Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମଙ୍ଗଳବାର ପ୍ରକାଶ ପାଇବ ଚୂଡାନ୍ତ ପ୍ରାର୍ଥୀ ତାଲିକା, ମିଳିବ ନିର୍ବାଚନୀ ଚିହ୍ନ
  • ||

ଟି୨୦ ବିଶ୍ୱକପ ଆଶା କମ୍, ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ- ଭାରତ ଟେଷ୍ଟ ସିରିଜର ସମ୍ଭାବନା ୯୦ ପ୍ରତିଶତ

22/05/2020 at 3:50 PM

ସିଡନୀ, ୨୨|୦୫: ସାରା ବିଶ୍ୱ ଏବେ କରୋନା ଭାଇରସ ମୁକାବିଲା କରୁଛି । ଅନେକ ବଡ ବଡ ଟୁର୍ଣ୍ଣାମେଣ୍ଟ ଏହି ଭାଇରସ ପାଇଁ ରବ୍ଦ ଓ ସ୍ଥଗିତ ହୋଇଛି । ତେବେ ଭାରତର ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ଗସ୍ତ ବାବଦରେ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି କ୍ରିକେଟ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆର ମୁଖ୍ୟ କେଭିନ୍ ରୋବର୍ଟସ୍ ।

ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଭାରତୀୟ ଦଳ ଚଳିତ ବର୍ଷ ଶେଷରେ ଟେଷ୍ଟ ସିରିଜ ପାଇଁ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ଗସ୍ତ କରିବାର ୯୦ ପ୍ରତିଶତ ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି । ଏବେଠୁ କିଛି କହିବା ସହଜ ନୁହେଁ । ଭାରତ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ଗସ୍ତ ନକଲେ ତାଙ୍କୁ ଅଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ଲାଗିବ । ତେବେ ଟି୨୦ ବିଶ୍ୱକପକୁ ନେଇ କମ ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି । ତେବେ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ଦର୍ଶକ ହେବେ ନା ନାହିଁ ତାହା କହିହେବ ନାହିଁ ।  

କ୍ରିକେଟ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ଏହି ସିରିଜ ପାଇଁ ଉତ୍ସାହିତ ରହିଛି । ଏଥିପାଇଁ ବୋର୍ଡକୁ ୩୦ କୋଟି ଡଲାର ମିଳିବ । କରୋନା ଭାଇରସ ପାଇଁ ଏହାର ୮୦ ପ୍ରତିଶତ କର୍ମଚାରୀ ପୂର୍ଣ୍ଣ ଦରମା ପାଇନାହାଁନ୍ତି ।

ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ଦିନିକିଆ ସିରିଜ ପାଇଁ ଇଂଲଣ୍ଡ ଗସ୍ତ କରିବ । ତାହା ପୂର୍ବରୁ ଓ୍ୱେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜ ଓ ପାକିସ୍ତାନ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ଗସ୍ତ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି । ତେବେ ଦଳର ଖେଳାଳିଙ୍କ ସୁରକ୍ଷାକୁ ଗୁରୁତ୍ୱ ଦିଆଯିବ ବୋଲି ସିଏ ବୋର୍ଡ ମୁଖ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ।

   Related Posts