Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଗୋପାଳପୁର ବିଧାୟକ ପ୍ରଦୀପ ପାଣିଗ୍ରାହୀ ଗିରଫ
  • ||
  • ମିର୍ଜାପୁରରେ କଂଗ୍ରେସ ନେତା ଦିଗ୍‌ବିଜୟ ସିଂହଙ୍କ ବଡ଼ ବୟାନ, କହିଲେ- ପାକିସ୍ତାନ ଯିବାକୁ ଚାହୁଁଛି
  • ||
  • ରାଜନୀତିରେ ପ୍ରବେଶ କଲେ ସୁପରଷ୍ଟାର୍ ରଜନୀକାନ୍ତ
  • ||
  • ବଢିଲା LPG ସିଲିଣ୍ଡର ଦର ଏବେ ବିନା ସବସିଡି ଉପଭୋକ୍ତାଙ୍କୁ ଦେବାକୁ ପଡିବ ଅଧିକ ୫୦ଟଙ୍କା
  • ||
  • ସାଲେପୁର : ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସକୁ ପିଟିଲା କାର୍, ଡ୍ରାଇଭର ଆହତ
  • ||
  • କଟକ : ସି-ସୋର ଘାଟରୁ ଅଜଣା ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ଭାସି ଆସିଥିବା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ଚଣ୍ଡିଗଡ : ପଦ୍ମ ବିଭୂଷଣ ଫେରାଇଲେ ପଞ୍ଜାବର ପୂର୍ବତନ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ପ୍ରକାଶ ସିଂହ ବାଦଲ
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଅନଲାଇନ୍‌ରେ ହେବନାହିଁ CBSE ବୋର୍ଡ ପରୀକ୍ଷା, ପୂର୍ବଭଳି ପରୀକ୍ଷା ଦେବେ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ
  • ||
  • ଝାରସୁଗୁଡା : ବାପା ନା’ ରାକ୍ଷସ, ନିଶାଶକ୍ତ ଅବସ୍ଥାରେ ୧୧ ବର୍ଷର ଝିଅ ସହ କଲା ଦୁଷ୍କର୍ମ !
  • ||
  • କନ୍ଧମାଳ : ହଜିଗଲା ମା’ର ମମତା, ୪ ବର୍ଷ ଝିଅର ଗାଲ କାଟିଦେଲା ସାବତ ମା’ !
  • ||

କୋହଲିଙ୍କୁ ବୋଲିଂ କରିବାକୁ ଆତୁର ଏହି ଅଷ୍ଟ୍ରେଲୀୟ ବୋଲର ; କହିଲେ ଏହା ମୋ ପାଇଁ ବଡ ସୁଯୋଗ

14/11/2020 at 7:00 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୪/୧୧ : କଙ୍ଗାରୁ ବିପକ୍ଷ ସିରିଜ ପାଇଁ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆରେ ପହଞ୍ଚି ସାରିଛି ଟିମ ଇଣ୍ଡିଆ । ତେବେ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ଟେଷ୍ଟ ଟିମରେ ସାମିଲ ହୋଇଥିବା ଲେଗ ସ୍ପିନର ମିଶେଲ ସ୍ବେପ୍ସନଙ୍କୁ ନେଇ ଏବେ ଚର୍ଚ୍ଚା ଜୋର ଧରିଛି । ଭାରତର ଅଧିନାୟକ ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କୁ ବୋଲିଂ କରିବାକୁ ବ୍ୟଗ୍ର ଏହି ଯୁବ ଲେଗ୍ ସ୍ପିନର । ସ୍ବେପ୍ସନ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ଟେଷ୍ଟ ଟିମରେ ଆଗରୁ ସାମିଲ ହୋଇଥିଲେ ସୁଦ୍ଧା ଏଯାଏଁ ଡେବ୍ୟୁ କରିନାହାନ୍ତି ।

ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ ସେ ସିଡନିରେ ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ ବିପକ୍ଷ ଟେଷ୍ଟ ସିରିଜରେ ଦଳରେ ସ୍ଥାନ ପାଇଥିଲେ କିନ୍ତୁ କାଙ୍କୁ ପ୍ଲେଇଙ୍ଗ୍ ଇଲେଭେନରେ ସାମିଲ କରାଯାଇନଥିଲା । ବାଂଲାଦେଶ ବିପକ୍ଷରେ ଡେବ୍ୟୁ ପାଇଁ ସୁଯୋଗ ଥିଲେ ମଧ୍ୟ କରୋନା ମାହାମରୀ ପାଇଁ ସିରିଜକୁ ସ୍ଥଗିତ ରଖାଯାଇଥିଲା ।

ଆଡିଲେଡ୍ ଟେଷ୍ଟରେ ଯଦି ମିଶେଲ ସ୍ବେପ୍ସନଙ୍କୁ ଡେବ୍ୟୁ କରିବାକୁ ସୁଯୋଗ ମିଳେ ତ ସେ ଭାରତୀୟ ଅଧିନାୟକ ବିରାଟ କୋହଲୀଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ବୋଲିଂ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଥିବା କହିଛନ୍ତି । ତେବେ କୋହଲି ୪ ମ୍ୟାଚ ବିଶିଷ୍ଟ ଟେଷ୍ଟ ସିରିଜରୁ ମାତ୍ର ଗୋଟିଏ ମ୍ୟାଚ ଖେଳିବେ । ସେ ବାପା ହେବାକୁ ଯାଉଥିବାରୁ ଗୋଟିଏ ଟେଷ୍ଟ ଖେଳି ସ୍ବଦେଶ ଫେରିବେ ।

କ୍ରିକେଟ ଡଟ୍ କମ୍ ଡଟ୍ ଏୟୁକୁ ସାକ୍ଷାତକାର ଦେଇ ସ୍ବେପ୍ସନ୍ କହିଛନ୍ତି କୋହଲି ଜଣେ ସର୍ବଶ୍ରେଷ୍ଠ ଖେଲାଳୀ ଏଥିରେ ସନ୍ଦେହ ନାହିଁ କିନ୍ତୁ ସର୍ବଶ୍ରେଷ୍ଠଙ୍କ ସହିତ ପ୍ରତିଦ୍ବନ୍ଦିତା କରିବା ନିହାତି ଭାବେ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜିଂ ହେବ । ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଆଉ ଏକ ସୁଯୋଗ ଯାହାକି ତାଙ୍କୁ ଉତ୍ସାହିତ କରିବ ତାହା ହେଉଛି ବିଶ୍ବର ସର୍ବଶ୍ରେଷ୍ଠ ଖେଳାଳୀଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ନିଜକୁ ପରଖିବାକୁ ସୁଯୋଗ ମିଳିବ । କୋହଲି ଜଣେ ବିଶ୍ବସ୍ତରୀୟ କ୍ରିକେଟର, ତେଣୁ ତାଙ୍କ ବିପକ୍ଷରେ ବୋଲିଂ କରିବାର ମୌକା ମିଳିବା ନିହାତି ଭାବେ ନିଜକୁ ପରଖିବାର ମୌକା ମିଳିବା । ସେଥିପାଇଁ ସେ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଅଛନ୍ତି ।

ସ୍ବେପ୍ସନ ନିହାତି ଭାବେ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ପାଇଁ ଦ୍ବିତୀୟ ବିକଳ୍ପ ହେବେ, କାହିଁକି ନା କଙ୍ଗାରୁ ଦଳ ପାଖରେ ନାଥନ ଲାୟନଙ୍କ ଭଳି ଦକ୍ଷ ଏବଂ ଅନୁଭବୀ ଖେଳାଳୀ ଅଛନ୍ତି । ସ୍ବେପ୍ସନ ଆହୁରୀ ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି , ଲାୟନ ଟେଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚରେ ନିଜେ ନିଜକୁ ପ୍ରମାଣିତ କରିପାରିଛନ୍ତି ଏବଂ ସୁଯୋଗ ମିଳିଲେ ସେ ମଧ୍ୟ ନିଜର ଦକ୍ଷତା ଦେଖାଇବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଅଛନ୍ତି । ଏଭଳି ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ ଯେ କୌଣସି ମ୍ୟାଚରେ ୨ ଜଣ ସ୍ପିନରଙ୍କୁ ସୁଯୋଗ ମିଳିପାରେ । ଭାରତ ବିପକ୍ଷରେ ୪ଟି ଯାକ ଟେଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚ ଖେଳିବା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତି ଚଳାଇଛି ଏବଂ ସୁଯୋଗ ମିଳିଲେ ନିଜକୁ ପ୍ରମାଣିତ କରିବି ବୋଲି ସ୍ବେପ୍ସନ କହିଛନ୍ତି ।

   Related Posts