Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୦୫ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୧୦୫୦୩୫୪ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା ୮୪୨୩କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୨୧୧ ମୃତ
  • ||
  • ଗୁଜୁରାଟରେ ଓମିକ୍ରନ ଗଞ୍ଜାମକୁ ବିପଦ : ବଢିବ ସଂକ୍ରମଣ ! ସତର୍କ କଲା ପ୍ରଶାସନ
  • ||
  • ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କୁ ମାଗିଲେ ଲାଞ୍ଚ, ନଦେବାରୁ ଆକ୍ରମଣ କରି କଲେ ଲହୁଲୁହାଣ
  • ||
  • ଆଉ ବର୍ଷା ନାହିଁ, ବଦଳିବ ପାଗ : ୧୧ରୁ କମିଯିବ ଶୀତ
  • ||
  • ଆସୁଛନ୍ତି ପୁଟିନ : ମୋଦୀଙ୍କୁ ଭେଟିବେ, ବହୁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗ ଉପରେ ହେବ ଆଲୋଚନା
  • ||

ଗିରଫ ହୋଇଥିବା ଆଇଏଏସ୍‌ ବିଜୟ କେତନଙ୍କ ପତ୍ନୀ ସାମ୍ବାଦିକ ସମ୍ମିଳନୀ କରି ସରକାରଙ୍କୁ କଲେ ପ୍ରଶ୍ନ-ଏହାକୁ ନେଇ ଜୋର ଧରିଛି ରାଜନୀତି

18/01/2020 at 8:57 PM

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୧୮।୦୧-  ଆଇଏଏସ୍‌ ବିଜୟ କେତନଙ୍କ ଗିରଫଦାରୀକୁ ନେଇ ଜୋର ଧରିଛି ରାଜନୀତି । କାଲି ବିଜୟ କେତନଙ୍କ ପତ୍ନୀ ସାମ୍ବାଦିକ ସମ୍ମିଳନୀ କରି ସରକାରଙ୍କୁ ଅନେକ ପ୍ରଶ୍ନ କରିଛନ୍ତି । ଯାହାକୁ ଖିଅ କରି ଏବେ ବିରୋଧୀ ସରକାରଙ୍କୁ ଘେରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଛନ୍ତି । …

ଆଇଏଏସ ବିଜୟ କେତନଙ୍କ ଗିରଫଦାରୀକୁ ନେଇ ଥମୁନି ରାଜନୀତି । ମୋ ସ୍ବାମୀଙ୍କୁ ଫସାଇ ଦିଆଯାଇଛି ବୋଲି ବିଜୟ କେତନଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଡାକ୍ତର ତୁଷିମା ମିଶ୍ର ଅଭିଯୋଗ କରି ସରକାରୀ ଓକିଲଙ୍କ ଆଡକୁ ଅଙ୍ଗୁଳି ନିର୍ଦେଶ କରିବା ପରେ ଏହାକୁ ନେଇ ସରକାରଙ୍କୁ ଘେରିଛନ୍ତି ବିରୋଧୀ । ବିଜୟ କେତନଙ୍କୁ ବେଲ୍ ମିଳିଲେ ଭୁଲ୍ ବାର୍ତ୍ତା ଯିବ ।ସେଥିପାଇଁ ଜାମିନକୁ ବିରୋଧକରି ସରକାରୀ ଓକିଲ ଯୁକ୍ତି ବାଢିଥିବାରୁ ଏହାକୁ ଗଣ୍ଠି କରିଛନ୍ତି ବିଜୟ କେତନଙ୍କ ପତ୍ନୀ । ଆଉ ସେଥିରୁ ଖିଅ ବାହାର କରି ବିରୋଧୀ ବିଜେପି ଓ କଂଗ୍ରେସ ସରକାରଙ୍କୁ ଘେରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଛନ୍ତି ।

ସରକାର ତଳଠୁ ଉପର ଦୁର୍ନୀତିରେ ବୁଡିଥିବା ଅନେକ ବାବୁ ଓ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ଏହା ଭିତରେ ଜିରୋ ଟଲେରାନ୍ସ ନୀତିରେ ଦୁର୍ନୀତିଖୋର ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ନିଲମ୍ବିତ ଓ ବହିସ୍କାର କରିଚାଲିଛନ୍ତି । ତେବେ ଆଇଏଏସ୍‌ ବିଜୟ କେତନ ଗିରଫ ହେବା ପରଠୁ ରାଜନୀତି ଜୋର ଧରିଛି ।

ବିଜୟ କେତନକୁ କାହିଁକି ଟାର୍ଗେଟ କରାଗଲା ବୋଲି ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠାଇ ଚାଲିଛନ୍ତି ବିରୋଧୀ । ସରକାରଙ୍କ ଯୁକ୍ତି ଦୁର୍ନୀତିଖୋରଙ୍କ ଉପରେ ନବୀନ କଡା ଆଭିମୂଖ୍ୟ ଗ୍ରହଣ କରୁଛନ୍ତି । ତେଣୁ ନିଜକୁ ବଞ୍ଚାଇବା ପାଇଁ ଆଇଏଏସ ଓ ତାଙ୍କ ପରିବାର ଏଭଳି ଯୁକ୍ତି କରୁଛନ୍ତି ।

ହର୍ଟିକଲଚର ନିର୍ଦେଶକ ପଦରେ ଥିବା ଆଇଏଏସ ବିଜୟ କେତନ ଜଣେ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଫାଇଲ କ୍ଲିୟର କରିବାକୁ ୧ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଲାଞ୍ଚ ନେଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି । କ୍ୟାସ ଆକାରରେ ନନେଇ ଚେକ୍ ଆକାରରେ ବିଜୟ କେତନ ଲାଞ୍ଚନେଉଥିବା ବେଳେ ତାଙ୍କୁ ରେଡ୍ ହ୍ୟାଣ୍ଡେଡ୍‌ ଧରିଛି ଭିଜିଲାନ୍ସ । ଏବେ ସେ ଜେଲ୍ ରେ ଏବଂ କୋର୍ଟରେ ଚାଲିଛି ମାମଲା ।

   Related Posts