Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମାତ୍ର ୬୦ ସେକେଣ୍ଡରେ ଜଣାପଡିବ ଶରୀରର ରକ୍ତ ସର୍କରା, ଛୁଞ୍ଚିର ଭୟ ରହିବନି… ଆସିଗଲା ନୂଆ ମେସିନ୍
  • ||
  • ଖଲ୍ଲିକୋଟ : ପଞ୍ଚାୟତ ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲ୍ଲାର ଚୂଡାନ୍ତ ପ୍ରାର୍ଥୀ ତାଲିକା ପ୍ରକାଶ, ମୈଦାନରେ ୧୩ ହଜାର ୬୭୫ ପ୍ରାର୍ଥୀ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ଭୀମସାର ଡାକ୍ତରୀ ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ, ଗୋଡ ଭାଙ୍ଗିବା ସହ ଶରୀରରେ ଲାଗିଛି ଆଘାତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଜାଲ୍‌ ପ୍ରମାଣପତ୍ର ଦେଇ ୩କୋଟି ୬୮ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଠକେଇ ଅଭିଯୋଗ, ପିଏନବି ପୂର୍ବତନ ମୁଖ୍ୟ ପରିଚାଳକ ସମେତ ୩ ଗିରଫ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କୋଭିଡ୍‌ର କେବେ ବି ଅନ୍ତ ହେବନାହିଁ : ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ କମିବା ନେଇ ମିଳିଲାଣି ସଂକେତ : SRC
  • ||
  • ପୁରୀ : ମହିଳାଙ୍କ ଅଶ୍ଳୀଳ ଫଟୋ ଓ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ୍ ପଡିଲା ମହଙ୍ଗା, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୦ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୪୨କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ପୁଣି ବଢିଲା ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୭୪୨୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୨୨୫୨୬୮ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • କମିବ ତାପମାତ୍ରା, ୨୮ରୁ ବଢିବ ଶୀତ
  • ||

ଭାରତର ଜ୍ୱାଇଁ ହେବେ ମ୍ୟାକ୍ସଓ୍ୱେଲ୍, ଏହି ଯୁବତୀଙ୍କ ସହ ଭାରତୀୟ ପରମ୍ପରାରେ କଲେ ନିର୍ବନ୍ଧ

15/03/2020 at 5:25 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ, ୧୫|୦୩:    ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆର ବିସ୍ଫୋରକ ବ୍ୟାଟସମ୍ୟାନ ଗ୍ଲେନ୍ ମାକ୍ସଓ୍ୱେଲ୍ ପୁଣି ଥରେ ନିର୍ବନ୍ଧ କରିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କର ଭାରତୀୟ ବଂଶୋଦ୍ଭବ ବିନି ରମନଙ୍କ ସହ ଭାରତୀୟ ପରମ୍ପରା ଅନୁସାରେ ନିର୍ବନ୍ଧ ହୋଇଛି। ଏହି ବିସ୍ଫୋରକ ବ୍ୟାଟସମ୍ୟାନ ଗତ ମାସରେ ରମନଙ୍କ ସହ ନିର୍ବନ୍ଧ କରିଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଏବେ ଭାରତୀୟ ପରମ୍ପରା ଅନୁସାରେ ପୁଣି ନିର୍ବନ୍ଧ କରିଛନ୍ତି।

ନିର୍ବନ୍ଧ ପରେ ମାକ୍ସଓ୍ୱେଲଙ୍କ ବାନ୍ଧବୀ ରମନ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଫଟୋ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି। ସେ ଫଟୋ ପୋଷ୍ଟ କରି ଲେଖିଛନ୍ତି, ଗତ ରାତ୍ରରେ ସେ ଓ ମାକ୍ସଓ୍ୱେଲଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ନିର୍ବନ୍ଧ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିଲା। ଏଥିରେ ସେମାନଙ୍କର ବନ୍ଧୁ ଓ ପରିବାର ଲୋକେ ସାମିଲ ହୋଇଥିଲେ।  ମ୍ୟାକ୍ସଓ୍ୱେଲ ନୀଳ ରଙ୍ଗର ଏକ ସେରଓ୍ୱାନୀ ପିନ୍ଧିଥିଲେ। ସେହିପରି ରମନ କଳା ରଙ୍ଗର ଏକ ଲେହେଙ୍ଗା ପରିଧାନ କରିଥିଲେ। ଏଥିରେ ଉଭୟ ଖୁବ ସୁନ୍ଦର ନଜର ଆସୁଥିଲେ।

ଫେବ୍ରୁଆରୀରେ ମ୍ୟାକ୍ସଓ୍ୱେଲ ଏନେଇ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ। ସେ ଓ ରମନ ଅତିଶୀଘ୍ର ବିବାହ ବନ୍ଧରେ ଆବଦ୍ଧ ହେବେ ବୋଲି ସେ କହିଥିଲେ। ସେ ହେଉଛନ୍ତି ଦ୍ୱିତୀୟ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ଖେଳାଳି ଯିଏ ଭାରତର ଜ୍ୱାଇଁ ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆର ପୂର୍ବତନ ବୋଲର ସନ୍ ଟେଟ୍ ମଧ୍ୟ ଭାରତୀୟ ମହିଲାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି।

   Related Posts