Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭିସା ଉପରେ ଲାଗିଥିବା କଟକଣା ହଟାଇଲେ ସରକାର
  • ||
  • ଟ୍ୱିଟରରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦିଙ୍କ ପାଇଁ କବିତା ଲେଖିଲେ ରାହୁଲ
  • ||
  • ମା’ ମାଣିକେଶ୍ଵରୀଙ୍କ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଛତର ଯାତ୍ରା ପାଇଁ ୧୪୪ ଧାରା ଜାରି
  • ||
  • ପ୍ରକାଶ ପାଇଲା ମାଟ୍ରିକ୍ ସପ୍ଲିମେଣ୍ଟାରୀ ପରୀକ୍ଷା ଫଳ
  • ||
  • ରାୟଗଡାରେ ବୋଲେରୋ-ବାଇକ୍ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା, ୨ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ବିନା ଅନୁମତିରେ ଦାଢ଼ି ରଖି ନିଲମ୍ବିତ ହେଲେ ପୋଲିସ ବାବୁ
  • ||
  • ପାଲଘର ମାମଲାରେ ଆଉ ୨୪ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୫ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ବିହାର ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ବିଜେପି ଜାରି କଲା ସଂକଳ୍ପ ପତ୍ର
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୯୧୩ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||

ବନ୍ଧୁକ ଦେଖାଇ ବାପା ଓ ପୁଅଙ୍କ ଠାରୁ ଲୁଟ୍ , ଥାନାରେ ଏତଲା

10/09/2020 at 2:23 PM

ନୀଳଗିରି୧୦।୦୯: ରାସ୍ତାରେ ବନ୍ଧୁକ ଦେଖାଇ ବାପା ଓ ପୁଅଙ୍କ ଠାରୁ ଲୁଟ୍‌ । ବାଲେଶ୍ୱର ଜିଲ୍ଲା ସେରଗଡ଼ ନିକଟରେ ଘଟିଛି ଘଟଣା । ଏନେଇ ଥାନାରେ ଏକ  ମାମଲା ମଧ୍ୟ ରୁଜୁ ହୋଇଛି । ପୋଲିସ ଛାନ୍‌ଭିନ୍‌ ଆରମ୍ଭ କରିଛି ।

ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ରେମୁଣା ବ୍ଲକ ଖନ୍ତାପଡା ଥାନା  ଭୂଇଁପଡା ଗାଁର ପଦ୍ମଲୋଚନ ବାରିକଙ୍କର ସେରଗଡ଼ ହସ୍ପିଟାଲ ରୋଡ଼ରେ ଗୋଟିଏ ଷ୍ଟେସନାରୀ ଓ ମୋବାଇଲ ଦୋକାନ ରହିଛି । ତେବେ ଗତକାଲି ରାତି ୯ଟା ସମୟରେ ପଦ୍ମଲୋଚନ ଓ ତାଙ୍କ ପୁଅ ରାଜକିଶୋଇ ମୋଟର ସାଇକେଲ ଯୋଗେ ଘରକୁ ଫେରୁଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ଏହି ସମୟରେ ସାଆନ୍ତା ଛକରେ ଥିବା ସ୍କୁଲ ନିକଟରୁ ଗୋଟିଏ ବାଇକ ସାମ୍ନା ପଟୁ ଆସି ସେମାନଙ୍କୁ ଅଟକାଇଥିଲେ । ବାପା ଓ ପୁଅ ପଛ ପଟେ ଯିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବା ଦ୍ୱାରା ପଛରୁ ଆସି ଗୋଟେ ବାଇକ୍‌ରେ ଆସି ଅଟକାଇଥିଲା । ଦୁର୍ବୃତ୍ତମାନେ ମାଡ଼ ମାରିବା ସହ କଟୁରି ଓ ବନ୍ଧୁକକୁ  ମୁଣ୍ଡ ଓ ଛାତିକୁ ଲଗାଇଥିଲା ।

ଦୁର୍ବୁତ୍ତ ମାନେ ସ୍କୁଟିର ଡିକି ଖୋଲିବାକୁ କହିଥିଲେ। ସେମାନେ ପ୍ରତିବାଦ କରିବାରୁ ଆରମ୍ବ କରିଥିଲେ ମରଣାନ୍ତକ ଆକ୍ରମଣ। ଜୋରଜବରଦସ୍ତ ଡିକି ଭାଙ୍ଗିଦେଇଥିଲା ଦୁର୍ବୃତ୍ତ, ସେଥିରୁ କିଛି ନପାଇବାରୁ ପାଖରେ ଥିବା ୩ଟି ମୋବାଇଲ ଓ ୫୦୦ ଟଙ୍କା ଛଡ଼ାଇ ନେଇଥିଲେ। ଏହାପରେ ସ୍କୁଟି ଚାବି ନପାଇବାରୁ  ଗାଡିଟିକୁ ନେଇ ପାରିନଥିଲେ।

ରକ୍ତାକ୍ତ ଅବସ୍ଥାରେ ବାପ ଓ ପୁଅ ପାଟି କରିବାରୁ ଦୁର୍ବୃତ୍ତମାନେ ଘଟଣାସ୍ଥଳ ଛାଡି ପଳାଇଥିଲେ । ଖବର ପାଇ ସେରଗଡ଼ ଫାଣ୍ଡିରୁ ପୋଲିସ ଘଟଣା ସ୍ଥଳରୁ ଦୁଇଟି ଅଫୁଟା ଗୁଳି ଓ କଟୁରି ଜବତ କରିଛନ୍ତି। ଏନେଇ ଥାନାରେ ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁକରି ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ବ ହୋଇଛି। ଏହାପୂର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ ବାପା ଓ ପୁଅଙ୍କ ଆକ୍ରମଣ ହୋଇଥିଲା ।  ଦୁଇ ଦୁଇ ଥର ଗୋଟିଏ ପରିବାରକୁ ମରଣାନ୍ତକ ଆକ୍ରମଣ ହେଉଥିବା ବେଳେ ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପୋଲିସର ହାତ ଖାଲି ନେଇ ସ୍ଥାନୀୟ ଅଞ୍ଚଳରେ ଅସନ୍ତୋଷ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଛି।

   Related Posts