Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଜଳେଶ୍ଵର : ଜଳେଶ୍ଵର ଝାଡ଼େଶ୍ୱରପୁର ବସ୍ତିରୁ ବିପୁଳ ପରିମାଣର ବ୍ରାଉନସୁଗାର ଜବତ, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଫେରାର
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର : ବୋଲେରୋ ଧକ୍କାରେ ସାଇକେଲ୍ ଆରୋହୀ ମୃତ, କ୍ଷତିପୂରଣ ଦାବିରେ ମୃତଦେହ ରଖି ରାସ୍ତାରୋକ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଜଣେ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୯୦୪ ଛୁଇଁଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • କଟକ ନେତାଜୀ ବସ୍ ଟର୍ମିନାଲର ଶିଳାନ୍ୟାଶ କଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବରରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆଉ ୧ ଲକ୍ଷ ୪୯ ହଜାର ୭୬୦ ଡୋଜ୍ କୋଭାକ୍ସିନ୍ ଟିକା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୩୦ କୋଭିଡ୍ ସଂକ୍ରମିତ, ୩୩୪୧୫୦ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ପାରାଦୀପ : ନକଲି ସାର୍ଟିଫିକେଟ୍ ରାକେଟ୍‌ର ପର୍ଦ୍ଦାଫାଶ : ମେଡିକାଲ୍ ସାର୍ଟିଫିକେଟ୍ ତିଆରି ଅଭିଯୋଗରେ ଯୁବକ ଗିରଫ
  • ||
  • କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା : ରାମଚଣ୍ଡୀ ମନ୍ଦିରରୁ ଚୋରି, ତାଲା ଭାଙ୍ଗି ସୁନା ଅଳଙ୍କାର ଲୁଟ୍
  • ||
  • ପାଟଣା : ବିଷାକ୍ତ ଓ ଅପମିଶ୍ରିତ ମଦ ନେଲା ଜୀବନ ! ସ୍କୁଲ ବାରଣ୍ଡାର ବୃଦ୍ଧଙ୍କ ମୃତଦେହ ଠାବ
  • ||
  • ଚଣ୍ଡିଖୋଲ : ସ୍କୁଟିକୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ଟ୍ରକ୍, ଯୁବତୀ ଗୁରୁତର
  • ||

ଆଉ ଜଣେ ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ ଗିରଫ- ରାଜଧାନୀରେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଗୁଳି ମାଡ଼ ଘଟଣା

13/02/2020 at 7:05 PM

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୧୩।୦୨ – ଭୁବନେଶ୍ବର ଇମ୍ଫୋସିଟି ଥାନା ଅଂଚଳରେ ଫ୍ୟାସନ ଟେକ୍ନୋଲୋଜି ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଗୁଳିମାଡ଼ ଘଟଣାରେ ଆହତ ଛାତ୍ରୀ ସୋନାଲିଙ୍କ ଆଉ ଜଣେ ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ ପ୍ରଦୀପ ଅଗସ୍ତି ଓରଫ ଟୁକଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି କମିଶନରେଟ୍ ପୋଲିସ ।

ବାଲେଶ୍ବର ଅଂଚଳର ଏହି ବିବାହିତ ଯୁବକଙ୍କ ସହ ସୋନାଲିଙ୍କ ନିବିଡ଼ ସମ୍ପର୍କ ରହିଛି । ଏମିତିକି ସୋନାଲିଙ୍କ ପାଠପଢ଼ା ଖର୍ଚ୍ଚ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଦୀପ ହିଁ ବହନ କରୁଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି ।

ଏମିତିରେ ପ୍ରଦୀପ ହିଁ ପୂରା ଘଟଣାର ମାଷ୍ଟରମାଇଣ୍ଡ ବୋଲି ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଗୁଳିମାଡ଼ର ଶିକାର ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ବାପା ।ସେପଟେ ଦୀର୍ଘ ସମୟର କସରତ ପରେ ବି ଗୁଳିକାଣ୍ଡରେ ବ୍ୟବହୃତ ବନ୍ଧୁକର ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଟେର୍ ପାଉନି ପୋଲିସ ।


ଭୁବନେଶ୍ବରରେ ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ ଓ ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡଙ୍କ ବନ୍ଧୁକ ଖେଳର ଗୋଟିଏ ପରେ ଗୋଟିଏ ଗୁମର ପଦାକୁ ଆସୁଛି । ଏହି ଘଟଣାରେ ପ୍ରଥମେ ଗୁଳିମାଡ଼ର ଶିକାର ଛାତ୍ରୀ ସୋନାଲିଙ୍କ ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ କୁହାଯାଉଥିବା ଆଶିଷ ନାୟକକୁ ଉଠାଇଥିବା ବେଳେ ଏବେ ଆଉ ଜଣେ ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ ପ୍ରଦୀପ ଅଗସ୍ତି ଓରଫ୍ ଟୁକକୁ ଗିରଫ କରିଛି ।

ଆହତ ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ଘର ବାଲେଶ୍ବର ଅଂଚଳର ପ୍ରଦୀପ ବିବାହିତ ଏବଂ ତାଙ୍କର ଗୋଟିଏ ୨ବର୍ଷର ଝିଅ ଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି । ଏହାପରେ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଦୀପଙ୍କ ସହ ଆହତ ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ନିବିଡ଼ ସମ୍ପର୍କର ପ୍ରମାଣ ଲାଗିଛି ପୋଲିସ ହାତରେ । ଘଟଣା ପୂର୍ବ ରାତିରେ ସୋନାଲିଙ୍କ ସହ ପ୍ରଦୀପ ଥିଲେ । ସେଦିନ ରାତିରେ ଦୁହେଁ ମିଶି ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିଥିବା ଟିକଟକ୍ ଭିଡିଓ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ଘଟଣାଦିନ ପ୍ରଦୀପ ଓ ଆଶିଷ ଉଭୟ ସୋନାଲିଙ୍କ ରୁମ୍ରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ । ତେବେ ପ୍ରଦୀପ ଓରଫ ଟୁକ ହିଁ ପୂରା ଘଟଣାର ମାଷ୍ଟରମାଇଣ୍ଡ ବୋଲି ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଗୁଳିମାଡ଼ର ଶିକାର ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ବାପା ।


ସେପଟେ ସୋନାଲିଙ୍କ ପ୍ରଥମ ବୟ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ପ୍ରଦୀପ ଅଗସ୍ତିକୁ ଗିରଫ କରିଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଗୁଳିକାଣ୍ଡରେ ବ୍ୟବହୃତ ବନ୍ଧୁକର ଟେର୍ ପାଇନି କମିଶନରେଟ ପୋଲିସ । ଆଶିଷ ତା’ର ସାଙ୍ଗ ରାକେଶକୁ ବନ୍ଧୁକ ଫିଙ୍ଗିଦେବାକୁ କହିଥିବା ବେଳେ ପୋଲିସ ରାକେଶକୁ ଦେଇ ବହୁ ଖୋଜାଖୋଜି ପରେ ବି ବନ୍ଧୁକ ପାଇନଥିଲା ।

ଏବେ ରାକେଶ ପୋଲିସକୁ ବିଭିନ୍ନ କଥା କହି ଭୁଆଁ ବୁଲାଉଛି । ରାକେଶ୍ କଥାରେ ପୋଲିସ ନୟାଗଡ଼ ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ଆଠଗଡ଼ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କସରତ ଚଳାଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଗୁଳିକାଣ୍ଡରେ ବ୍ୟବହୃତ ବନ୍ଧୁକର ଟେର୍ ପାଉନି ।

ଏ ନେଇ କମିଶନରେଟ୍ ପୋଲିସ ଠାରୁ କୌଣସି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ମିଳିନଥିବା ବେଳେ ଘଟଣା ଘଟିବାର ଘଣ୍ଟାଏ ଭିତରେ ବନ୍ଧୁକ କୁଆଡ଼େ ଗଲା ତାହା ଏବେ ସାଧାରଣରେ ପ୍ରଶ୍ନବାଚୀ ସୃଷ୍ଟି କରିଛି ।

   Related Posts