Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପୁଣି ଫେଲ୍ ମାରିଲା ବ୍ୟାଟିଂ, ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ନିକଟରୁ ୩୧ ରନରେ ହାରିଲା ଭାରତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଏବେ ତୃତୀୟ ଲହର ଚାଲିଛି, ତଥାପି ଭୟଭୀତ ହେବାର ଆବଶ୍ୟକତା ନାହିଁ: ମୁଖ୍ୟ ସଚିବ
  • ||
  • ପୁରୀ: ପୋଲିସ କବଜାରେ ୩ ଧଳାଜହର ବେପାରୀ, ୧୭୨ ବ୍ରାଉନ ସୁଗାର ଜବତ
  • ||
  • କ୍ୟାପଟେନ୍ ପଦ ଛାଡିବା ପରେ କୋହଲିଙ୍କ ଟେଷ୍ଟ ରାଙ୍କିଙ୍ଗ୍ରେ ସୁଧାର, ଟପ୍-୧୦କୁ ଫେରିଲେ ବୁମରା
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି; ଗୋଲାମୁଣ୍ଡା ଗାଁ ପୋଖରୀରେ ବୁଡି ଜାଆଁଳା ଭାଇ ମୃତ
  • ||
  • ବିଜେପିରେ ମିଶି ପାରନ୍ତି କଂଗ୍ରେସର ପୋଷ୍ଟର ଗର୍ଲ ପ୍ରିୟଙ୍କା ମୌର୍ଯ୍ୟ, କହିଲେ- ପାର୍ଟି ମୋର ଫାଇଦା ଉଠାଇଲା
  • ||
  • ଭାରତର ଷ୍ଟାର ଟେନିସ୍ ଖେଳାଳି ସାନିଆ ମିର୍ଜାଙ୍କ ଅବସର ଘୋଷଣା, ୨୦୨୨ ହେବ ଶେଷ ସିଜିନ
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୨ ଲକ୍ଷ ୮୨ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୪୪୧ ମୃତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୬ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୪୯୪କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ପୁଣି ୧୧ ହଜାର ଉପରେ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୧୬୦୭ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୬୭୦୯୪ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||

ପୁରୁଷ ସମଲିଙ୍ଗୀ ସମ୍ପର୍କରେ ଉପରେ ଆଧାରିତ ୱେବ ସିରିଜ: ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅର୍ଜୁନ ମାଥୁରଙ୍କ ଲିପଲକ ସିନ

16/03/2019 at 6:23 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୧୬/୩ : ଜୟ ଅଖତର ଏବଂ ରିମା କାଗଜିଙ୍କ ୱେବ ସିରିଜ “ମେଡ଼ ଇନ ହେଭେନ” ନିଜ କଣ୍ଟେଣ୍ଟ ଏବଂ ଷ୍ଟୋରି ତେଲିଙ୍ଗ ପାଇଁ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହି ଆସୁଛନ୍ତି | ମେଡ଼ ଇନ ହେଭେନ ଆମାଜନ ପ୍ରାଇମର ଅରିଜିନାଲ ୱେବ ସିରିଜ | ଏଥିରେ ମୋଟ ୯ଟି ଏପିସୋଡ ରହିଛି | ଏପିସୋଡଗୁଡିକୁ ନିତ୍ୟ ମେହରା, ଜୟ ଅଖତର, ପ୍ରଶାନ୍ତ ନାୟର ଏବଂ ଅଳଂକୃତା ଶ୍ରୀବାସ୍ତବ ନିର୍ଦେଶନା ଦେଇଛନ୍ତି |


ସିରିଜରେ ଶୋଭିତା ଏବଂ ଅର୍ଜୁନ ମାଥୁର ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରୁଛନ୍ତି | ଚଳିତ ବର୍ଷ ଆରମ୍ଭରେ ରିଲିଜ ହୋଇଥିବା ଅନୁପମ ଖେରଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ଦ ଆକ୍ସିଡେଣ୍ଟାଲ ପ୍ରାଇମ ମିନିଷ୍ଟର’ରେ ଅର୍ଜୁନ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀଙ୍କ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ | ଏବେ “ମେଡ଼ ଇନ ହେଭେନ” ଅର୍ଜୁନଙ୍କ ଅଭିନୟର ଚର୍ଚ୍ଚା ଜୋରଦାର ହେଉଛି | ଅର୍ଜୁନ ପୁରୁଷ ସମଲିଙ୍ଗୀ ସମ୍ପର୍କ ଉପରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି | ଏହି ଭୂମିକାରେ ଅର୍ଜୁନ ଅନେକ ଇଣ୍ଟିମେଣ୍ଟ ସିନ ଦେଇଛନ୍ତି |


ମାର୍ଚ୍ଚ ୮ ତାରିଖରେ ରିଲିଜ ହୋଇଛି ୱେବ ସିରିଜ | ଏଥିରେ ଅର୍ଜୁନଙ୍କ ନାମ ହୋଇଛି କରନ | କରନ ଜଣେ ୱେଡିଙ୍ଗ ପ୍ଳାନର ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି | ସିରିଜର କାହାଣୀ ଅତି ସମ୍ବେଦନଶୀଳ | ହିନ୍ଦୀ ସିନେମା କିମ୍ବା ଟିଭି ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଏଭଳି ସିରିଜ ବହୁତ କମ ଦେଖିବାକୁ ମିଳେ | ଏଥିରେ ପୁରୁଷ ସମଲିଙ୍ଗୀ ସମ୍ପର୍କ ଉପରେ ଖୋଲାଖୋଲି ଆଲୋଚନା ହୋଇଛି |


କରନ ଜଣେ ସମଲିଙ୍ଗୀ କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ବାସ୍ତବିକ ତାଙ୍କ ପରିବାର, ବନ୍ଧୁ କିମ୍ବା ସମ୍ପର୍କୀୟ ଜାଣିନଥାନ୍ତି | ସେ ରମେଶ ଗୁପ୍ତା ନାମକ ଯୁବକଙ୍କ ପାଖେ ଘର ଭଡା ନେଇ ରହୁଥିଲେ | ରମେଶ ଗୁପ୍ତା ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି ବିନୟ ପାଠକ | ସେ କରନଙ୍କ ରୁମରେ ଏକ କ୍ୟାମେରା ଇନଷ୍ଟଲ କରି ଇଣ୍ଟିମେଣ୍ଟ ସିନର ଭିଡିଓ ତିଆରି କରିଥିଲେ | ଭୁଲରେ ସେହି ଭିଡିଓ ରମେଶଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଦେଖି ଦିଅନ୍ତି | କିନ୍ତୁ ରମେଶ ନିଜ ପତ୍ନୀକୁ ମିଛ କଥା କୁହନ୍ତି ଯେ ସେ ସତ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଏଭଳି କରିଛନ୍ତି | ପତ୍ନୀଙ୍କ ଚାପରେ ଆସି ରମେଶ ପୋଲିସରେ ଅଭିଯୋଗ କରନ୍ତି |


ପୋଲିସ କରନଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିବା ପରେ ତାଙ୍କ ପିତା ସବୁ କଥା ଜାଣିବାକୁ ପାଆନ୍ତି | କିନ୍ତୁ ଏ ସମ୍ପର୍କରେ କରନଙ୍କ ମା ପୂର୍ବରୁ ସବୁ ଜାଣିଥିଲେ |


ଅର୍ଜୁନ ପୁରା ସିରିଜରେ ନିଜ ଭୂମିକାରେ ବହୁତ ଭଲ ଭାବେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି | ଶେଷ ଏପିସୋଡରେ ଅର୍ଜୁନ ମାଥୁର ଏବଂ ବିକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ଲିପଲକ ସିନ ଅଛି | ପରଦାରେ ଉଭୟ ଜୋରଦାର କେମିଷ୍ଟ୍ରି ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି | ପ୍ରଥମଥର ପାଇଁ କୌଣସି ସିରିଜରେ ସମଲିଙ୍ଗୀ ଜୀବନ ଏବଂ ଏହାର ଭାବନାକୁ ଅତି ସମ୍ବେଦନ ଭାବେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି |

   Related Posts