Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭାରତୀୟ ଶିକ୍ଷୟିତ୍ରୀଙ୍କ ପାକିସ୍ତାନ ପ୍ରେମ, ଷ୍ଟାଟସ୍ ଦେଲେ ‘ଆମେ ମ୍ୟାଚ୍ ଜିତିଗଲୁ’
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୪୩୩ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ସୀମାପୁରୀରେ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା : ଘରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ, ୪ ମୃତ
  • ||
  • ଏବର୍ଷ ରାଜ୍ୟରେ ହାଡଭଙ୍ଗା ଶୀତ, ଅଧିକ ଦିନ ଥରାଇବ
  • ||
  • ସିଆରପିଏଫ କ୍ୟାମ୍ପରେ ରାତି ବିତାଇଲେ ଶାହ, ଯବାନଙ୍କ ସହ କଲେ ରାତ୍ରି ଭୋଜନ
  • ||
  • ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟା ମାମଲା : ବିଜେପି ପକ୍ଷରୁ ୧୨ ଘଣ୍ଟିଆ ସମ୍ବଲପୁର ବନ୍ଦ, ସେପଟେ ଡିଜିପି ଅଫିସ ଘେରାଉ କରିବ କଂଗ୍ରେସ
  • ||

ରେଙ୍ଗାଲି ଥାନାରେ ମହିଳାଙ୍କୁ ମାଡ ଘଟଣା : ଏଏସଆଇ ଦ୍ରୋଣାଚାର୍ଯ୍ୟ ସାହୁ ନିଲମ୍ବିତ

6/03/2019 at 3:04 PM

ସମ୍ବଲପୁର ୬|୩ : ସମ୍ବଲପୁର ଜିଲ୍ଲା ରେଙ୍ଗାଲି ଥାନା ଭିତରେ ଆଦିବାସୀ ମହିଳାଙ୍କୁ ପୋଲିସର ମାଡ ମାରିବା ଘଟଣାରେ ସଂପୃକ୍ତ ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀ ଏଏସଆଇ ଦ୍ରୋଣାଚାର୍ଯ୍ୟ ସାହୁଙ୍କୁ କାର୍ଯ୍ୟରୁ ନିଲମ୍ବିତ କରାଯାଇଛି । ସମ୍ବଲପୁର ଏସପି, ଏଏସଆଇ ଦ୍ରୋଣାଚାର୍ଯ୍ୟଙ୍କୁ ନିଲମ୍ବନ କରିଛନ୍ତି । ଗତକାଲି ନ୍ୟୁଜ୍ ସେଭେନରେ ନ୍ୟାୟ ଦେବା ବଦଳରେ ମହିଳାଙ୍କୁ ପୋଲିସ କିପରି ମାଡ ମାରିଥିଲା ସେ ନେଇ ଖବର ପ୍ରସାରଣ ହୋଇଥିଲା । ସମ୍ବଲପୁର ରେଙ୍ଗାଲି ଥାନା ଭିତରେ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କୁ ମାଡ ମାରିଥିଲେ ସବ୍ ଇନ୍ସପେକ୍ଟର ଦ୍ରୋଣାଚାର୍ଯ୍ୟ ସାହୁ । ଚାପୁଡା ପରେ ଚାପୁଡା ମାରୁଥିବା ଦୃଶ୍ୟ ଭାଇରାଲ୍ ହୋଇଥିଲା । ଗତ ଗଣେଷ ପୂଜା ବିସର୍ଜନ ସମୟର ଏହି ଘଟଣାକୁ ପୋଲିସ ବାବୁ ଲୁଚାଇ ରଖିବାକୁ ବହୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ । ହେଲେ ପୋଲିସ ବାବୁଙ୍କ ଏହି ଦବଙ୍ଗଗିରି ଭିଜୁଆଲ ମୋବାଇଲରୁ ମୋବାଇଲକୁ ଘୁରି ବୁଲୁଛି। ମାଡଖାଉଥିବା ମହିଳାଙ୍କ ଘର ରେଙ୍ଗାଲିର ଏକ ବସ୍ତିରେ। ନ୍ୟୁଜ୍ ସେଭେନ୍  ପକ୍ଷରୁ ଏହି ମହିଳାଙ୍କୁ ଠାବ କରିବା ପରେ, ପୋଲିସର ମାଡ ଘଟଣା ସଂପର୍କରେ ତାଙ୍କୁ ପଚାରି ବୁଝିଥିଲୁ । ଗଣେଷ ମୂର୍ତ୍ତୀ ବିସର୍ଜନ ଶୋଭାଯାତ୍ରା ଚାଲିଥିବା ବେଳେ ସେଠାରେ ଡିଜେ ବାଜୁଥିଲା । ଏହାପରେ ପୋଲିସର ପିସିଆର୍  ଭ୍ୟାନ୍  ତାଙ୍କୁ ଘରେ ଛାଡିଦେବ ବୋଲି କହି, ସେଠାରୁ ଆଣିଥିଲା। ହେଲେ ଘରେ ନଛାଡି ସିଧା ରେଙ୍ଗାଲିଥାନାକୁ ନେଇଯାଇଥିଲେ, ଏହି ପୋଲିସ୍  ଏଏସଆଇ ଦ୍ରୋଣାଚାର୍ଯ୍ୟ ସାହୁ। ଥାନାକୁ କାହିଁକି ଆଣିଲ ବୋଲି ପଚାରିବାରୁ, ପୋଲିସ୍ ବାବୁ ଚାପୁଡା ପରେ ଚାପୁଡା ପକାଇ ଚାଲିଥିଲେ ।

   Related Posts