Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଚେନ୍ନାଇ ସୁପରକିଙ୍ଗ୍ସକୁ ବଡ ଝଟକା, ଆହତ କାରଣରୁ ଆଇପିଏଲ୍‌ର ବାକି ମ୍ୟାଚ୍‌ରୁ ବାଦ୍ ପଡିଲେ ଡ୍ଵେନ ବ୍ରାଭୋ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୩ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୯୩୧ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ୧୨କୋଟି ଟଙ୍କାର ଜିଏସ୍‌ଟି ଠକେଇ ଅଭିଯୋଗ, ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ଛାନ୍‌ଭିନ୍‌ ଆରମ୍ଭ
  • ||
  • ବିଜାପୁରରେ ଏନ୍‌କାଉଣ୍ଟର : ଜଣେ ନକ୍ସଲ ନିହତ, ୨ ଯବାନ ଆହତ
  • ||
  • ମାଓବାଦୀଙ୍କ ବର୍ବର କାଣ୍ଡ , ପୋଲିସ ଇନଫର୍ମର ସନ୍ଦେହରେ ଘରୁ ଡାକି ନେଇ ହତ୍ୟା
  • ||

ଅଭିଷେକ କରିଥିଲେ ଏମିତି ଏକ ଭୁଲ, ରାଗିଗଲେ ଐଶ୍ବର୍ଯ୍ୟା…ବିଚରା ଦୁଇ ଦିନ ଶୋଇଥିଲେ ବେଡ୍‌ରୁମ୍‌ ବାହାରେ

6/02/2020 at 1:33 PM

ମୁମ୍ବାଇ୬|୨: ଅଭିଷେକ୍‌ ଏବଂ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ୧୨ ବର୍ଷ ତଳେ ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ବାନ୍ଧି ହୋଇଥିଲେ। ବଲିଉଡ୍‌ର ମୋଷ୍ଟ ବ୍ୟୁଟିଫୁଲ କପଲ କୁହାଯାଏ। ଉଭୟଙ୍କ ପ୍ରେମ ଫିଲ୍ମ ‘ବଣ୍ଟି ଏବଂ ବବ୍‌ଲି’ରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା। ‘କଜରା’ରେ ଗୀତର ଶୁଟିଂ ସମୟରେ ଦୁଇଜଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଲୁଚାଛପା ପ୍ରେମ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା।ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା କହିଥିଲେ ଯେ, ହଲିଉଡ୍‌ ଷ୍ଟାଇଲ୍‌ରେ ଅଭିଷେକ ତାଙ୍କୁ ପ୍ରପୋଜ କରିଥିଲେ। ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟାଙ୍କୁ ନ୍ୟୁୟର୍କରେ ପ୍ରପୋଜ୍‌ କରିଥିଲେ ଅଭି । ପରେ ଉଭୟଙ୍କର ବିବାହ ହୋଇଥିଲା।

ତେବେ ନିକଟରେ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟାଙ୍କ ବିଷୟରେ ଏକ ଖୁଲାସା ହୋଇଛି। ଥରେ ଅଭିଷେକ୍‌ଙ୍କର ଗୋଟେ ସାମାନ୍ୟ ଭୁଲ ପାଇଁ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ତାଙ୍କ ଉପରେ ରାଗିଥିଲେ। ଅଭିଷେକ୍‌ଙ୍କର କବାଡି ଟିମ୍‌ ଅଛି ଯାହା ସମସ୍ତେ ଜାଣିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କ ଟିମ୍‌ର ନାଁ ହେଉଛି ‘ଜୟପୁର ପିଙ୍କ ପ୍ୟାନ୍ଥର୍ସ’। ୨୦୧୪ ମସିହାରେ ଏହି ଟିମ୍‌ ପ୍ରୋ କବାଡି ଲିଗ୍‌ ଟ୍ରଫି ଜିତିଥିଲା। ଥରେ ଅଭିଷେକ ନିଜ ଟିମ୍‌କୁ ନେଇ ଚେନ୍ନାଇ ଯାଇଥିଲେ। ନିଜ ଟିମ୍‌ର ଟ୍ରେନିଂ ପାଇଁ ଚେନ୍ନାଇ ସତ୍ୟଭାମା ୟୁନିଭର୍ସିଟିର ଗସ୍ତ କରିଥିଲେ।

ସେଠାରେ ଅଭିଷେକ ବିଶ୍ବବିଦ୍ୟାଳୟର ପ୍ରତିଷ୍ଠାତା କର୍ଣ୍ଣଲ ଜେପିଆରଙ୍କ ସହ ଭେଟିଥିଲେ। କର୍ଣ୍ଣଲ ଜେପିଆରଙ୍କ ଅଫିସ୍‌ରେ ୪-୫ଟି ଚେୟାର ବ୍ୟତୀତ କିଛି ନଥିଲା। ଏହା ସହ ତାଙ୍କ ଅଫିସ ରୁମ ଭିତରେ ତଳେ ଭୂମିରେ ଟ୍ରଫି ସଜାଇ ରଖିଥିଲେ। ଟ୍ରଫି ଗୁଡିକ ତଳେ ରଖିବାର କାରଣ କଣ ବୋଲି ଅଭିଷେକ କର୍ଣ୍ଣଲଙ୍କୁ ପଚାରିଥିଲେ । ଏନେଇ କର୍ଣ୍ଣଲ କହିଥିଲେ ଯେ, ‘ପୁରସ୍କାରୋଁ କୋ କଭି ଅପ୍ନେ ସର ପର ନହିଁ ଚଢନେ ଦେନା ଚାହିଏ,।

୨୦୧୬ ମସିହାରେ କର୍ଣ୍ଣଲ ଜେପିଆରଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା। କର୍ଣ୍ଣଲ ଜେପିଆରଙ୍କ ‘ସାଧା ଜୀବନ ଉଚ୍ଚ ୱିଚାର’ ଜୀବନଶୈଳୀରୁ ପ୍ରଭାବିତ ହୋଇଥିଲେ। ସେଥିପାଇଁ ଅଭିଷେକ ନିଜ ଅଫିସରେ ମଧ୍ୟ ଟ୍ରଫି ଗୁଡିକ ତଳେ ରଖିଥିଲେ। ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ବହୁତ ରାଗିଯାଇଥିଲେ। ଅଭିଷେକ ନିଜେ କହିଥିଲେ ଯେ, ଏହି ଭୁଲ ପାଇଁ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ତାଙ୍କୁ ଦୁଇ ଦିନ ହଲରେ ଶୋଇବାକୁ ଆଦେଶ ଦେଇଥିଲେ।

   Related Posts