Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜଧାନୀ ଦିଲ୍ଲୀରେ ‘ଓମିକ୍ରନ’ ଆତଙ୍କ ! ବିଦେଶ ଫେରନ୍ତା ୧୨ ରୋଗୀ LNJPରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୯ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୩୯୧ ମୃତ
  • ||
  • ଓ୍ୱାଙ୍ଖଡେ ଟେଷ୍ଟରେ ମୁହାଁମୁହିଁ ହେବେ ଭାରତ ଓ ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ : ଫେରିଲେ ବିରାଟ, ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ ରୋମାଞ୍ଚକର ଫାଇଟ୍
  • ||
  • ପାଟଣା ରେଞ୍ଜରେ ହାତୀ ଆତଙ୍କ, ନଷ୍ଟ କରୁଛନ୍ତି ପାଚିଲା ଧାନ
  • ||
  • ଓଡିଶାରେ ବିରଳ ଘଟଣା : ଯୁବକଙ୍କ ପେଟରୁ ବାହାରିଲା ଭ୍ରୂଣ, ୫ ଘଣ୍ଟାର ଅପରେସନ ପରେ ବାହାର କଲେ ଡାକ୍ତର
  • ||
  • ଚିନ୍ତା ବଢାଇଲା ଓମିକ୍ରନ, ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକାରେ ଲକଡାଉନ୍: ଭାରତରେ ମଧ୍ୟ ସ୍ଥିତି ସାଂଘାତିକ
  • ||
  • ଓଡିଶାରେ ଘସି ହୋଇଯିବ ଜଓ୍ୱାଦ ! ଉପକୂଳରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା, ୯୦ କିମି ବେଗରେ ବହିବ ପବନ
  • ||
  • ଚୋରା କାରବାରରେ ନାବାଳକ : ନବମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରଙ୍କ ବ୍ୟାଗରୁ ମିଳିଲା ୨ କେଜି ଅଫିମ
  • ||

ଟ୍ରେନି ଆଇପିଏସ୍‌ଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଅଭିଯୋଗ, ଆଇପିଏସ୍‌ କ୍ବାଲିଫାଏ ପରେ ବିବାହ ନକରିବାକୁ ଭାବିପତ୍ନୀଙ୍କୁ କରିଥିଲେ ଏସଏମଏସ

25/12/2019 at 4:08 PM

ଯୋଧପୁର ୨୫।୧୨: ଟ୍ରେନି ଆଇପିଏସ୍ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛନ୍ତି ତାଙ୍କ ଭାବିପତ୍ନୀ । ଯୁବତୀଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ଅନୁଯାୟୀ ଘଟଣା ଘଟିବା ବେଳକୁ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଯୁବକ ଜଣଙ୍କ ଆଇପିଏସରେ କ୍ବାଲିଫାଏ କରିନଥିଲେ । ବର୍ତ୍ତମାନ ସଂପୃକ୍ତ ଯୁବକ ଜଣଙ୍କ ହାଇଦ୍ରାବାଦରେ ଟ୍ରେନିଂ ନେଉଛନ୍ତି । ଯୋଧପୁର ଦେବନଗର ଥାନରେ ଏହି ମାମଲା ରୁଜୁ ହୋଇଛି ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଘଟଣାଟି ଗତ ବର୍ଷ ଘଟିଥିଲା । ଅଭିଯୁକ୍ତ ସୁନୀଲ ବିଷ୍ଣୋଇ ଯୋଧପୁର ପାଲ୍ ରୋଡ୍ ଅଞ୍ଚଳରେ ରହି ସିଭିଲ୍ ସର୍ଭିସ୍ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତି କରୁଥିଲେ । ତାଙ୍କ ଘର ବିକାନାରରେ । ସୁନୀଲଙ୍କର ୨୪ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ଜଣେ ଯୁବତୀଙ୍କ ସହ ବିବାହ ସ୍ଥିର ହେବା ସହ ନିର୍ବନ୍ଧ ହୋଇସାରିଥିଲା । ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଯୁବକ ଜଣଙ୍କ ସେ ରହୁଥିବା ଭଡାଘରକୁ ନେଇଯାଇଥିଲେ । ସେଠାରେ ସେ ଯୁବତୀଙ୍କ ସହ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିବା ନେଇ ଯୁବତୀ ଜଣଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି । ଘଟଣାର କିଛି ଦିନ ପରେ ଯୁବକ ଜଣଙ୍କର ଆଇପିଏସ କ୍ବାଲିଫାଏ କରିଥିଲେ ।

ପୀଡିତାଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ଅନୁଯାୟୀ ଯୁବକ ଜଣଙ୍କ ଆଇପିଏସ୍ କ୍ବାଇଫାଏ କରିବା ପରେ ନିର୍ବନ୍ଧ ଭାଙ୍ଗିବା ପାଇଁ ଏସଏମଏସ ଜରିଆରେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ କହିଥିଲେ । ପୀଡିତାଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ଅନୁଯାୟୀ ପୋଲିସ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ଯୁବତୀଙ୍କ ଡାକ୍ତରୀ ମାଇନା କରିଛି । ଘଟଣାର ଅଧିକ ତଦନ୍ତ ଜାରି ରଖିଛି ପୋଲିସ ।

   Related Posts