Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଲୋକସଭାରେ ପାରିତ ହେଲା କୃଷି ଆଇନ ଉଚ୍ଛେଦ ବିଲ୍‌
  • ||
  • କୃଷକଙ୍କୁ ଦଳି ମାରିଲେ ୭ ଦନ୍ତା, ଖଣ୍ଡ ଖଣ୍ଡ କରିଦେଲେ ଶରୀର
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ, ୨୩୬ ମୃତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୨ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା ୮୪୦୯କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୯୭ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୧୦୪୮୮୮୦ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ୧୨ ଘଣ୍ଟିଆ ମୟୂରଭଞ୍ଜ ବନ୍ଦ : ବିଭିନ୍ନ ଭାଷାକୁ ଦ୍ୱିତୀୟ ରାଜ୍ୟଭାଷା ମାନ୍ୟତା ପ୍ରଦାନ ଦାବି
  • ||
  • ୧୨ ଘଣ୍ଟିଆ ମୟୂରଭଞ୍ଜ ବନ୍ଦ : ବିଭିନ୍ନ ଭାଷାକୁ ଦ୍ୱିତୀୟ ରାଜ୍ୟଭାଷା ମାନ୍ୟତା ପ୍ରଦାନ ଦାବି
  • ||
  • ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ କନଷ୍ଟେବଳ, ଜବତ ହେଲାଣି ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା
  • ||
  • ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ କନଷ୍ଟେବଳ, ଜବତ ହେଲାଣି ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା
  • ||
  • ଓମିକ୍ରନ୍ ନେଇ AIIMS ମୁଖ୍ୟ ଗୁଲେରିଆ ଦେଲେ ଚେତାବନୀ, କହିଲେ ନୂଆ ଭାରିଆଣ୍ଟ ଭାକସିନକୁ ଦେଇପାରେ ଚକମା
  • ||

ପଇସା ପାଇଁ ଆର୍ଯ୍ୟନଙ୍କୁ ଫସାଇ ଦିଆଯାଇଛି, ହୋଟେଲ, କାର ଏବଂ ଏନସିବି କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ନେଇ ଖୁଲାସା କଲେ ସାକ୍ଷୀ

7/11/2021 at 1:39 PM

ମୁମ୍ୱାଇ ୦୭/୧୧: ଅଭିନେତା ଶାହରୁଖ ଖାନଙ୍କ ପୁଅ ଆର୍ଯ୍ୟନ ଖାନଙ୍କ ଡ୍ରଗ୍ସ ମାମଲାରେ ସାକ୍ଷୀ ବିଜୟ ପାଗ ଦାବି କରିଛନ୍ତି ଯେ, ଆର୍ଯ୍ୟନଙ୍କୁ ଫସାଇଦିଆଯାଇଛି । କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ସାକ୍ଷୀ ପୁରା ଘଟଣାକୁ କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ବର୍ଣ୍ଣନା କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଆର୍ଯ୍ୟନ୍ ଖାନଙ୍କୁ ଜଡିତ କରିବା ପାଇଁ ଏକ ବଡ଼ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଇଛି ବୋଲି ଦାବି କରିଛନ୍ତି ।

ମୁମ୍ବାଇ ଉପକୂଳରୁ ଏକ କ୍ରୁଜ୍ ଜାହାଜରୁ ଡ୍ରଗ୍ସ ଜବତ ଅଭିଯୋଗରେ ନାର୍କୋଟିକ୍ସ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ ବ୍ୟୁରୋ ଅକ୍ଟୋବର ୩ ରେ ଆର୍ଯ୍ୟନ ଖାନଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଥିଲା । ସାକ୍ଷୀ ବିଜୟ ପାଗ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଯେ ଏହି ଆକ୍ରମଣ ପୂର୍ବରୁ ଯୋଜନା କରାଯାଇଥିଲା । ସାକ୍ଷୀ କହିଛନ୍ତି, ‘ମୁଁ ୨୦୧୮-୧୯ ରେ କିଛି କାମ ପାଇଁ ସୁନୀଲ ପାଟିଲଙ୍କୁ ଟଙ୍କା ଦେଇଥିଲି । ଗତ ୬ ମାସ ଧରି ମୁଁ ସେହି ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ଅନୁସରଣ କରୁଥିଲି ।

ଚଳିତ ବର୍ଷ ସେପ୍ଟେମ୍ବରରେ ଆମେ ଏକ ହୋଟେଲ ରୁମରେ ଥିଲୁ ଯେଉଁଠାରେ ସୁନୀଲ ପାଟିଲ ଭାନୁଶାଲିଙ୍କୁ କହିଥିଲେ ଯେ ଏକ ବଡ଼ ଯୋଜନା ଚାଲିଛି । ପାଗରେ ଆହୁରି କହିଛନ୍ତି ଯେ ଅକ୍ଟୋବର ୩ରେ ଭାନୁଶାଲି ମୋତେ ଭେଟି ଟଙ୍କା ସଂଗ୍ରହ କରିବାକୁ ତାଙ୍କ ସାଙ୍ଗରେ ଯିବାକୁ କହିଥିଲେ । ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ସହିତ କାରରେ ଥିଲି, ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଶୁଣିଥିଲି ଯେ ଏହା ୨୫ କୋଟିର ଡିଲ୍ ହୋଇଥିଲା ।

କିନ୍ତୁ ଏହି ଚୁକ୍ତି ୧୮ କୋଟିରୁ ଅଧିକରେ ଫାଇନାଲ ହୋଇ ୫୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ହୋଇଛି । ଏହା ପରେ ଆମେ ଏନସିବି କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ପହଞ୍ଚିଲୁ, ଯେଉଁଠାରେ ମୁଁ ପୁରା ପରିବେଶ ଦେଖିଲି । ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ହୋଟେଲରେ ପହଞ୍ଚିଲି, ସେତେବେଳେ ଟିଭିରେ ଖବର ଦେଖିଲି ଯେ ଶାହାରୁଖ ଖାନଙ୍କ ପୁଅ ଧରାପଡିଛି । ତା’ପରେ ମୁଁ ବୁଝିଲି ଯେ ଏକ ବଡ ବିଶୃଙ୍ଖଳା ଅଛି ଏବଂ ଆର୍ଯ୍ୟନ୍ ଖାନ୍ ଏଥିରେ ସମ୍ପୃକ୍ତ ଅଛନ୍ତି ।

ସୂଚନା ଥାଉକି, ୨୩ ବର୍ଷୀୟ ଆର୍ଯ୍ୟନ୍ ଖାନଙ୍କୁ ଅକ୍ଟୋବର ୩ରେ ଗିରଫ କରାଯାଇଥିଲା । ପ୍ରାୟ ତିନି ସପ୍ତାହ ଜେଲରେ ରହିବା ପରେ ବମ୍ବେ ହାଇକୋର୍ଟରୁ ଜାମିନ ପାଇଥିଲେ । ଏହାପୂର୍ବରୁ ଏହି ମାମଲାର ଅନ୍ୟ ଜଣେ ସ୍ୱାଧୀନ ସାକ୍ଷୀ ପ୍ରଭାକର ସେଲ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ ଯେ ଆର୍ଯ୍ୟନଙ୍କୁ ମୁକ୍ତ କରିବା ବଦଳରେ କିଛି ଏନସିବି ଅଧିକାରୀ ଟଙ୍କା ଲୁଟିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ । ଏନସିବି ଏହି ଅଭିଯୋଗର ଯାଞ୍ଚ କରିସାରିଛି ।

   Related Posts