Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ହାତ ଟେକିଦେଲେ ବାଚସ୍ପତି, କହିଲେ- ଯଦି ସବୁ ସଦସ୍ୟ ଗୃହ ଚଲାଇବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ନୁହଁନ୍ତି, ତେବେ ମୁଁ କ’ଣ କରିବି ?
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟା ପ୍ରସଙ୍ଗ : ଆସନ୍ତା ୧୦ରେ ବିଧାନସଭା ଘେରାଉ କରିବ ଛାତ୍ର କଂଗ୍ରେସ
  • ||
  • ପରଲୋକରେ ପଦ୍ମଶ୍ରୀ ନନ୍ଦ ସାର୍, ୧୦୪ ବର୍ଷରେ ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ଦେହାନ୍ତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରିପୋର୍ଟ ଆସିବା ପରେ ନିୟମ ଅନୁସାରେ ଚାଷୀଙ୍କୁ କ୍ଷତିପୂରଣ ଦିଆଯିବ : ମନ୍ତ୍ରୀ ସୁଦାମ ମାରାଣ୍ଡି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବିଡିଏ ଫେରାଇବ ସର୍ବକ୍ଷମା ଯୋଜନାର ଅଧିକ ଫାଇନ୍, ଆବେଦନର ଶେଷ ତାରିଖ ୧୦ ଡିସେମ୍ବର
  • ||
  • ଖୋର୍ଦ୍ଧା : ଭିଜିଲାନ୍ସ ହାତରେ ଧରାପଡିଲେ ନିର୍ବାହୀ ଯନ୍ତ୍ରୀ, ବିଲ୍ କରାଇ ଦେବାକୁ ଠିକାଦାରଙ୍କଠୁ ନେଉଥିଲେ ୧୦ ହଜାର
  • ||
  • ଟିଟିଲାଗଡ : ପୁରୀ-ଅଜମେର ଟ୍ରେନ୍‌ରେ ନିଆଁ, ଟ୍ରାକ୍‌ରେ ବ୍ରେକ୍ ଘସି ହୋଇ ଧୂଆଁ ବାହାରୁଥିଲା
  • ||
  • ରୋହିଙ୍ଗ୍ୟା ବିରୋଧୀ ହିଂସା ପାଇଁ ଫେସବୁକ ଦାୟୀ ! ୧୫୦ ବିଲିୟନ ପାଉଣ୍ଡର କ୍ଷତିପୂରଣ ଦେବାକୁ ମାମଲା
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ଇଚ୍ଛା ମୃତ୍ୟୁ ଆବେଦନକାରୀଙ୍କୁ ସାହା ହେଲା BSKY, ଯୋଜନାରେ ଆରମ୍ଭ ହେଲା ଚିକିତ୍ସା
  • ||
  • ତୁରେଇକେଲା ବ୍ଲକରେ ମାତିଲେ ୩୦ ଟିକିଆ ହାତୀପଲ, ଭାଙ୍ଗିଦେଲେ ଘର ଛପର
  • ||

ଆର୍ଯ୍ୟନଙ୍କ ସପୋର୍ଟରେ ବାହାରିଲେ ଜାଭେଦ୍‌ ଅଖତର୍‌ : କହିଲେ-‘ହାଇ ପ୍ରୋଫାଇଲ ହେଲେ ଏହି ସ୍ଥିତି ଦେଇ ଗତି କରିବାକୁ ପଡେ’…

20/10/2021 at 12:24 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଳୀ ୨୦।୧୦ : ଡ୍ରଗ୍ସ ମାମଲାରେ ଫସି ରହିଥିବା ଶାହରୁଖ ଖାନଙ୍କ ପୁଅ ଆର୍ଯ୍ୟ ଖାନଙ୍କ ଆଜି ଜାମିନ୍‌ ଆବେଦନ ନେଇ ଶୁଣାଣି ହେବ । ହେଲେ ଏହାରି ମଧ୍ୟରେ ଜଣେ ଜଣାଶୁଣା ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ସ ଚାଟ୍‌ କରିଥିବା ନେଇ ଖୁଲାସା ହୋଇଛି । କିନ୍ତୁ ଏପଟେ ଏହି ମାମଲାରେ ଗୀତିକାର ଜାଭେଦ ଅଖତରଙ୍କ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ଯାହା ଖୁବ୍‌ଭାଇରାଲ୍‌ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ସେ ତାଙ୍କ ବିବୃତ୍ତିରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ହିନ୍ଦୀ ସିନେମା ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ‘ହାଇ ପ୍ରୋଫାଇଲ୍’ ମନୋବଳ ଯୋଗୁଁ ଏହାର ତଦାରଖ ଚାଲିଛି ଏବଂ ଏଥିପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ‘ମୂଲ୍ୟ’ ଦେବାକୁ ପଡିବ।

ଅନ୍ୟପଟେ ‘ଚେଞ୍ଜମେକର୍ସ’ ନାମକ ଏକ ପୁସ୍ତକର ଉନ୍ମୋଚନ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିବା ଜାଭେଦ୍ ଅଖତର ଶାହରୁଖ ଏବଂ ଆର୍ଯ୍ୟନଙ୍କୁ ନାମ ନନେଇ ତାଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିଥିଲେ। ଇଭେଣ୍ଟରେ ଏହା ପଚରାଯାଇଥିଲା ବର୍ତ୍ତମାନ ବଲିଉଡକୁ ନିରନ୍ତର ଭାବେ ଟାର୍ଗେଟ କରାଯାଉଛି? ଏହାର ଜବାବ ଦେଇ ଜାଭେଦ ଅଖତର କହିଛନ୍ତି, ‘ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀରେ ଉଚ୍ଚ ବା ହାଇ ପ୍ରୋଫାଇଲ୍ ହେବାରୁ ଏହି ମୂଲ୍ୟ ଦେବାକୁ ପଡିବ। ଯେତେବେଳେ ତୁମେ ଉଚ୍ଚ ପ୍ରୋଫାଇଲ୍ ହେବ, ଲୋକମାନେ ତୁମକୁ ତଳକୁ ଟାଣିବେ ଏବଂ ତୁମ ଉପରେ କାଦୁଅ ପକାଇବେ । ଅନ୍ୟ ପଟେ, ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରୋଫାଇଲ୍ ନାହିଁ, ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ କେହି ଜାଣନ୍ତି ନାହିଁ, ଏହା ସହ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ପଥର ଫିଙ୍ଗିବା ପାଇଁ ବି କାହାର ସମୟ ନାହିଁ? ‘

ଏନେଇ ଜାଭେଦ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ପୋର୍ଟରେ ଧରାଯାଇଥିବା ୧ ବିଲିୟନ ଡଲାର ମୂଲ୍ୟର କୋକେନ ବିଷୟରେ କୌଣସି ହେଡଲାଇନ ପଢି ନାହିଁ , କିନ୍ତୁ ଯଦି ୧.୩୦ ଲକ୍ଷର ଚରସ କିମ୍ବା ଗଞ୍ଜା ଧରାହେଲା ଯଦି, ଏହା ଏକ ଜାତୀୟ ଖବର ପାଲଟି ଗଲା ।

   Related Posts