Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବିଏସଏଫର ବଡ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ, ବାଂଲାଦେଶ ସୀମାରେ ୮୨ ନକଲି ଡ୍ରାଇଭିଂ ଲାଇସେନ୍ସ ଜବତ
  • ||
  • ୟୁପି ସମର: ଅଖିଳେଶଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରଚାର କରିବେ ମମତା, ଫେବୃଆରୀ ୮ରେ ଲକ୍ଷ୍ନୌରେ ଭର୍ଚୁଆଲ ରାଲି
  • ||
  • ଆସନ୍ତାକାଲି ପ୍ରଥମ ଦିନିକିଆ: କିଏ କରିବ ଓପନିଂ ? ଖୁଲାସା କଲେ ରାହୁଲ, ୫ ବର୍ଷ ପରେ ଦିନିକିଆକୁ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ କରିବେ ଏହି ଖେଳାଳି
  • ||
  • କାରିଗରଙ୍କଠୁ ଲାଞ୍ଚ ନେବା ମହଙ୍ଗା ପଡିଲା, ଭିଜିଲାନ୍ସ ଦ୍ଵାରା ବନ୍ଧା ହେଲେ ହସ୍ତଶିଳ୍ପ ନିଗମର ସହ-ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଓ କ୍ରାପ୍ଟମ୍ୟାନ୍
  • ||
  • କଲେଜ୍ରେ ନିର୍ବାଚନୀ ସଭା ନେଇ କଠୋର ହେଲେ ଏସଇସି: ଏସଡିପିଓ ଏବଂ ପ୍ରିନ୍ସିପାଲଙ୍କୁ ନିଲମ୍ବନ କରିବାକୁ ଦେଲେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • IPL 2022: କେଏଲ ରାହୁଲଙ୍କ ସହ ଏହି ଦୁଇ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ନିଜ ଦଳରେ ସାମିଲ୍ କଲା ଲକ୍ଷ୍ନୌ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜି
  • ||
  • ମଙ୍ଗଳବାର ପୃଥିବୀର ନିକଟତର ହେବ ବିରାଟ ଗ୍ରହାଣୁ : ମାଡ ହେଲେ ଘଟାଇବ ବିନାଶ !
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୨ ଲକ୍ଷ ୩୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୩୧୦ ମୃତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୪୮୮କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୧ ହଜାର ଉପରେ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୧୦୮୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୫୫୪୮୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||

ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ପୋଷ୍ଟ୍ କଲେ ଚଟଣୀ ଓ ସିଙ୍ଗଡା, ମୋଦୀ କହିଲେ, ‘ସ୍ୱାଦିଷ୍ଟ ଲାଗୁଛି’

31/05/2020 at 3:36 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ, ୩୧|୦୫:  ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ପିଏମ୍ ସ୍କଟ୍ ମୋରିସନଙ୍କ ଏକ ଟ୍ୱିଟ୍ ଉପରେ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଇଛନ୍ତି । ଏହି ଟ୍ୱିଟରେ ମୋରିସନ୍ ସିଙ୍ଗଡା ଫଟୋ ପୋଷ୍ଟ୍ କରିଥିଲେ ।

ମୋଦୀ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ପିଏମ୍ ମୋରିସନ୍ ସିଙ୍ଗଡା ଫଟୋରେ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଇଛନ୍ତି ଯେ, ଏହା ଭାରତ ମହାସାଗର ସହ ଜଡିତ । ଏହା ଭାରତୀୟ ସିଙ୍ଗଡା ଭଳି ଦେଖିବାକୁ ସମାନ । ଏହା ଅତି ସ୍ୱାଦିଷ୍ଟ ଲାଗୁଛି । ଯେତେବେଳେ ଆମେ କରୋନା ମୁକାବିଲାରେ ସଫଳ ହେବୁ ସେତେବେଳେ ମିଶିକରି ସିଙ୍ଗଡାର ମଜା ଉଠାଇବା ବୋଲି ମୋଦୀ କହିଛନ୍ତି । ଏପରିକି ମୋରିସନଙ୍କ ସହ ୪ ତାରିଖରେ ଭିଡିଓ କନଫରେନ୍ସିଂରେ ଆଲୋଚନା ହେବ ବୋଲି ମୋଦୀ କହିଛନ୍ତି ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ, ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ସ୍କଟ୍ ମୋରିସନ୍ ଟ୍ୱିଟରେ ଲେଖିଥିଲେ ଯେ, ଆମ୍ବ ଚଟଣୀ ସହ ରବିବାର ସିଙ୍ଗଡା । ଚଳିତ ସପ୍ତାହରେ ତାଙ୍କ ସହ ଭିଡିଓ କନଫରେନ୍ସିଂ ଅଛି । ସେ ଶାକାହାରୀ ଅଟନ୍ତି । ଏହା ତାଙ୍କ ସହ ସେୟାର କରିବାକୁ ସେ ପସନ୍ଦ କରିବେ ।

ଜୁନ ୪ରେ ମୋଦୀ ଓ ମୋରିସନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଆଲୋଚନା

ମୋରିସନଙ୍କ ଟ୍ୱିଟକୁ ଏବେସୁଦ୍ଧା ୩୯ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଲାଇକ୍ ମିଳିସାରିଛି । ତେବେ ଉଭୟ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଜୁନ ୪ରେ ଏକ ଆଲୋଚନା କରିବେ । ଭିଡିଓ କନଫରେନ୍ସିଂ ଯୋଗେ ଏହି ଆଲୋଚନା ହେବ । ଯେଉଁଥିରେ ଆର୍ଥିକ ଓ ରଣନୀତି ସ୍ତରରେ ଅନେକ ପ୍ରସଙ୍ଗ ଉଠିବ । ଏହାସହ ଦୁଇ ଦେଶର ସମ୍ପର୍କ ମଧ୍ୟ ମଜବୁତ ହେବ ।  

   Related Posts