Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଡିସେମ୍ବର ୩୧ ଯାଏଁ ଅନ୍ତରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ବିମାନ ସେବା ବନ୍ଦ, କରୋନା ପ୍ରଭାବ
  • ||
  • କଟକ : ବସ୍‌ ଷ୍ଟାଣ୍ଡରେ ଠିଆ ହୋଇଥିବା ବସ୍‌ରେ ଲାଗିଗଲା ନିଆଁ, କେଇ ମିନିଟ୍‌ରେ ଜଳିଗଲା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ବସ୍
  • ||
  • କନ୍ଧମାଳ : ଜଗାକୁ ଏକା କରି ଚାଲିଗଲା କାଳିଆ, ମା’ ଆଖିରୁ ଶୁଖୁନି ଲୁହ : ମରଶରୀର ପହଞ୍ଚିବା ପରେ ଗାଁରେ ଶୋକାକୂଳ ପରିବେଶ
  • ||
  • କୋରାପୁର : କୋରାପୁର ବସ୍ ଷ୍ଟାଣ୍ଡରୁ ୩ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ନକଲି ନୋଟ୍ ଜବତ, ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • କଟକ : ବାହା ବେଦୀରୁ ବ୍ୟାଙ୍କ୍ ମ୍ୟାନେଜରଙ୍କୁ ଉଠାଇନେଲା ପୋଲିସ, IIFL ଲୁଟ୍ ଘଟଣାରେ ରହିଛି ଲିଙ୍କ୍
  • ||
  • ସୋର : ପାଣିରୁ ଉଦ୍ଧାର ହେଲା ବୃଦ୍ଧଙ୍କ ମୃତଦେହ, ହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ପୁରୀ : ପଞ୍ଚୁକର ଦ୍ବିତୀୟ ଦିନ, ବାଙ୍କଚୁଡା ବେଶରେ ବିଭୂଷିତ ମହାପ୍ରଭୁ
  • ||
  • ଚଣ୍ଡିଖୋଲ : ନିର୍ମାଣଧୀନ ପାଣି ଟାଙ୍କି ଉପରେ ଚଢି ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ କଲେ ଯୁବକ, ଉଦ୍ଧାର କଲେ ଅଗ୍ନିଶମ କର୍ମଚାରୀ
  • ||
  • କୋରାପୁଟ : କୋରାପୁଟ ଜିଲ୍ଲାରୁ ୮୫ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଫେରାର
  • ||
  • ଚାକିରୀଆଙ୍କ ପାଇଁ ବଡ ଖବର: ୮ଘଣ୍ଟା ବଦଳରେ ହୋଇପାରେ ୧୨ ଘଣ୍ଟା ସିଫ୍ଟ
  • ||

ଗୋଆରେ ନିଜ ପରିବାର ସହ ଛୁଟି କାଟୁଥିବାବେଳେ ଦୁର୍ଘଟଣାର ଶିକାର ହେଲେ ଏହି ଅଭିନେତା : ୬ ସପ୍ତାହ ଯାଏଁ ଆରାମ କରିବାକୁ ପରାମର୍ଶ

21/08/2020 at 5:09 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୨୧/୮: ଲୋକପ୍ରିୟ ଅଭିନେତା ଅର୍ଜୁନ ବିଜଲାନି ଏବେ ନିଜ ପରିବାର ସହ ଗୋଆରେ ଛୁଟି କାଟୁଛନ୍ତି। ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ସେ ନିଜ ଘରକୁ ଫେରିଥାନ୍ତେ କିନ୍ତୁ ଦୁର୍ଭାଗ୍ୟବଶତଃ ସେ ଏକ ଛୋଟ ଦୁର୍ଘଟଣାର ଶିକାର ହୋଇଯାଇଥିଲେ।

ବିଚରେ ବୁଲୁଥିବା ସମୟରେ ହଠାତ୍ ତାଙ୍କ ଗୋଡ଼ ଦୁଇଟି ପଥର ମଧ୍ୟରେ ରହିଯାଇଥିଲା। ଫଳରେ ତାଙ୍କ କ୍ଷତାକ୍ତ ହୋଇ ଯାଇଥିଲା। ସେ ତୁରନ୍ତ ଡାକ୍ତରଙ୍କୁ ଯୋଗାଯୋଗ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଚିକିତ୍ସା ଯୋଗୁଁ ଡାକ୍ତର ତାଙ୍କୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ୬ସପ୍ତାହ ପାଇଁ ଆରାମ କରିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଛନ୍ତି।

ଅର୍ଜୁନ ନିଜ ପରିବାର ସହ ଗତ କିଛି ଦିନରୁ ଗୋଆରେ ଛୁଟି କାଟୁଛନ୍ତି। ସେ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ସବୁବେ​‌ଳେ ସକ୍ରିୟ ରହିଥାନ୍ତି। ନିକଟରେ ସେ ନିଜ ପରିବାର ସହ ଭଲ ସମୟ କାଟୁଥିଲେ କିନ୍ତୁ ହଠାତ୍ ତାଙ୍କ ସହ ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟିଯାଇଥିଲା।

ନିଜ ଅବସ୍ଥା ବିଷୟରେ କଥା ହୋଇ ଅର୍ଜୁନ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ ଯେ ତାଙ୍କ ଛୁଟି ଶେଷ ହୋଇ ସାରିଛି କିନ୍ତୁ ସେ ଦୁର୍ଘଟଣାର ଶିକାର ହୋଇଛନ୍ତି। ଅର୍ଜୁନ ନିଜ ବୟାନରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ଗୋଡ଼ରେ ସଙ୍କୋଚନ ହୋଇଛି ଯାହା ଫଳରେ ଡାକ୍ତର ତାଙ୍କୁ ବିଛଣାରେ ୬ସପ୍ତାହ ଯାଏଁ ଆରାମ କରିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଛନ୍ତି।

ଅର୍ଜୁନ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସମୁଦ୍ର କୂଳରେ ବର୍ଷା ଯୋଗୁଁ ବହୁତ ଶିଉଳି ହୋଇଯାଇଥିଲା ତେଣୁ ବୁଲୁଥିବାବେଳେ ହଠାତ୍ ତାଙ୍କ ଗୋଡ଼ ଖସି ଯାଇଥିଲା ଏବଂ ୨ଟି ପଥର ମଧ୍ୟରେ ଫସି ଯାଇଥିଲା। ଏହା ଯୋଗୁଁ ତାଙ୍କ ଗୋଡ଼​‌ରେ ସଙ୍କୋଚନ ହୋଇଛି।

ଏହି ଘଟଣା ଗତ ମଙ୍ଗଳବାର ଘଟିଛି। ଅର୍ଜୁନଙ୍କୁ ଶେଷ ଥର ଓଟିଟି ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ରିଲିଜ ହୋଇଥିବା ଓ୍ବେବ୍ ସିରିଜ ‘ଷ୍ଟେଟ୍ ଅଫ୍ ସିଜ: ୨୬/୧୧’ରେ ମେଜର ନିଖିଲ ମଣିକୃଷ୍ଣନଙ୍କ ଭୂମିକାରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ଏହି ସିରିଜକୁ ଦର୍ଶକ ଏବଂ ସମୀକ୍ଷକଙ୍କଠୁ ଭଲ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ମିଳିଛି।

   Related Posts