Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ କରୋନା ନେଲା ଆଉ ୨ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ୧୯୨୮ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ୩୦ଜିଲ୍ଲାରୁ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ସଂକ୍ରମିତ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୧୭୪୧ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ନୟାଗଡ଼ : ରେଳ ଷ୍ଟେସନରେ ଲଙ୍କାକାଣ୍ଡ : ବ୍ୟାପକ ପୋଡାଜଳା ଓ ଭଙ୍ଗାରୁଜା, ବିରୋଧ କରିବାରୁ ମ୍ୟାନେଜର ଓ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ
  • ||
  • ଆଜି ୧୧ ଜିଲ୍ଲାରେ କାଳବୈଶାଖି ବର୍ଷା ! ୧୫ ଯାଏଁ ତାତିରୁ ମିଳିବ ତ୍ରାହି
  • ||

କେବେ ଦେଇଥିଲେ ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କୁ ବିବାହ ପ୍ରସ୍ତାବ : ଏବେ ସଚିନ ତେନ୍ଦୁଲକରଙ୍କ ପୁଅଙ୍କ ସହ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କର ଆସୁଛି ଖବର : ଜାଣନ୍ତୁ କିଏ ଏହି ମହିଳା

19/05/2019 at 4:31 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୧୯/୫: ସଚିନ ତେନ୍ଦୁଲକରଙ୍କୁ କ୍ରିକେଟର ଭଗବାନ କୁହାଯାଇଥାଏ । ସେ ଯେଉଁଭଳି ଭାବେ କ୍ରିକେଟରେ ସଫଳତା ପାଇଛନ୍ତି ସମସ୍ତେ ସେହି ସ୍ଥାନକୁ ପହଞ୍ଚିପାରିବେ ନାହିଁ।

ସଚିନ ତେନ୍ଦୁଲକରଙ୍କ ପୁଅ ଅର୍ଜ୍ଜୁନ ତେନ୍ଦୁଲକର ମଧ୍ୟ କ୍ରିକେଟ ଦୁନିଆରେ ନିଜ ନାଁ କରିବାକୁ ଉଦ୍ୟମ କରୁଛନ୍ତି। କିନ୍ତୁ କିଛି ଦିନ ଆଗରୁ ଅର୍ଜ୍ଜୁନଙ୍କ ସହ ଜଣେ ଝିଅଙ୍କ ଫଟୋ ସୋଶିଆଲ ମିଡିଆରେ ଖୁବ୍ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା। ଏହି ଝିଅ ଜଣକ ହେଲେ ଜଣେ ମହିଳା କ୍ରିକେଟର। ସେ ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଟ୍ବିଟରେ ବିବାହ ପ୍ରସ୍ତାବ ଦେଇଥିଲେ।

ଏହି ମହିଳା କ୍ରିକେଟରଙ୍କ ନାଁ ଡେନିୟଲ୍ ବ୍ୟାସ୍। ସେ ଇଂଲଣ୍ଡର ମହିଳା କ୍ରିକେଟର। ଏହି ମହିଳା କ୍ରିକେଟର ଏବଂ ଅର୍ଜ୍ଜୁନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଘନିଷ୍ଠତା ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି। ଲୋକେ କଥା ହେଉଛନ୍ତି ଯେ ଏମାନେ ପରସ୍ପରକୁ ଡେଟ୍ କରୁଛନ୍ତି।

ଡେନିୟଲ୍ ଅର୍ଜ୍ଜୁନଠୁ ବୟସରେ ବହୁତ ବଡ଼। ଏମାନଙ୍କ ପ୍ରଥମ ଦେଖା ମ୍ୟାଚ୍ ସମୟରେ ହୋଇଥିଲା କାରଣ ଅର୍ଜ୍ଜୁନ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ହେବ ଇଂଲଣ୍ଡରେ କ୍ରିକେଟ ପ୍ରାକ୍ଟିସ୍ କରୁଥିଲେ। ଡାନିୟଲଙ୍କୁ ୨୬ବର୍ଷ ହୋଇଥିବାବେଳେ ଅର୍ଜ୍ଜୁନଙ୍କୁ ମାତ୍ର ୧୮ବର୍ଷ।

   Related Posts