Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆଜି ଅର୍ଚ୍ଚିତାଙ୍କ ହାତ ଧରିବେ ଅଭିନେତା ସବ୍ୟସାଚୀ, ରାଜସ୍ଥାନର ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଟେଲରେ ପଡିବ ହାତଗଣ୍ଠି
  • ||
  • କରୋନା ଟିକା ନେଲେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦୀ, ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସେୟାର କଲେ ଫଟୋ
  • ||
  • କଟକ ବଦଳରେ ବାଲେଶ୍ୱର ପଳାଉଥିଲା ୧୦୮ ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସ, ଗାଡିରୁ ଡେଇଁ ପଡିଲେ ରୋଗୀଙ୍କ ମାଆ
  • ||

ଦୁନିଆ ଛାଡି ଚାଲିଯିବା ପରେ ଭାଇରାଲ୍ ହେଉଛି ଋଷଭ୍ ଦତ୍ତାଙ୍କ ଗୀତ : ହସ୍ପିଟାଲରେ ଗାଇଥିଲେ, ‘ଅଚ୍ଛା ଚଲ୍‌ତା ହୁଁ ଦୁଆଓ ମେଁ ୟାଦ୍ ରଖ୍‌ନା…’

13/07/2020 at 2:55 PM

ଗୁଆହାଟୀ ୧୩/୦୭ : ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଆସାମର ଜଣେ ବାଳକର ଇମୋସନାଲ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି | ଭିଡିଓ ଦେଖି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଇମୋସନାଲ ହୋଇଯିବେ | ଋଷଭ ଦତ୍ତା ନାମକ ଏହି ବାଳକର ସ୍ୱରକୁ ଲୋକେ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି | ଜୁଲାଇ ୯ ତାରିଖ ବେଙ୍ଗାଲୁରୁର ଏକ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଋଷଭଙ୍କ ଦେହାନ୍ତ ହୋଇଛି | ୧୭ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ଋଷଭ ୨୦୧୯ ମସିହାରେ ନିଜ ଗୀତ ପାଇଁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ହୋଇଥିଲେ | ତାଙ୍କ ମଧୁର ସ୍ୱର ପାଇଁ ଲୋକେ ତାଙ୍କୁ ରାତାରାତି ଇଣ୍ଟରନେଟ ସେନ୍ସେସନ କରିଦେଇଥିଲେ | 

୨ ବର୍ଷ ପୂର୍ବରୁ ଋଷଭଙ୍କର ଅପ୍ଲାଷ୍ଟିକ ଏନିମିଆର ଏକ ଦୁର୍ଲଭ ସ୍ଥିତି ସମ୍ପର୍କରେ ଜଣାପଡିଥିଲା | ଦୁର୍ଭାଗ୍ୟବଶତଃ ଜୁଲାଇ ୯ ତାରିଖରେ ତାଙ୍କର ଦେହାନ୍ତ ହୋଇଛି | ତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ଋଷଭଙ୍କ ଗୀତ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଖୁବ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି | ଫେସବୁକ ୟୁଜର ମନଜିତ ଗୋଗୋଇ ଋଷଭଙ୍କ ଗୀତର ଦୁଇଟି ଭିଡିଓ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଖୁବ ପ୍ରଚାର ପ୍ରସାର କରାଯାଉଛି | ଗୋଟିଏ ଭିଡିଓରେ ଋଷଭ ରଣବୀର କପୁରଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ଏ ଦିଲ ହେ ମୁସ୍କିଲ’ର ହିଟ ଗୀତ ଚନ୍ନା ମେରେୟା…ଗୀତ ଗାଇଛନ୍ତି | ସେତେବେଳେ ସେ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଚିକିତ୍ସିତ ହେଉଥିଲେ | ଗୀତ ଗାଇବା ସମୟରେ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକର୍ମୀ ଓ ନର୍ସ ତାଙ୍କ ୱାର୍ଡରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ପ୍ରେରଣା ଦେଉଥିଲେ |

   Related Posts