Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୨ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୫୪୦ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଡିସେମ୍ବର ୩୧ପୂର୍ବରୁ ବସିବ ବିଧାନସଭାର ଶୀତ ଅଧିବେଶନ
  • ||
  • କରୋନାର ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣରେ ବୃଦ୍ଧି, ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୪୩୮୯୩ ନୂଆ ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଅପରେସନ ଅଲ୍ଆଉଟ୍ : ସେନା ଗୁଳିରେ ୨ ଆତଙ୍କୀ ନିହତ, ବନ୍ଧୁକ ଓ ଗୁଳି ଜବତ
  • ||
  • ବିହାର ନିର୍ବାଚନ : ପ୍ରଥମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ପାଇଁ ମତଦାନ ଆରମ୍ଭ, ୭୧ଟି ଆସନରେ ଚାଲିଛି ଭୋଟିଂ
  • ||
  • ନଭେମ୍ବରରୁ ପର୍ଯ୍ୟଟକଙ୍କ ପାଇଁ ଖୋଲିବ ଶିମିଳିପାଳ ବ୍ୟାଘ୍ର ପ୍ରକଳ୍ପ
  • ||

ଅମାବାସ୍ୟା ରାତି ପରେ ଚମକିବ ଏହି ଦୁଇ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ, ଧନଲାଭ ସହ ମିଳିବ ସଫଳତା

26/11/2019 at 9:55 AM

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ରାଶିମାନଙ୍କର ମନୁଷ୍ୟ ଜୀବନରେ ମହତ୍ବପୂର୍ଣ୍ଣ ଭୂମିକା ରହିଛି । ତେବେ ରାଶି ଅନୁଯାୟୀ ମଣିଷ ଜୀବନରେ କଣ କଣ ଘଟିବାକୁ ଯାଉଛି ତାର ଆଂଶିକ ସୂଚନା ମଧ୍ୟ ମିଳିଥାଏ । ତେବେ ଏହି କ୍ରମରେ ଆମାବାସ୍ୟା ରାତି ପରେ ଏହି ଦୁଇ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟତ ଚମକିବାର ଯୋଗ ରହିଛି । ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିମାନଙ୍କର ଧନଲାଭର ଯୋଗ ରହିଛି । ତେ ବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହି ଦୁଇ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ କଣ କଣ ଲାଭ୍ ମିଳିବ ।

ତୁଳା ରାଶି :

ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଆଗାମୀ ସମୟ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଲାଭଦାୟକ ରହିବ । ବ୍ୟବସାୟରେ ଏମାନଙ୍କ ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ହେବ । ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଏମାନଙ୍କୁ ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ସଫଳତା ମିଳିବାର ଯୋଗ ରହିଛି । ହଠାତ୍ ଅଧିକ ଧନଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି । ଏହି ରାଶିକ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ବିଳାସବେସନରେ ଜୀବନ ଅତିବାହିତ କରିବେ । ବଡରୁ ବଡ ସମସ୍ୟାର ମଧ୍ୟ ସମାଧାନ ହୋଇଯିବ । ଆପଣଙ୍କୁ ନୂଆ ଖୁସି ଖବର ମିଳିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି । ସ୍ବାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ମଧ୍ୟ ମଧୁର ସଂପର୍କ ସ୍ଥାପିତ ହେବ । ବୈବାହିକ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ହେବ ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି :

ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଆଗାମୀ ସମୟ ଉତ୍ତମ ରହିବ । ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରସିଦ୍ଧି ବଢିବ । କ୍ରୋଧ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କ୍ଷତିକାରକ ସାବ୍ୟସ୍ତ ହୋଇପାରେ । ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତ ଭଲ ରହିବ । କୌଣସି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଧନ ନିବେଶ ଲାଭଦାୟକ ରହିବ । ଏହି ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଜୀବନରେ ସଫଳତାମାନ ପାଇବେ । ଶିକ୍ଷା, ଚାକିରୀ, ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ବଡ ସଫଳତା ମିଳିବାର ଯୋଗ ରହିଛି । ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭବାନ୍ ହେବେ । ଏମାନଙ୍କ ଜୀବନରେ ସମସ୍ତ ପ୍ରକାରର ଚିନ୍ତା ଦୂର ହୋଇଯିବ । ପରିବାରରେ ଆନନ୍ଦ ଏବଂ ଉତ୍ସାବର ମାହୋଲ ରହିବ ।

   Related Posts