Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆଇପିଏଲ ୨୦୨୧ରେ ଉଡିଲା ଚେନ୍ନାଇର ବିଜୟ ବାନା, କେକେଆରକୁ ୨୭ ରନରେ ହରାଇ ଚତୁର୍ଥ ଥର ଚାମ୍ପିଅନ
  • ||
  • ପଞ୍ଜାବ କଂଗ୍ରେସର ଅଧିନାୟକ ରହିବେ ସିଦ୍ଧୁ, ରାହୁଲଙ୍କୁ ଭେଟିବା ପରେ ଫେରାଇ ନେଲେ ଇସ୍ତଫା ପତ୍ର
  • ||
  • ସିଙ୍ଘୁ ବର୍ଡରରେ ଜଣେ ନିହଙ୍ଗଙ୍କ ଆତ୍ମ ସମର୍ପଣ, ଯୁବକଙ୍କ ହତ୍ୟାର ୧୫ ଘଣ୍ଟା ପରେ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା ପ୍ରଥମ ଅଭିଯୁକ୍ତ
  • ||
  • ପଣ୍ଡାଲ ଉପରେ ହୋଇଥିବା ଆକ୍ରମଣ ମଧ୍ୟରେ ବାଂଲାଦେଶ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଭାରତକୁ ଦେଲେ ଏହି ପରାମର୍ଶ
  • ||
  • ପୁଞ୍ଛରେ ଯବାନ-ଆତଙ୍କବାଦୀ ମୁହାଁମୁହିଁ, ୫ଦିନରେ ୭ ଯବାନ ସହିଦ: ରାଜପଥ ବନ୍ଦ, ଅପରେସନ୍ ଜାରି
  • ||
  • ଅକ୍ଟୋବର ୨୧ରୁ ଏକାଦଶ, ୨୫ରୁ ଖୋଲିବ ଅଷ୍ଟମ ଶ୍ରେଣୀ: ଗଣଶିକ୍ଷା ମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ୨୫୦ ଲିଟର ଦେଶୀ ମଦ ଜବତ, ୫ ଗିରଫ
  • ||
  • ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା: ଯୁବକଙ୍କ ଗଳା କାଟି ବିଭତ୍ସ ହତ୍ୟା, କାରଣ ଅସ୍ପଷ୍ଟ
  • ||
  • ତେଲକୋଇ ରେଞ୍ଜରେ ହାତୀ ଆତଙ୍କ : ଘଉଡାଇଲା ବେଳେ ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଲେ ଚାଷୀ
  • ||
  • ସାଇକେଲରେ ଯାଉଥିଲେ କକା-ପୁତୁରା, ଟାଣି ଆଣି ଦଳିଦେଲା ହାତୀ
  • ||

ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ଝିଅର ଅଶ୍ଳୀଳ ଫଟୋ ଭାଇରାଲ, ମାଆ କଲେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା : ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଖୋଜୁଛି ପୋଲିସ

25/08/2020 at 10:04 AM

ଯାଜପୁର ୨୫।୦୮: ମୋବାଇଲ୍‌ରେ ସମ୍ପର୍କ ବାନ୍ଧନ୍ତି ବାଲେଶ୍ୱର ଜିଲ୍ଲାର ଯୁବକ-ଯାଜପୁରର ଯୁବତୀ । ପରେ ଯୁବତୀଙ୍କ ଫଟୋକୁ ଆପତ୍ତିଜନକ ଢଙ୍ଗରେ ସଜାଇ ଫେସ୍‌ବୁକରେ ଭାଇରାଲ କରିବାକୁ ଆଗେଇ ଆସେ ମନ୍ଦବୁଦ୍ଧି ଯୁବକ ଜଣକ। ଝିଅର ଭାଇରାଲ ଫଟୋକୁ ଦେଖିବା ପରେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରନ୍ତି ଯୁବତୀଙ୍କ ମା’ । ଏଭଳି ଏକ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଘଟିଛି ଯାଜପୁର ଥାନା ଅଞ୍ଚଳରେ । ଯାଜପୁର ଥାନାରେ ଏହି ଘଟଣାକୁ ଫୌଜଦାରୀ ମାମଲା ଭାବେ ରୁଜୁ କରାଯାଇ ଅଭିଯୁକ୍ତ ମନ୍ଦବୁଦ୍ଧି ଯୁବକଙ୍କୁ ପୁଲିସ୍‌ ଖୋଜିବା ଆରମ୍ଭ କରିଛି ।

ପୁଲିସ୍‌ ସୂତ୍ରରୁ ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ମୁତାବକ, କିଛି ମାସ ତଳେ ଯାଜପୁର ଥାନାଞ୍ଚଳର ଜନୈକା ଯୁବତୀ କୌଣସି ଏକ ମୋବାଇଲ୍‌ ଆପ୍‌ରେ ଯୋଡ଼ି ହୋଇଥିଲେ । ବାଲେଶ୍ୱର ଅଞ୍ଚଳର ଜନୈକ ଯୁବକ ଏହି ଆପ୍‌କୁ ସଂଯୋଗ କରି ସମ୍ପୃକ୍ତ ଯୁବତୀ ସହ ଘନିଷ୍ଠ ସମ୍ପର୍କ ଯୋଡ଼ିବାକୁ ଆଗେଇ ଆସିଥିଲେ । ଫେସ୍‌ବୁକ୍‌ରେ କିଛିଦିନ ଯୁବକ-ଯୁବତୀ ସାମାନ୍ୟ ବନ୍ଧୁଭଳି ଆଚରଣ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଥିଲେ । ପରେ ଯୁବକ ଜଣକ ଯୁବତୀଙ୍କ ସହ ଭିନ୍ନଦୃଷ୍ଟିରେ ସମ୍ପର୍କ ବାନ୍ଧିବାକୁ ଉଦ୍ୟମ କରି ବ୍ଲାକ୍‌ ମେଲିଂ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା । ଶେଷରେ ଯୁବତୀ ଜଣକ ଏହି ଘଟଣାକୁ ନିଜ ପରିବାରକୁ ଜଣାଇବା ସହ, ମୋବାଇଲ୍‌ ଆପ୍‌ ସମ୍ପର୍କରୁ ଓହରି ଆସିଥିଲେ । ୩ ଦିନ ତଳେ ଯୁବକ ଜଣକ ଯୁବତୀର କେତେକ ଫଟୋକୁ ଏଡିଟ୍‌ କରି ଆପତ୍ତିଜନକ ଢଙ୍ଗରେ ଫେସ୍‌ବୁକ୍‌ରେ ଅପଲୋଡ୍‌ କରି ଦେଇଥିଲେ । ଯୁବତୀଙ୍କ ନାଁରେ ଜାଲ୍‌ ଫେସ୍‌ବୁକ ଆକାଉଣ୍ଟ୍‌ ଖୋଲି ଯୁବତୀଙ୍କ ଫଟୋକୁ ଏପଟ ସେପଟ କରି ଆପତ୍ତିଜନକ ଭାବେ ଫେସ୍‌ବୁକ୍‌ରେ ପ୍ରସାର କରିବାକୁ ଯୁବକ ଜଣକ ଉଦ୍ୟମ କରିଥିଲା । ଝିଅର ଆପତ୍ତିଜନକ ଫଟୋକୁ ମୋବାଇଲ୍‌ ଆପ୍‌ରେ ଦେଖିବା ପରେ ଯୁବତୀଙ୍କ ମା’ ମ୍ରିୟମାଣ ହୋଇ ପଡ଼ିବା ସହ ବେକରେ ରଶି ଦେଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି । ସୋମବାର ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଶବ ବ୍ୟବଚ୍ଛେଦ ହେବା ସହ ଯାଜପୁର ଥାନାରେ ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁ କରାଯାଇଛି ।

ଯାଜପୁର ଥାନାରେ ମାମଲା ସଂଖ୍ୟା-୩୭୧/୨୦ରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଯୁବକଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଭାରତୀୟ ପିଙ୍ଗଳ ଧାରା-୩୦୬ ଓ ୬୭ ଆଇ.ଟି ଆକ୍ଟରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରାଯାଇଛି । ଇନ୍ସପେକ୍ଟର ଅସିତ୍‌ ମହାନ୍ତି ସମ୍ପୃକ୍ତ ମାମଲାର ତଦନ୍ତ ଜାରି ରଖିଛନ୍ତି । ଯାଜପୁର ଏସ୍‌ପି ଚରଣ ସିଂ ମୀନାଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ କ୍ରମେ, ପୁଲିସ୍‌ର ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ସ୍କ୍ୱାଡ୍‌ ବାଲେଶ୍ୱର ଅଞ୍ଚଳରେ ରହୁଥିବା ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଧରିବା ପାଇଁ ଯାଇଥିବାର ବିଶ୍ୱସ୍ତ ସୂତ୍ରରୁ ଜଣାପଡ଼ିଛି ।

   Related Posts