Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଚିନ୍ତା ଘାରୁଛି କରୋନା ମୃତ୍ୟୁ, ସେପଟେ ଆଜି ସୁସ୍ଥ ହୋଇ ଘରକୁ ଫେରିଲେ ଆଉ ୯୧୩ ସଂକ୍ରମିତ
  • ||
  • ଚାଷୀଙ୍କୁ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାରଙ୍କ ସହାୟତା ନେଇ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଟ୍ୱିଟ୍: ଲେଖିଲେ, ଗତ ୬ ବର୍ଷରେ ଓଡ଼ିଶାର ଚାଷୀଙ୍କୁ ୬୦ ହଜାର ୮୩୬ କୋଟି ଟଙ୍କା ଦେଇଛନ୍ତି ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟର ୬ ବିଶ୍ବବିଦ୍ୟାଳୟରେ ନୂଆ କୁଳପତି ନିଯୁକ୍ତି: ଜାଣନ୍ତୁ କିଏ, କେଉଁଠି
  • ||
  • ବରଗଡ଼: ‘ନୋ କ୍ଲାସ୍ ନୋ ଫି’ ଦାବିରେ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କୁ ଘେରିଲେ କଲେଜ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ
  • ||
  • ନାବାଳିକାକୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ପରେ ବିଷ ଦେଇ ହତ୍ୟା କରିଥିଲା ସଂପର୍କୀୟ କକା: ଏମିତି ଅଭିଯୋଗ ନେଇ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କୁ ଘେରିଲେ ମହିଳା
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି :ପଡିଆ ଗୋଷ୍ଠୀ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟକେନ୍ଦ୍ର ମେଡିକାଲ ଅଫିସରଙ୍କୁ ଗିରଫ କଲା ଭିଜିଲାନ୍ସ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : ଜମିବାଡି ବିବାଦରୁ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ! ହତ୍ୟା କରି ଫିଙ୍ଗିଦେଲେ ଘର ଆଗରେ
  • ||
  • ଝାରସୁଗୁଡା : ଟେଣ୍ଟ ହାଉସ୍ ଗୋଦାମରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ୫୦ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ସମ୍ପତ୍ତି ପୋଡି ଭସ୍ମୀଭୂତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଓଟିଭିରୁ ଇସ୍ତଫା ଦେଲେ ନିହାର ରଞ୍ଜନ ଭୂୟାଁ
  • ||
  • କଟକ : ଘରୋଇ ସ୍କୁଲ ଫି’ କମାଇବା ମାମଲା : ଫି’ କେତେ କମିବ ସତ୍ୟପାଠ ଦେବାକୁ ହାଇକୋର୍ଟଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||

ଭାଇରାଲ ଭିଡିଓ: ଯବାନଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ଘରକୁ ଡାକି ସେନା ଅଧିକାରୀ କରାନ୍ତି ଏହି କାମ…

23/07/2019 at 3:16 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ୨୩|୭: ଏବେ କିଛି ଦିନ ହେବ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି। ଏହି ଭିଡିଓରେ ଯବାନଙ୍କ ପୋଷାକ ପିନ୍ଧିଥିବା ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ସେନାବାହିନୀର ଅଧିକାରୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଗୁରୁତର ଅଭିଯୋଗ କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ସେନାବାହିନୀର ଅଫିସରମାନେ ସେମାନଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶରେ ପରିଚାଳିତ । ପତ୍ନୀମାନଙ୍କ କଥାରେ ସେମାନେ ଉଠବସ ହୁଅନ୍ତି ।

ପତ୍ନୀମାନଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଅନୁସାରେ ସେନା ଅଧିକାରୀମାନେ ଯବାନଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ଘରକୁ ଡକାଇ ବହୁ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ କାମରେ ଲଗାନ୍ତି । ଭିଡିଓରେ ନିଜକୁ ଯବାନ ବୋଲି ଦାବୀ କରୁଥିବା ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି ତାଙ୍କ ଅଫିସରଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି। ସେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଯେ, ଅଫିସରମାନେ ଜବାନଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ଶୋଷଣ କରୁଛନ୍ତି। ଯବାନଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ଘରକୁ ଡାକି ଘରକାମରେ ନିୟୋଜିତ କରାଯାଉଛି ।

ସେନା ଅଫିସରମାନେ ମିଳିମିଶି ଯବାନଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ହଇରାଣ କରନ୍ତି। ଏହାସହ ସେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଯେ, ପ୍ରତି ଯବାନଙ୍କୁ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ସେଲ୍ୟୁଟ୍‌ ମାରିବାକୁ ବାଧ୍ୟ କରାଯାଇଥାଏ। ଏହା ନକଲେ ଅଧିକାରୀମାନେ ଜବାନଙ୍କୁ ଟ୍ରାନ୍ସଫର କରିବା ଧମକ ଦିଅନ୍ତି। ଫ୍ୟାମିଲି ୱେଲଫେଆର ନାଁରେ ଅଧିକ ଶୋଷଣ କରନ୍ତି ଅଦିକାରୀମାନେ।, ଫ୍ୟାମିଲି ୱେଲଫେଆରରେ ଅଧିକାରୀମାନଙ୍କ ପତ୍ନୀମାନେ କମାଣ୍ଡ କରିଥାନ୍ତି । ଯବାନଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀମାନେ ସେମାନଙ୍କ କଥା ନଶୁଣିଲେ ନା ନା ଧମକ ଚମକ ଦିଆଯାଇଥାଏ ।  

ବଡ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ପତ୍ନୀମାନେ ଯଜବାନଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଡାନ୍ସ କରିବାକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଥାନ୍ତି। ସେମାନେ ଡାନ୍ସ କରିଲେ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ପତ୍ନୀମାନେ ଏହାର ଭରପୁର ମଜା ଉଠାନ୍ତି। କେବଳ ସେତିକି ନୁହେଁ ଖାଇବା , ପିନ୍ଧିବା, ପୋଷାକରେ ବହୁ ଦୁର୍ନିତୀ ହେଉଥିବା ଯବାନ ପୋଷାକ ପିନ୍ଧିଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି । ଜବାନଙ୍କୁ ସବୁ ପୋଷାକ କିଣି ପିନ୍ଧିବାକୁ ହୁଏ । ଜବାନଙ୍କ ପାଇଁ ଯେଉଁ ଡ୍ରେସ ବା କପଡା ଆସିଥାଏ ତାହା ପିନ୍ଧିବାଯୋଗ୍ୟ ହୋଇନଥାଏ। ଖାଇବା ସାମଗ୍ରି ପାଇଁ ମିଳୁଥିବା ଟଙ୍କାରେ ମଧ୍ୟ ଅଧିକାରୀମାନେ ହେରଫେର୍‌ କରନ୍ତି ବୋଲି ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଏହି ଯବାନ।  

   Related Posts