Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବିଲଡର୍ ସଂସ୍ଥାର ଘର ଉପରେ ବୋମାମାଡ, ୩ ଶ୍ରମିକ ଆହତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୩ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୪୮୪କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୦ ହଜାର ଉପରେ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୦୪୮୯ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୪୪୪୦୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୨ ଲକ୍ଷ ୫୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୩୮୫ ମୃତ
  • ||
  • ଖୋଲିଲା ଶିମିଳିପାଳ, ପର୍ଯ୍ୟଟକଙ୍କ ପାଇଁ ଖୁସି ଖବର
  • ||
  • ଆଉ ନାହାଁନ୍ତି ପଦ୍ମଶ୍ରୀ ଶାନ୍ତିଦେବୀ, ୮୮ ବର୍ଷ ବୟସରେ ପରଲୋକ
  • ||
  • କଥକ ସମ୍ରାଟ ବିରଜୁ ମହାରାଜଙ୍କ ପରଲୋକ, ୮୩ ବର୍ଷ ବୟସରେ ଦେହାନ୍ତ
  • ||
  • ତ୍ରିସ୍ତରୀୟ ପଞ୍ଚାୟତ ନିର୍ବାଚନ : ସୋମବାରଠୁ ଦାଖଲ ହେବ ପ୍ରାର୍ଥୀପତ୍ର, କରୋନା କଟକଣାରେ ସରିବ ପୁରା ପ୍ରକ୍ରିୟା
  • ||
  • ଆହତ ହାତୀର ଚିକିତ୍ସା କଲା ବନ ବିଭାଗ, ବାରହା ଫାଶରେ ପଡି ଗୋଡରେ ହୋଇଥିଲା କ୍ଷତ
  • ||
  • ଖସିବ ପାରଦ ବଢିବ ଶୀତ, ୧୯ ଯାଏଁ ବିଭିନ୍ନ ଜିଲ୍ଲାରେ ଘନ କୁହୁଡି
  • ||

ପଞ୍ଜାବରେ କଙ୍ଗନା ରଣାଓ୍ବତଙ୍କୁ ପ୍ରବଳ ବିରୋଧ, କାର ଉପରେ ଆକ୍ରମଣ କଲେ ଚାଷୀ

3/12/2021 at 4:50 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୦୩/୧୧ : ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ କଙ୍ଗନା ରଣାଓ୍ବତ ନିଜର ବିବାଦୀୟ ବୟାନ ପାଇଁ ସବୁବେଳେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରୁହନ୍ତି । ଗତ କିଛି ଦିନ ଧରି ଦେଶର ଚାଷୀମାନଙ୍କୁ ଲଗାତାର ଭା​‌​ବେ ଟାର୍ଗେଟ କରୁଛନ୍ତି । ନୂଆ କୃଷି ଆଇନକୁ ପ୍ରତ୍ୟାହାର ଦାବିରେ ଚାଷୀମାନେ ଧାରଣା ​‌ଦେଉଥିବା ବେଳେ ମଧ୍ୟ ବିବାଦୀୟ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇଥିଲେ ଅଭିନେତ୍ରୀ କଙ୍ଗନା ରଣାଓ୍ବତ । ଯାହାକୁ ନେଇ ସେ ପ୍ରବଳ ସମାଲୋଚିତ ହୋଇଥିଲେ । ପଞ୍ଜାବୀ ସୁପରଷ୍ଟାର ଦିଲଜିତ୍‌ ଦୋସାଞ୍ଜଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କ ବିବାଦ ଏକ ସମୟରେ ବେଶ ଚର୍ଚ୍ଚା ହୋଇଥିଲା । ଏବେ କଙ୍ଗନା ପଞ୍ଜାବ ଯାଇଥିବା ବେଳେ ତାଙ୍କ କାରକୁ ଆକ୍ରମଣ କରାଯାଇଥିବା​ ଜଣାପଡିଛି କଙ୍ଗନା ଏହାର ଭିଡିଓ ସେୟାର କରି ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି ।

ନିଜ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟ ଜରିଆରେ ଏକ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି କଙ୍ଗନା । ଯେଉଁଥିରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି କିଛି ଚାଷୀ ତାଙ୍କ କାରକୁ ଘେରିଯାଇଛନ୍ତି । ଭିଡିଓ ସେୟାର କରି କ୍ୟାପସନ୍‌ରେ କଙ୍ଗନା ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ପଞ୍ଜାବରେ ପ୍ରବେଶ କରିବା କ୍ଷଣି ମୋ କାର ଉପରେ କିଛି ଲୋକ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲେ । ସେମାନେ ନିଜକୁ ଚାଷୀ ବୋଲି କହୁଥିଲେ ।’ ଏହା ଛଡା କଙ୍ଗନା ଆଉ ଏକ ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି । ଯେଉଁଥିରେ ସେ କାର ମଧ୍ୟରେ ଫସିଥିବା ନଜର ଆସୁଛନ୍ତି ।

କଙ୍ଗନା କହିଛନ୍ତି, ମୋ ଗାଡିକୁ ଆଗକୁ ଯିବାପାଇଁ ଅନୁମତି ଦିଆଯାଉନାହିଁ । ମୁଁ କଣ କୌଣସି ରାଜନୈତିକ ବ୍ୟକ୍ତି? ଏହା କେଉଁ ପ୍ରକାରର ବ୍ୟବହାର । ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟମୂଳକ ଭାବେ ମୋତେ ଟାର୍ଗେଟ କରାଯାଉଛି । ଜାଣିଣୁଣି ମୋତେ ଯିବାକୁ ଦିଆଯାଉନାହିଁ । ପୋଲିସ ଉପସ୍ଥିତ ଥାଇ ମଧ୍ୟ ନିରବଦ୍ରଷ୍ଟା ସାଜିଛି । ଦୀର୍ଘ ସମୟ ସେଠାରେ ଫସି ରହିବା ପରେ କଙ୍ଗନା ସେଠାରୁ ବାହାରି ଆସିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହୋଇଛନ୍ତି । ଚାଷୀଙ୍କ ଭିଡରୁ ବାହାରକୁ ଆସିବା ପରେ କଙ୍ଗନା ପଞ୍ଜାବ ପୋଲିସକୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଦେଇଥିବାର ଏକ ଭିଡିଓ ନିଜ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଷ୍ଟୋରୀରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି ।

   Related Posts