Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସରେ ସାମିଲ ହେଲେ ସଚିନଙ୍କ ପୁଅ ଅର୍ଜୁନ ତେନ୍ଦୁଲକର ! ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା ଖେଳାଳିଙ୍କ ସହ ଫଟୋ

15/09/2020 at 2:46 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ, ୧୫|୦୯ : ଚାରିଥର ଆଇପିଏଲ ଚାମ୍ପିଅନ ହୋଇଥିବା ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନନ୍ସ ପଞ୍ଚମ ଥର ପାଇଁ ଟ୍ରଫି ହାସଲ କରିବା ଲକ୍ଷ୍ୟରେ ରହିଛି । ଏଥିପାଇଁ ଦଳ ପକ୍ଷରୁ ପ୍ରସ୍ତୁତି ଆରମ୍ଭ ହୋଇଯାଇଛି । ଟିମ୍ ଗତ ମାସର ଶେଷ ଆଡକୁ ୟୁଏଇରେ ପହଁଚିଥିଲା । ହୋଟେଲରେ କ୍ୱାରେଣ୍ଟାଇନ ରହିବା ସହ ପ୍ରାକ୍ଟିସ୍ ମଧ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ । ଏହି ସମୟରେ ରବିବାର ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ଖେଳାଳିଙ୍କ ଏକ ଫଟୋ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି । ଏଥିରେ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସର ପୂର୍ବତନ ଅଧିନାୟକ ସଚ୍ଚିନ ତେନ୍ଦୁଲକରଙ୍କ ପୁତ୍ର ଅର୍ଜୁନ ତେନ୍ଦୁଲକରଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ଯାହା ଫ୍ୟାନ୍ ମାନଙ୍କ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିଛି ।

ଟିମ୍ ସହ ସମୟ ବିତାଉଥିବା ଅର୍ଜୁନ ତେନ୍ଦୁଲକରଙ୍କୁ ଦେଖିବା ପରେ ଫ୍ୟାନ୍ ମାନେ ଅନେକ ପ୍ରଶ୍ନ କରିଛନ୍ତି । ସଚିନଙ୍କ ଭଳି ଅର୍ଜୁନ ମଧ୍ୟ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ସହ ସାମିଲ ହେଲେ ବୋଲି ଫ୍ୟାନମାନେ କହିଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ଏପରି ନୁହେଁ । ନିୟମ ଅନୁସାରେ, କୌଣସି ଖେଳାଳି ଟିମ୍‌ରୁ ବାଦ୍ ନପଡିବା ଯାଏଁ ଆଉ କେହି ସାମିଲ ହୋଇପାରିବେ ନାହିଁ । ଅର୍ଜୁନ ଅନ୍ୟ କୌଣସି କାରଣ ପାଇଁ ଟିମ୍ ସହ ଅଛନ୍ତି । ପ୍ରକୃତରେ ସମସ୍ତ ଟିମ୍ ନେଟ୍‌ରେ ବୋଲିଂ ପାଇଁ ଅତିରିକ୍ତ ବୋଲରଙ୍କୁ ଦଳରେ ନେଇଥାନ୍ତି । ତେଣୁ ମୁମ୍ବାଇ ଅର୍ଜୁନ ତେନ୍ଦୁଲକରଙ୍କୁ ସାଙ୍ଗରେ ନେଇଛି ।

ଅର୍ଜୁନ ଏହା ପୂର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସର ନେଟସ୍ ସେସନରେ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । ୨୦ ବର୍ଷୀୟ ଅର୍ଜୁନ ଦଳ ପାଇଁ ନେଟ୍ ବୋଲର କାମ କରିଛନ୍ତି । ସେ ନେଟସ୍‌ରେ ରୋହିତ ଶର୍ମାଙ୍କ ସହ ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ବୋଲିଂ କରିଥିଲେ । ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ, ସଚିନଙ୍କ ଭଳି ଅର୍ଜୁନ ଭଲ ବ୍ୟାଟସମ୍ୟାନ୍ ନୁହଁନ୍ତି । ସେ ବୋଲିଂ କରନ୍ତି ।

   Related Posts