Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟା ଘଟଣା : ମହାଲିଙ୍ଗ୍ ଷ୍ଟାଡିୟମ୍‌ରେ ଅନୁଧ୍ୟାନ କଲେ ମହିଳା କମିଶନ ଅଧ୍ୟକ୍ଷା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ପୁରୀ ନୀଳାଚଳ ହୋଟେଲ ବିକ୍ରି ପାଇଁ ଚାଲିଥିଲା ଯୋଜନା, ୫୦ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ହେରଫେର ଅଭିଯୋଗରେ ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଶସ୍ତା ରାଜନୀତି କରୁଛି ବିଜେପି, ମମିତା ମେହେର ପ୍ରସଙ୍ଗକୁ ରାଜନୀତିର ରୂପ ଦିଆଯାଉଛି : ବିଜେଡି
  • ||
  • ଭଦ୍ରକ : ଏକତରଫା ପ୍ରେମ : ନାବାଳିକା ଯାଉଥିବା ବାଇକ୍‌କୁ ଗୋଇଠା ମାରି ଗଡାଇଦେଲେ ଯୁବକ, ଏସ୍‌ପିଙ୍କ ଦ୍ବାରସ୍ଥ ହେଲେ ମା’
  • ||
  • ବାରଙ୍ଗ : ନନ୍ଦନକାନନରେ ବିରଳ ହିମାଳୟ ଅଣ୍ଡିରା ଭାଲୁ ‘ମୋତି’ର ମୃତ୍ୟୁ, ୫କୁ ଖସିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଫୁଲବାଣୀ : କନ୍ଧମାଳକୁ ଛୁଇଁଲା ପହିଲି ଶୀତ, କୁହୁଡି ଚାଦରରେ ଢାଙ୍କି ହେଲାଣି ସହର
  • ||
  • କେନ୍ଦୁଝର : ଶିଶୁ କନ୍ୟାର ଉଲଗ୍ନ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ବୁଧବାରଠୁ ଝୁମର ନାଚ ଦେଖିବାକୁ ଯାଇ ନିଖୋଜ ଥିଲେ
  • ||
  • ପାକିସ୍ତାନ ବିପକ୍ଷରେ ଭାରତ ଫେଭରେଟ୍, ବିଜୟ ସମ୍ଭାବନା ଅଧିକ : ଅନୁମାନ ଲଗାଇଲେ ମହମ୍ମଦ ଅମିର
  • ||
  • କଣ୍ଟାବାଞ୍ଜି : ଝରଣୀ ଗାଁରେ ମମିତା ମେହେରଙ୍କ ପରିବାରକୁ ଭେଟିଲେ ରାଜ୍ୟ ମହିଳା ଆୟୋଗ ଅଧ୍ୟକ୍ଷାଙ୍କ ସହ ୪ଜଣିଆ ଟିମ୍
  • ||
  • ପନିପରିବା ଖାଇଦେଉଛନ୍ତି ବାର୍‌ହା, ଚିନ୍ତାରେ ଚାଷୀ
  • ||

ଏନସିବି ହେପାଜତରେ କଟିଲା ଆର୍ଯ୍ୟନଙ୍କ ରାତି, ହ୍ୱାଟସଆପ୍ ଚାଟ୍ ଯାଞ୍ଚ କରୁଛି ତଦନ୍ତକାରୀ ଟିମ୍

4/10/2021 at 7:40 AM

ମୁମ୍ବାଇ, ୦୪|୧୦:  ଏନସିବି ହେପାଜତରେ କଟିଲା ଆର୍ଯ୍ୟନ ଖାନଙ୍କ ରାତି । ମୁମ୍ବାଇର ହାଇପ୍ରୋଫାଇଲ୍ ଡ୍ରଗ୍ସ ପାର୍ଟି ମାମଲାରେ ଗିରଫ ହୋଇ ଏନସିବି ହେପାଜତରେ ଥିଲେ ଶାହାରୁଖ ଖାନଙ୍କ ପୁଅ ଆର୍ଯ୍ୟନଙ୍କ ସମେତ ୩ ଜଣ । ମୁମ୍ବାଇ କୋର୍ଟ ଆର୍ଯ୍ୟନ ସମେତ ତିନି ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଗୋଟିଏ ଦିନ ପାଇଁ ଏନସିବି ହେପାଜତକୁ ପଠାଇ ଦେଇଥିଲେ । ଏହି ଘଟଣା ପରେ ସଲମାନ ଖାନ ତାଙ୍କୁ ଭେଟିବା ପାଇଁ ଯାଇଥିଲେ ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି ।

ବଲିଉଡ୍ ଲିଙ୍କ । ଫଶିଲେ ବାଦଶାହାଙ୍କ ପୁଅ । ସୌଖୀନ ‘କର୍ଡେଲିଆ କ୍ରୁଜ୍ ଏମ୍ପ୍ରେସ୍ ଭାସୁଥିଲା ମୁମ୍ବାଇ ସମୁଦ୍ରରେ । ଆଉ ଡ୍ରଗ୍ସ ପାର୍ଟିରେ ସପ୍ତମ ସ୍ବର୍ଗରେ ଭାସୁଥିଲେ ହାଇପ୍ରୋଫାଇଲ ସେଲେବ୍ରିଟିଙ୍କ ପୁଅ-ଝିଅ । ଯାତ୍ରୀ ବେଶରେ ଜାହାଜରେ ଚଢିବା ପରେ ଅଚାନକ ଛାପା ମାରିଥିଲେ ନାରକୋଟିକ୍ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ ବ୍ୟୁରୋ ଅଫିସର୍। ଫିଟି ଯାଇଥିଲା ରେଭ ପାର୍ଟିର ଗୁମର । ନିଷିଦ୍ଧ ନିଶା କରୁଥିବା ଅଭିଯୋଗରେ ଏନସିବି ଗିରଫ କରିଥିବା ୮ଜଣଙ୍କ ଭିତରେ ଅଛନ୍ତି ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ସୁପରଷ୍ଟାର ଶାହାରୁଖ ଖାନଙ୍କ ପୁଅ ଆର୍ଯ୍ୟନ ଖାନ୍ । ଏନସିବି ଛାପା ମାରିବା ସମୟରେ, ରେଭ୍ ପାର୍ଟିରେ ଥିଲେ ଆର୍ଯ୍ୟନ । ଗିରଫ ଆଗରୁ ପ୍ରଥମେ ଅଟକ ରଖି ପଚରାଉଚରା କରିଥିଲା ଏନସିବି । ଆର୍ଯ୍ୟନ କହିଥିଲେ, ମୁଁ କ୍ରୁଜ୍‌ରେ ଗେଷ୍ଟ ଥିଲି, ମୋ ନାଁ ବ୍ୟବହାର କରି ଅର୍ଗାନାଇଜର୍ ପାର୍ଟି କରିଥିଲେ । ଅଧିକ ତଦନ୍ତ ପାଇଁ ଏନସିବି ଫୋନ୍ ଜବତ କରି ଯାଞ୍ଚ କରୁଛି। ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ଠାରୁ ଜବତ ହୋଇଥିବା ଫୋନ୍‌ର ହ୍ବାଟସଆପ୍ ‘ଚାଟ୍’କୁ ମଧ୍ୟ ଯାଞ୍ଚ କରାଯାଉଛି ।

ଏନସିବି ଗିରଫ କରିଥିବା ୮ଜଣଙ୍କ ନାଁ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ଏମାନେ ହେଉଛନ୍ତି- ମୁନମୁନ ଧମେଚା, ନୁପୁର ସାରିକା, ଇସ୍ମିତ ସିଂ, ମୋହକ ଜୟସ୍ବାଲ, ବିକ୍ରାନ୍ତ ଛୋକର, ଗୋମିତ ଚୋପଡା, ଆର୍ଯ୍ୟନ ଖାନ୍ ଏବଂ ଅରବାଜ୍ ମର୍ଚ୍ଚେଣ୍ଟ । ଡ୍ରଗ୍ସ ଏବଂ ବଲିଉଡ୍ ଲିଙ୍କ୍ ପୁଣି ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବା ପରେ ହଇଚଇ ଖେଳି ଯାଇଛି । ସୁନିଲ ସେଟ୍ଟୀ କହିଛନ୍ତି, ଛାପା ପଡିବା ବେଳେ ଅନେକ ଲୋକଙ୍କୁ ଅଟକ ରଖାଯାଏ, ଧରି ନିଆଯାଏ ଏମାନେ ସମସ୍ତେ ଡ୍ରଗ୍ସ ନେଇଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ତଦନ୍ତ ରିପୋର୍ଟ ଆସିବା ଯାଏଁ ଅପେକ୍ଷା କରିବା ଆବଶ୍ୟକ । ଫିଲ୍ମ ‘ପଠାନ୍’ ସୁଟିଂ ପାଇଁ ଶାହାରୁଖ ସ୍ପେନ୍ ଯିବାର ଥିଲା । ତେବେ ପୁଅ ଏନିସିବି ଛାପାରେ ପଡିବା ପରେ ଶାହାରୁଖ ମଧ୍ୟ ଅଡୁଆରେ ଫସି ଯାଇଛନ୍ତି ।

   Related Posts