Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : କମିଲା କୋଭିଡ୍ ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା : ଗତ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଯାଇଛି ୪ ମୁଣ୍ଡ, ୧୭୩୪ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୫୧୮ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୩୧୮୩୦୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ସୋର : ଡକାୟତ ଗ୍ୟାଙ୍ଗ୍ ଓ ଗ୍ରାମବାସୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଖଣ୍ଡ ଯୁଦ୍ଧ : ୪ ଗୁରୁତର, ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଭାରତରେ କମୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୪୧୮୧୦ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଉଦଳା : ଜମିବାଡି ବିବାଦକୁ କେନ୍ଦ୍ରକରି ଡବଲ ମର୍ଡର ! ସଂମ୍ପର୍କୀୟ ଭାଇ ଓ ପୁତୁରାକୁ ହତ୍ୟା କଲା ଭାଇ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ବିଜେଡିରୁ ବହିଷ୍କୃତ ହେଲେ ଗୋପାଳପୁର ବିଧାୟକ ପ୍ରଦୀପ ପାଣିଗ୍ରାହୀ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : କମ୍ବିଂ ଅପରେସନ ସାରି ଫେରୁଥିବା ବେଳେ ଲ୍ୟାଣ୍ଡମାଇନ ବିସ୍ଫୋରଣ : ଆସିଷ୍ଟାଣ୍ଡ କମାଣ୍ଡାଣ୍ଟ୍ ସହିଦ, ୯ଯବାନ ଆହତ
  • ||

କିଂଗ ଖାନଙ୍କ ପୁଅ ଆର୍ୟନଙ୍କ ଫେସ୍‌ବୁକ୍ ଆକାଉଣ୍ଟ ହେଲା ହ୍ୟାକ୍, ଥିଲେ୧୦ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଫୋଲଅର୍ସ

23/01/2019 at 3:55 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୨୩|୧: ବଲିଉଡର  କିଂଗ ଖାନ ଶାହରୁଖଙ୍କ ପୁଅ ଆର୍ୟନ ଖାନ ୟୁନିଭରସିଟି ଅଫ ସର୍ଦନ କ୍ୟାଲିର୍ଫନିଆରେ ପାଠ ପଢନ୍ତି। ୧୯୯୧ ମସିହାରେ ଶାହରୁଖ ଗୌରିଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ୨୫ ବର୍ଷ ବୟସରେ ଶହାରୁଖ ତାଙ୍କ କିଶୋର ବୟସର ପ୍ରେମିକାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ସାଧାରଣତଃ ସିନେମା ଜଗତରେ କମ ବୟସରେ କିମ୍ୱା ଶିଘ୍ର ବିବାହ କରିବାକୁ କେହି ପ୍ରସ୍ତୁତ ନଥାନ୍ତି। କିଏ ନିଜ କ୍ୟାରିଅର ଭବିଷ୍ୟତ ଚିନ୍ତାରେ ଥାଏ ତ କିଏ  ଲୋକପ୍ରିୟତା ହାସଲ କରିବାରେ ବ୍ୟସ୍ଥ ଥାଏ। ତେବେ ଏହି କାରଣରୁ ଅଧିକାଂଶ ଅଭିନେତା ଓ ଅଭିନେତ୍ରୀ ବିଳମ୍ବରେ ବିବାହ କରନ୍ତି। କିନ୍ତୁ କିଂଗ ଖାନଙ୍କର ବିବାହକୁ ନେଇ ମତ ସମ୍ଫୂର୍ଣ୍ଣ ଅଲଗା।
 ଶାହରୁଖ ଗୌରୀଙ୍କୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଆନ୍ତି ବୋଲି କହିଥିଲେ। ଏହା ସହ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ମଧ୍ୟ ଶାହରୁଖ ଏହା କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ତାଙ୍କ ଜାବନର ସଫଳତା ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସହ ଉପଭୋଗ କରିବାକୁ ଚାହାନ୍ତି। ଲଭ୍‌ ଏବଂ ଲକ୍‌ ଜୀବନରେ ସେ ଏକା ସହ ହାସଲ କରିଥିଲେ ବୋଲି କୁହନ୍ତି। ବିବାହ ପରେ ଆର୍ୟନ ଓ ସୁହାନା ଜନ୍ମ ହୋଇଥିଲେ।  ୧୯୯୭ ମସିହା ନଭେମ୍ୱର ୧୩ ତାରିଖରେ ଆର୍ୟନଙ୍କ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିଲା। ଆର୍ୟନ ମଧ୍ୟ ବଲିଉଡରେ ଖୁବ୍‌ ଶୀଘ୍ର ପାଦ ରଖିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି।
 ସୁଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ ବଲିଉଡର ଫେମସ ପ୍ରଯୋଜକ କରନ ଯୋହାରଙ୍କ ଜରିଆରେ ଆର୍ୟନ ତାଙ୍କ ଡେବ୍ୟୁ ପିଲ୍ମ କରିବେ। ତେବେ ବାପାଙ୍କ ଭଳି ପୁଅ ମଧ୍ୟ ବଲିଉଡକୁ ତାଙ୍କ କ୍ୟାରିଅର ଭାବେ ବାଛିଚନ୍ତି। ବହୁ ପ୍ରତିଷ୍ଠିତ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶ୍ରୀଦେବୀ ଓ ବଲିଉଡ ସିନେମା ନିର୍ମାତା ବୋନି କପୁରଙ୍କ ଝିଅ ଜାନଭୀ କପୁରଙ୍କ ସହ ଆର୍ୟନଙ୍କୁ ପରଦାରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ।
 ଶାହରୁଖ ଖାନଙ୍କ ଜିଅ ସୁହାନା ମଧ୍ୟ ବଡ ପରଦାରେ ଆସିବାର ପ୍ରସ୍ତୁତି କରୁଛନ୍ତି। ସୋସିଏଲ ମିଡିଆରେ ଷ୍ଟାରଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟ ହ୍ୟାକ ହବା କିଛି ନୂଆ କଥା ନୁହଁ। ଆର୍ୟନଙ୍କ ପୂର୍ବରୁ ଅନେକ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତାଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟ ହ୍ୟାକ ହୋଇସାରିଛି। ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ, ଶାହିଦ କପୁର, ରିଷି କପୁର, ଅଭିଶେକ ବଚ୍ଚନ, ମହେଶ ଭଟ୍ଟ, କରନ ଯୋହାର, ଶୃତି ହାସନ, ଅଲି ଜଫର, ଏବଂ ବୋନି କପୁରଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟ ଏବେ ହ୍ୟାକ ହବାର ଖବର ଆସିଥିଲା।              

 

 

 

   Related Posts