Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପରିବାର ପାଇଁ ଏତିକି ସମ୍ପତ୍ତି ଛାଡି ଯାଇଛନ୍ତି କଂଗ୍ରେସର ଚାଣକ୍ୟ ଅହମଦ ପଟେଲ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୬ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୧୬୮୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୭୩୦ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୩୧୬୦୦୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଦ୍ୱିତୀୟ AIIMS ପ୍ରତିଷ୍ଠା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତାବ, କେନ୍ଦ୍ର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସଚିବଙ୍କୁ ଚିଠି ଲେଖିଲେ ମୁଖ୍ୟ ଶାସନ ସଚିବ
  • ||
  • ପୁରୀ : ବାହାର ଭକ୍ତଙ୍କୁ ପୁରୀ ମନା, ନାଗାର୍ଜୁନ ବେଶ ପାଇଁ ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରଶାସନର କଟକଣା
  • ||
  • ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ଓଡିଶା ବନୀକରଣ ଅତିରିକ୍ତ ପିସିସିଏଫ୍, ଭୁବନେଶ୍ବରର ୫ଟି ଓ ମୁମ୍ବାଇ ଏବଂ ପୁନେର ୭ଟି ସ୍ଥାନରେ ଚଢାଉ
  • ||
  • କଂଗ୍ରେସର ବରିଷ୍ଠ ନେତା ଅହମଦ ପଟେଲଙ୍କ ପରଲୋକ : କରୋନାରେ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇ ଚାଲିଥିଲା ଚିକିତ୍ସା
  • ||
  • Snack Video ସମେତ ପୁଣି ୪୩ଟି ମୋବାଇଲ୍‌ ଆପ୍‌ ବ୍ୟାନ୍‌ କଲେ ଭାରତ ସରକାର
  • ||

ଅର୍ଣ୍ଣବଙ୍କ ଅନ୍ତରୀଣ ଜାମିନ ଆବେଦନ ବମ୍ବେ ହାଇକୋର୍ଟରେ ଅଗ୍ରାହ୍ୟ

9/11/2020 at 3:31 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୯।୧୧: ରିପବ୍ଲିକ୍ ଟିଭି ଏଡିଟର-ଇନ-ଚିଫ୍ ଅର୍ଣ୍ଣବ ଗୋସ୍ୱାମୀଙ୍କ ଅନ୍ତରୀଣ ଜାମିନ ନିବେଦନକୁ ବମ୍ବେ ହାଇକୋର୍ଟ ସୋମବାର ଅଗ୍ରାହ୍ୟ କରିଦେଇଛନ୍ତି। ତେବେ କୋର୍ଟ ଜାମିନ ଲାଗି ତାଙ୍କୁ ନିମ୍ନ ଅଦାତଲରେ ଆବେଦନ କରିପାରନ୍ତି ବୋଲି ପରାମର୍ଶ ଦେଇଥିବା ଜଣାପଡିଛି। ଅଲିବାଗ୍ ସେସନକୋର୍ଟରେ ଟେଲିଭିଜନ ଉପସ୍ଥାପକଙ୍କ ଜାମିନ ପିଟିସନ ଦାଖଲର ମାତ୍ର କିଛି ଘଣ୍ଟା ବିଳମ୍ବରେ ହାଇକୋର୍ଟଙ୍କ ନିଷ୍ପତ୍ତି ଜଣାପଡିଛି।

ପୋଲିସ ଗତ ସପ୍ତାହରେ ଅର୍ଣ୍ଣବଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଘରୁ ଗିରଫ କରିଥିଲା। ୫୨ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ଆର୍କିଟେକ୍ଟ ଅନ୍ୱୟ ନାଇକ୍ ଓ ତାଙ୍କ ମାଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ମାମଲାରେ ପୋଲିସ ଅର୍ଣ୍ଣବ ଓ ଅନ୍ୟ ୨ ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି। ସେମାନଙ୍କ ଅନ୍ତରୀଣ ଜାମିନ ନିବେଦନ ଉପରେ ହାଇକୋର୍ଟ ଶନିବାର ଶୁଣାଣି କରିବା ପରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ସଂରକ୍ଷିତ ରଖିଥିଲେ ଓ ଅର୍ଣ୍ଣବ ଯଦି ଚାହାନ୍ତି ୪ ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ନିମ୍ନ ଅଦାଲତରେ ଜାମିନ ନିବେଦନ କରିପାରନ୍ତି ବୋଲି କହିଥିଲେ।

ପୋଲିସ ଦ୍ୱାରା ଗିରଫ ହେବା ପରେ ଅର୍ଣ୍ଣବ ୧୪ ଦିନିଆ ବିଚାର ବିଭଗୀୟ ହାଜତ କ୍ୱାରେଣ୍ଟାଇନ ସେଣ୍ଟରରେ ଅବସ୍ଥାନ କରୁଥିଲେ। ତେବେ ସେ ବିଚାରବିଭାଗୀୟ ହାଜତରେ ଥାଇ ମୋବାଇଲ ଫୋନରୁ ସୋସିଆଲ ନେଟୱାର୍କ ଆକ୍ସେସ୍‌ କରୁଥିବା ଜଣାପଡିବାରୁ ରବିବାର ତାଙ୍କୁ ତଲୋଜା ଜେଲକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ କରାଯାଇଛି। ରବିବାର ଜେଲ ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ ବେଳେ ଅର୍ଣ୍ଣବ ଜେଲ ଭ୍ୟାନରୁ ଜୋରଜୋରରେ ଚିଲ୍ଲାଇ ତାଙ୍କ ଜୀବନପ୍ରତି ବିପଦ ଥିବା ଓ ତାଙ୍କୁ ତୁରନ୍ତ ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟରୁ ଜାମିନ କରାଇବାକୁ କହୁଥିଲେ। ଅର୍ଣ୍ଣବଙ୍କ ଗିରଫ ପରଠାରୁ ତାଙ୍କ ରିପବ୍ଲିକ୍‌ ଟିଭିର ସାମ୍ବାଦିକମାନେ ତାଙ୍କ ପିଛା ଲାଗି ରହିଛନ୍ତି। ରବିବାର ଜେଲ ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ କାଳରେ ମଧ୍ୟ ସେମାନେ ଜେଲ ଭ୍ୟାନର ପିଛା କରୁଥିବାର ଦେଖାଯାଇଛି।

   Related Posts