Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପୁରୀ ସ୍ବର୍ଗ ଦ୍ବାରରୁ ହଟିଲା କଟକଣା, ସଂକ୍ରମଣ କମୁଥିବାରୁ ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରଶାସନର ନିଷ୍ପତ୍ତି
  • ||
  • ‘କୁଲଦୀପ ଯାଦବଙ୍କ ପାଇଁ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜିଂ ହେବ ଓ୍ବେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜ ସିରିଜ୍, ଟିମ୍‌ ଇଣ୍ଡିଆକୁ ଭରସା ରଖିବାକୁ ହେବ’: ହରଭଜନ ସିଂହ
  • ||
  • ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନ ଏବଂ ବଜେଟ୍‌ ଅଧିବେଶନ ପୂର୍ବରୁ କଂଗ୍ରେସ ଡାକିଲା ଗୁରୁତ୍ବପୂର୍ଣ୍ଣ ବୈଠକ, ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେବ ରଣନୀତି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ସୁସ୍ଥହେଲେ ଆଉ ୧୧,୧୫୭ଜଣ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୩୬୫୩ଜଣ ଡିସଚାର୍ଜ
  • ||
  • ବୈଦେଶିକ ବ୍ୟାପାର ମନ୍ତ୍ରୀ ଏସ.ଜୟଶଙ୍କରଙ୍କୁ କରୋନା, ନିଜକୁ କଲେ ଆଇସୋଲେଟ୍
  • ||
  • ମହାକାଶରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ହରାଇଛି ସ୍ପେସଏକ୍ସର ଫାଲକନ-୯, ବିପଦରେ ଭାରତର ଚନ୍ଦ୍ରଯାନ
  • ||
  • ବିଜେପିରେ ସାମିଲ ହେଲେ ଉତ୍ତରାଖଣ୍ଡର ପୂର୍ବତନ କଂଗ୍ରେସ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ କିଶୋର ଉପାଧ୍ୟାୟ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୮ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୫୦କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମିଲା ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୫୯୦୧ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୨୩୧୧୬୯ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଜିଲ୍ଲା ପରିଷଦ ନିର୍ବାଚନ ଲଢୁଛନ୍ତି ଡାକ୍ତରାଣୀ, ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ବିଜେପି ପ୍ରାର୍ଥୀ ମୋନାଲିସା
  • ||

ଏଟିଏମରେ ଟଙ୍କା ଭର୍ତ୍ତି କରୁଥିବା ଆରସିଏମ କମ୍ପାନୀର ଡ୍ରାଇଭର କରିଥିଲା ୪୦ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଚୋରୀ: ଜାଣନ୍ତୁ ଚତୁର ଡ୍ରାଇଭରର ଲୁଟ କୌଶଳ

13/11/2018 at 7:39 PM

ଭୁବନେଶ୍ବର ୧୩|୧୧: ଏଟିଏମରେ ଟଙ୍କା ଭର୍ତ୍ତି କରୁଥିବା ଆରସିଏମ କମ୍ପାନୀର ଟଙ୍କା  ଲୁଟ ଘଟଣାର ପର୍ଦାଫାସ କରିଛି କମିଶନରେଟ ପୋଲିସ ।  ଟଙ୍କା ଡିପୋଜିଟ ସମୟରେ କମ୍ପାନୀ ଗାଡିର ଡ୍ରାଇଭର ଖୁବ୍‌ ଚତୁରତାର ସହ ୪୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଲୁଟି ନେଇଥିବା ଜଣାପଡ଼ିବା ପରେ ସଂପୃକ୍ତ ଡ୍ରାଇଭର ଏବଂ ତା’ର ଜଣେ ସହଯୋଗୀକୁ ଗିରଫ କରିଛି ସ୍ପେଶାଲ ସ୍କ୍ବାର୍ଡ ।….

ଆରସିଏମ ଭ୍ୟାନ୍‌ରୁ ୪୦ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଲୁଟ୍‌ ଘଟଣାରେ ପର୍ଦ୍ଦାଫାସ୍‌ କଲା କମିଶନରେଟ୍‌ ପୋଲିସ । ଗାଡ଼ିର ଡ୍ରାଇଭର ହିଁ ଲୁଟି ନେଇଥିଲା ଏହି ଟଙ୍କା । ଗଲା ୫ ତାରିଖ ଦିନ କ୍ୟାପିଟାଲ ଥାନା ପାଖ ଏସବିଆଇ ବ୍ୟାଙ୍କରୁ ୨ କୋଟି ୪୦ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଧରି ବାହାରିଥିଲା ଆରସିଏମ୍‌ ଭ୍ୟାନ୍‌ । ୧୦ଟି ଏଟିଏମରେ ୨କୋଟି ଟଙ୍କା ଭର୍ତ୍ତି କରିସାରିବା ପରେ ଗାଡ଼ିରୁ ଆଉ ୪୦ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଗାଏବ୍‌ ହୋଇଯାଇଥିବା ଜାଣିବାକୁ ପାଇଥିଲେ ଆରସିଏମ କର୍ମଚାରୀ । କମ୍ପାନୀକୁ ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ଜଣାଇବା ପରେ କ୍ୟାପିଟାଲ ଥାନାରେ ରୁଜୁ ହୋଇଥିଲା ମାମଲା । ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ ଦାୟିତ୍ବ ଥିଲା କମିଶନରେଟ୍‌ ପୋଲିସର ସ୍ପେଶାଲ ସ୍କ୍ବାର୍ଡ଼ ହାତରେ । ଆଉ ଶେଷରେ ଗାଡ଼ି ଡ୍ରାଇଭର ରତ୍ନାକର ରାଉତ ପାଖରୁ ୩୯ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଜବତ କରିବା ସହ ତାକୁ ଧରିଥିଲା ପୋଲିସ ।

ଟଙ୍କା ଲୁଟିବାକୁ ପୂରା ପ୍ରି-ପ୍ଲାନ୍‌ କରିଥିଲା ଆରସିଏମ ଗାଡ଼ିର ଡ୍ରାଇଭର ରତ୍ନାକର । ସୁଯୋଗ ପାଇ ସେ ପ୍ରଥମେ ଗାଡ଼ିପଛ ଡୋରର ଡୁପ୍ଲିକେଟ୍‌ ଚାବି ବନାଇଥିଲା । ଆଉ ମଉକା ପାଇ ଉଠାଇନେଇଥିଲା ବିଡ଼ା ବିଡ଼ା ଟଙ୍କା । ଏମିତିକି ଅନ୍‌ ଡ୍ୟୁଟି ସେ ଏହି ଟଙ୍କାକୁ ଜଣେ ସହଯୋଗୀ ହାତରେ ପଠାଇ ଦେବାକୁ ସକ୍ଷମ ବି ହୋଇଥିଲା ।

   Related Posts