Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଗୁଜୁରାଟ ଦଙ୍ଗା ବେଳେ କେଉଁ ସରକାର ଥିଲା ? ସିବିଏସଇର ପ୍ରଶ୍ନକୁ ନେଇ ବିବାଦ ଜୋର
  • ||

ଭିଡ ଭିତରେ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡଙ୍କୁ ସମ୍ଭାଳୁଥିବାର ନଜର ଆସିଲେ ଅର୍ଜୁନ କପୁର, ଭିଡିଓ ଦେଖି ଅଶ୍ଳୀଳ କମେଣ୍ଟ ଦେଲେ ୟୁଜର୍ସ

5/11/2021 at 11:23 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୦୫/୧୧: ଗତକାଲି ସମଗ୍ର ଦେଶରେ ଦୀପାବଳି ପାଳନ କରାଯାଇଥିଲା। ବଲିଉଡରେ ମଧ୍ୟ ଖୁବ୍ ଧୁମ୍ ଧାମ୍‌ ର ସହିତ ଦୀପାବଳି ପାଳନ କରାଯାଇଥିଲା। ଅନେକ ଷ୍ଟାର ସେମାନଙ୍କ ଘରେ ଦୀପାବଳି ପାର୍ଟି ରଖିଥିଲେ, ଯେଉଁଥିରେ ବଲିଉଡ ଷ୍ଟାରମାନଙ୍କ ଭିଡ଼ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା।

ସେହିପରି ଅଭିନେତା ଅନିଲ କପୁର ତାଙ୍କ ଘରେ ଦୀପାବଳି ପାର୍ଟି ରଖିଥିଲେ।ଏହି ପାର୍ଟିରେ ଅନେକ ବଲିଉଡ ଷ୍ଟାରଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଘରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ପାର୍ଟିରେ ଚାରଚାନ୍ଦ ଲଗାଇଥିଲେ ଅର୍ଜୁନ କପୁର ଏବଂ ତାଙ୍କ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ମଲାଇକା ଆରୋଡା। ଏହି ଅବସରରେ ଅର୍ଜୁନ ମଲାଇକାକୁ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ ସମ୍ଭାଳୁଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା।

ଅର୍ଜୁନ କପୁର ଏବଂ ମଲାଇକା ଆରୋଡାଙ୍କ ଭାଇରାଲ ଭିଡିଓ ବଲିଉଡର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଫଟୋଗ୍ରାଫର ଭାଇରାଲ ଭାୟାନୀ ତାଙ୍କ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ସେୟାର କରିଥିଲେ। ଏହି ଭିଡିଓରେ ମଲାଇକା ଗୋଲାପୀ ରଙ୍ଗର ସାଢୀରେ ହଟ୍ ଦେଖାଯାଉଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ ଅର୍ଜୁନ ଏକ କଳା କୁର୍ତ୍ତା ପିନ୍ଧିଥିଲେ। ଅର୍ଜୁନ ଗଣମାଧ୍ୟମ ଭିଡ଼ରୁ ମଲାଇକାଙ୍କୁ ସମ୍ଭାଳୁଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ଅର୍ଜୁନଙ୍କ ଏହି ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ତାଙ୍କର ଏହି ଭିଡିଓ ଦେଖି ଅନେକ ୟୁଜର ତାଙ୍କୁ ଅଶ୍ଳୀଳ କମେଣ୍ଟ କରୁଛନ୍ତି।

   Related Posts