Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କରୋନାରୁ ଶିଶୁଙ୍କ ସୁରକ୍ଷା ପାଇଁ କମିଟି ଗଠନ, ସବୁ କୋଭିଡ୍ ହସ୍ପିଟାଲ୍ରେ ହେଲ୍ପ ଡେସ୍କ ବାଧ୍ୟତାମୂଳକ
  • ||
  • ଜଟିଳ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ଭୁବନେଶ୍ଵରରେ କରୋନା ସ୍ଥିତି, ଆଜି ୧୩୫୩ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଜୁନ ୧୫ ଯାଏଁ ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ବନ୍ଦ, ସଂକ୍ରମଣକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ପ୍ରଶାସନର ବଡ ନିଷ୍ପତ୍ତି
  • ||
  • ଆଜି ସୁସ୍ଥରେ ରେକର୍ଡ, ସୁସ୍ଥ ହୋଇ ଘରକୁ ଫେଲେ ୧୨୦୭୭ ଆକ୍ରାନ୍ତ
  • ||
  • ୧୭ ମେ ସୋମବାର ଖୋଲିବ କେଦାରନାଥ ଧାମ କବାଟ ।। ତୀର୍ଥ ପୁରୋହିତ ସୀମିତ ସଂଖ୍ୟକ ଲୋକଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତିରେ ବିଧିବିଧାନ ସହ କବାଟ ଖୋଲିବ ।। ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ଜନତାଙ୍କ କଲ୍ୟାଣ ନିମନ୍ତେ ହେବ ପ୍ରଥମ ପୂଜା ।।
  • ||
  • ଆଗାମୀ ୩ ଦିନରେ ରାଜ୍ୟକୁ ମିଳିବ ଭ୍ୟାକସିନ୍‌ର ୫୧ ଲକ୍ଷ ଡୋଜ୍‌
  • ||
  • ୨୪ରେ ବଙ୍ଗୋପସାଗରରେ ଲଘୁଚାପ, ନେଇପାରେ ଅବପାତର ରୂପ
  • ||
  • ସଂକ୍ରମଣ ସାମାନ୍ୟ କମିଲା : ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୩ ଲକ୍ଷ ୧୧ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ପଜିଟିଭ୍, ୪୦୭୭ ମୃତ
  • ||
  • ୧୧ ହଜାର ଉପରେ କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ, ରାଜ୍ୟରେ ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୧୭୩୨ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କରୋନା ନେଲା ଆଉ ୧୯ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ୨୩୧୩ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା
  • ||

ବିଷ ବୋତଲ ପଠାଇ ପ୍ରେମିକାକୁ ପ୍ରେମିକ ଦେଇଛି ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଧମକ, ତାପରେ…

16/11/2020 at 2:44 PM

ବାଲିକୁଦା ୧୬।୧୧: ତୁ ମୋତେ ଭଲ ପାଇଛି, ମୋତେ ବାହା ହେବୁ । ନେହେଲ ମୁଁ ମରିଯିବି। ବିଷ ପିଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିବି । ଆଉ ତୁମେ ହିଁ ମୋ ମୃତ୍ୟୁର କାରଣ ପାଲଟିବ । ଏମିତି ଅନେକ କଥା ଲେଖି ଜଣେ ଯୁବତୀଙ୍କ ମୋବାଇଲକୁ ମେସେଜ୍‌ କରି ଆତ୍ମହତ୍ୟାର ଧମକ ଦେଇଛନ୍ତି । କେବଳ ଆତ୍ମହତ୍ୟାର ଧମକ ନୁହେଁ, ବରଂ ବିଷ ବୋତଲର ଫଟୋ ନିଜ ମୋବାଇଲରୁ ସେହି ଯୁବତୀଙ୍କ ମୋବାଇଲକୁ ପଠାଇଥିବା ଜଣାପଡିଛି । ଜଗତସିଂହପୁର ଜିଲ୍ଲା ବାଲିକୁଦା ଅଞ୍ଚଳରେ ହଇଚଇ ସୃଷ୍ଟି କରିଛି । ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଲାଗିଥିବା ବିବାଦ ଏବେ ଥାନାରେ । ତେବେ ପୋଲିସ ବାବୁଙ୍କ ହସ୍ତକ୍ଷେପ ପରେ ମାମଲା ସମାଧାନ କରାଯାଇଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି ।    

ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ବାଲିକୁଦା ଥାନା ଅଧୀନ କୃଷ୍ଣଦାସପୁର ଅଞ୍ଚଳର ଜଣେ ଯୁବକ ଇଚ୍ଛାପୁର ଅଞ୍ଚଳର ଜଣେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଭଲ ପାଉଥିଲେ । ଧୀରେ ଧୀରେ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରେମ ବଢିଥିଲା । ସମୟ ଗଡିବା ସହ ଉଭୟଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ବଢିଥିଲା । ଯୁବତୀ ଜଣଙ୍କ ଅନ୍ୟ କୌଣସି ଯୁବକଙ୍କ ସହ କଥା ହେଉଥିବା ସନ୍ଦେହ କରି ସଂମୃକ୍ତ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଏ ସଂପର୍କରେ ପଚାରିଥିଲା । ଯୁବତୀ ଜଣଙ୍କ ପ୍ରଥମେ ନିଜ ଦୋଷ ଉପରେ ଘଣ୍ଟ ଘୋଡାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲା । ଯୁବକ ଜଣଙ୍କ ବାରମ୍ବାର ଯୁବତୀଙ୍କୁ ସେହି ସଂପର୍କରେ ପଚାରିଥିଲେ , କିନ୍ତୁ ଯୁବତୀ ଜଣଙ୍କ ଘଟଣାକୁ ଏଡାଇ ଦେଉଥିଲେ । ପରେ କିଛି ଦିନ ପରେ ଯୁବତୀ ଜଣଙ୍କ ତୁମ ସହିତ ମୋର କୌଣସି ସମ୍ପର୍କ ନାହିଁ ବୋଲି ଯୁବକଙ୍କୁ କହିଥିଲେ । ଏପରିକି ମୁଁ ତୁମକୁ ଚିହ୍ନେ କି ଜାଣିନି ବୋଲି ସିଧା କହିଥିଲେ । ଯୁବତୀଙ୍କ ଠାରୁ ଏହା ଶୁଣିବା ପରେ ଯୁବକଙ୍କ ଭଲ ପାଇବାର ନିଶା ଖସିଯାଇଥିଲା ।

ଏହାପରେ ନିଜ ସଂପର୍କରେ କିଛି ଲେଖି ଆତ୍ମହତ୍ୟାର ଧମକ ଦେଇଥିଲେ । ଏତେ ଦିନ ହେଲା ମୋତେ ଭଲ ପାଇ ଆସୁଥିଲ । ତୁମ ପାଇଁ ମୁଁ ପୂରା ପାଗଳ । ତୁମକୁ ନ ପାଇଲେ ମୁଁ ମରିଯିବି । ବିଷ ପିଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିବି । ଆଉ ତୁମେ ହିଁ ମୋ ମରିବା ପଛର କାରଣ ସାଜିବ । ଏମିତି କିଛି ଲେଖି ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିବାକୁ ଧମକ ଦେଇ ଏକ ବିଷ ବୋତଲର ଫଟୋ ଉଠାଇ ତାକୁ ଯୁବତୀଙ୍କ ମୋବାଇଲକୁ ମେସେଜ ପଠାଇଥିଲେ । ବ୍ଲାକ୍‌ ମେଲିଂ କରିବାର ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ ବୋଲି ଅଭିଯୋଗ ଆସିଥିଲା । ଏହାପରେ ଯୁବତୀ ଜଣଙ୍କ ନିଜ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କୁ ଘଟଣାସଂପର୍କରେ ଜଣାଇବା ପରେ ବାଲିକୁଦା ଥାନାର ସହାୟତା ଲୋଡ଼ିଥିଲେ , ପରେ ପୋଲିସ ଘଟଣାରେ ଏକପ୍ରକାର ସମାଧାନ କରିଥିବା ମଧ୍ୟ ସୂଚନା ମିଳିଛି ।

   Related Posts