ori homes
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆଜି ପବିତ୍ର ଶ୍ରୀକ୍ଷେତ୍ର ଭଉଁରୀ : ଅଖ ଚକ ଡେରା ନୀତି ସଂପନ୍ନ
  • ||
  • କୁତବ ମୀନାର ପରିସରରେ ଖନନ ସହ ଆଇକନୋଗ୍ରାଫି କରିବାକୁ ଏଏସ୍‌ଆଇକୁ ସଂସ୍କୃତି ମନ୍ତ୍ରାଳୟର ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • ସ୍ୱିଜରଲାଣ୍ଡରେ ବିଶ୍ୱ ଅର୍ଥନୈତିକ ମଞ୍ଚର ବାର୍ଷିକ ସମ୍ମିଳନୀ : ମହାମାରୀରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇଁ ବାଟ ବାହାର କରିବେ ବିଶ୍ୱନେତା
  • ||
  • ମ୍ୟାଚ୍ ପୂର୍ବରୁ ରନ୍ ଅପ୍ ଯାଞ୍ଚ କଲେ ଅର୍ଜୁନ ତେନ୍ଦୁଲକର : କିନ୍ତୁ ଚୂଡାନ୍ତ ଏକାଦଶରେ ମିଳିଲାନି ଏଣ୍ଟ୍ରି
  • ||

ଆଉ ଜଣେ ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ ଗିରଫ- ରାଜଧାନୀରେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଗୁଳି ମାଡ଼ ଘଟଣା

13/02/2020 at 7:05 PM

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୧୩।୦୨ – ଭୁବନେଶ୍ବର ଇମ୍ଫୋସିଟି ଥାନା ଅଂଚଳରେ ଫ୍ୟାସନ ଟେକ୍ନୋଲୋଜି ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଗୁଳିମାଡ଼ ଘଟଣାରେ ଆହତ ଛାତ୍ରୀ ସୋନାଲିଙ୍କ ଆଉ ଜଣେ ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ ପ୍ରଦୀପ ଅଗସ୍ତି ଓରଫ ଟୁକଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି କମିଶନରେଟ୍ ପୋଲିସ ।

ବାଲେଶ୍ବର ଅଂଚଳର ଏହି ବିବାହିତ ଯୁବକଙ୍କ ସହ ସୋନାଲିଙ୍କ ନିବିଡ଼ ସମ୍ପର୍କ ରହିଛି । ଏମିତିକି ସୋନାଲିଙ୍କ ପାଠପଢ଼ା ଖର୍ଚ୍ଚ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଦୀପ ହିଁ ବହନ କରୁଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି ।

ଏମିତିରେ ପ୍ରଦୀପ ହିଁ ପୂରା ଘଟଣାର ମାଷ୍ଟରମାଇଣ୍ଡ ବୋଲି ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଗୁଳିମାଡ଼ର ଶିକାର ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ବାପା ।ସେପଟେ ଦୀର୍ଘ ସମୟର କସରତ ପରେ ବି ଗୁଳିକାଣ୍ଡରେ ବ୍ୟବହୃତ ବନ୍ଧୁକର ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଟେର୍ ପାଉନି ପୋଲିସ ।


ଭୁବନେଶ୍ବରରେ ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ ଓ ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡଙ୍କ ବନ୍ଧୁକ ଖେଳର ଗୋଟିଏ ପରେ ଗୋଟିଏ ଗୁମର ପଦାକୁ ଆସୁଛି । ଏହି ଘଟଣାରେ ପ୍ରଥମେ ଗୁଳିମାଡ଼ର ଶିକାର ଛାତ୍ରୀ ସୋନାଲିଙ୍କ ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ କୁହାଯାଉଥିବା ଆଶିଷ ନାୟକକୁ ଉଠାଇଥିବା ବେଳେ ଏବେ ଆଉ ଜଣେ ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ ପ୍ରଦୀପ ଅଗସ୍ତି ଓରଫ୍ ଟୁକକୁ ଗିରଫ କରିଛି ।

ଆହତ ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ଘର ବାଲେଶ୍ବର ଅଂଚଳର ପ୍ରଦୀପ ବିବାହିତ ଏବଂ ତାଙ୍କର ଗୋଟିଏ ୨ବର୍ଷର ଝିଅ ଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି । ଏହାପରେ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଦୀପଙ୍କ ସହ ଆହତ ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ନିବିଡ଼ ସମ୍ପର୍କର ପ୍ରମାଣ ଲାଗିଛି ପୋଲିସ ହାତରେ । ଘଟଣା ପୂର୍ବ ରାତିରେ ସୋନାଲିଙ୍କ ସହ ପ୍ରଦୀପ ଥିଲେ । ସେଦିନ ରାତିରେ ଦୁହେଁ ମିଶି ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିଥିବା ଟିକଟକ୍ ଭିଡିଓ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ଘଟଣାଦିନ ପ୍ରଦୀପ ଓ ଆଶିଷ ଉଭୟ ସୋନାଲିଙ୍କ ରୁମ୍ରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ । ତେବେ ପ୍ରଦୀପ ଓରଫ ଟୁକ ହିଁ ପୂରା ଘଟଣାର ମାଷ୍ଟରମାଇଣ୍ଡ ବୋଲି ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଗୁଳିମାଡ଼ର ଶିକାର ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ବାପା ।


ସେପଟେ ସୋନାଲିଙ୍କ ପ୍ରଥମ ବୟ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ପ୍ରଦୀପ ଅଗସ୍ତିକୁ ଗିରଫ କରିଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଗୁଳିକାଣ୍ଡରେ ବ୍ୟବହୃତ ବନ୍ଧୁକର ଟେର୍ ପାଇନି କମିଶନରେଟ ପୋଲିସ । ଆଶିଷ ତା’ର ସାଙ୍ଗ ରାକେଶକୁ ବନ୍ଧୁକ ଫିଙ୍ଗିଦେବାକୁ କହିଥିବା ବେଳେ ପୋଲିସ ରାକେଶକୁ ଦେଇ ବହୁ ଖୋଜାଖୋଜି ପରେ ବି ବନ୍ଧୁକ ପାଇନଥିଲା ।

ଏବେ ରାକେଶ ପୋଲିସକୁ ବିଭିନ୍ନ କଥା କହି ଭୁଆଁ ବୁଲାଉଛି । ରାକେଶ୍ କଥାରେ ପୋଲିସ ନୟାଗଡ଼ ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ଆଠଗଡ଼ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କସରତ ଚଳାଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଗୁଳିକାଣ୍ଡରେ ବ୍ୟବହୃତ ବନ୍ଧୁକର ଟେର୍ ପାଉନି ।

ଏ ନେଇ କମିଶନରେଟ୍ ପୋଲିସ ଠାରୁ କୌଣସି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ମିଳିନଥିବା ବେଳେ ଘଟଣା ଘଟିବାର ଘଣ୍ଟାଏ ଭିତରେ ବନ୍ଧୁକ କୁଆଡ଼େ ଗଲା ତାହା ଏବେ ସାଧାରଣରେ ପ୍ରଶ୍ନବାଚୀ ସୃଷ୍ଟି କରିଛି ।

   Related Posts