Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଟିକା ପାଇଁ ଗ୍ଲୋବାଲ୍‌ ଟେଣ୍ଡର: ୧୯ ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ନେଇ ଗଠନ ହେଲା କମିଟି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବରରେ ବଢୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୯୬୨ ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : କରୋନାର ସାମାନ୍ୟ ଲକ୍ଷଣ ଥିବା ରୋଗୀଙ୍କ ପାଇଁ ଉପଯୋଗୀ ଆୟୁଷ-୬୪, ଏହି କେନ୍ଦ୍ରରେ ମିଳୁଛି ମାଗଣାରେ
  • ||
  • ଶାମଲୀ : ଲଜ୍ଜାଜନକ ଦୃଶ୍ୟ, ଅଳିଆ ବୁହା ଗାଡିରେ ଶ୍ମଶାନଘାଟ ଗଲା ମହିଳାଙ୍କ ମୃତଦେହ
  • ||
  • ଟିକା ପାଇଁ ହେବ ଗ୍ଲୋବାଲ୍‌ ଟେଣ୍ଡର, ରାଜ୍ୟ କ୍ୟାବିନେଟ୍ ବୈଠକରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ରାହୁଲ ଭୋରାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ପତ୍ନୀ ସେୟାର କଲେ ଯନ୍ତ୍ରଣାଦାୟକ ଭିଡିଓ… କେମିତି ଅକ୍ସିଜେନ୍ ଟିକିଏ ପାଇଁ ହେଉଥିଲେ ଛଟପଟ
  • ||
  • ମଥୁରା : କରୋନାରେ ହେମାମାଳିନୀଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସଚିବଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ଟ୍ବିଟ୍ କରି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦେଲେ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି
  • ||
  • ଭୁବନ : ଦୀର୍ଘ ୭ଘଣ୍ଟା ବନ୍ଦ ଘରେ ପଡିରହିଲା ମୃତଦେହ, କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ଆଶଙ୍କାରେ ପାଖ ମାଡିଲେନି ପରିବାର
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର : ରୋଗୀଙ୍କୁ ଲାଞ୍ଚ ମାଗିବା ପଡିଲା ମହଙ୍ଗା, SDMOଙ୍କୁ ସୋ-କଜ୍ ନୋଟିସ୍ ପରେ ପଠାଗଲା ଡେପୁଟେସନରେ, ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟକର୍ମୀ ସସ୍‌ପେଣ୍ଡ
  • ||
  • ହାଇଦ୍ରାବାଦ : ଅକ୍ସିଜେନ୍ ଟ୍ୟାଙ୍କର ଡ୍ରାଇଭର ଭୁଲିଗଲା ହସ୍ପିଟାଲ ରାସ୍ତା, ଅକ୍ସିଜେନ୍ ଅଭାବରୁ ଚାଲିଗଲା ୭ କରୋନା ରୋଗୀଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||

ରୋଗୀଙ୍କ ସଂପର୍କୀୟ ସହ ପାଟିତୁଣ୍ଡ ; ହସ୍ପିଟାଲ ଛାଡି ଚାଲିଗଲେ ଡାକ୍ତର

20/08/2018 at 9:46 PM

ବାଲେଶ୍ୱର ୨୧/୮ : ବାଲେଶ୍ୱର ନୀଳଗିରି ଉପଖଣ୍ଡ ଡାକ୍ତର ଖାନାରେ ଜଣେ ରୋଗୀଙ୍କ ସଂପର୍କୀୟ ସହ ପାଟିତୁଣ୍ଡ ଯୋଗୁଁ ହସ୍ପିଟାଲ ଛାଡି ଚାଲିଗଲେ ଡାକ୍ତର । ଯାହାକୁ ନେଇ ହସ୍ପିଟାଲ ପରିସରରେ ଉତ୍ତେଜନା ଦେଖାଦେଇଥିଲା । ନୀଳଗିରି ଉପଖଣ୍ଡ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ କାର୍ଯ୍ୟରତ ଡାକ୍ତର କାଶୀନାଥ ପଣ୍ଡାଙ୍କ ନାଁରେ ଏନେଇ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି । ଜଣେ ରୋଗୀ ତାଙ୍କର ରୋଗ ସଂପର୍କରେ ଉକ୍ତ ଡାକ୍ତରଙ୍କୁ ଅବଗତ କରାଇ ପ୍ରେସକ୍ରିପସନ୍ କରାଇଥିଲେ । ପରେ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ମୁତାବକ ମେଡିସିନ୍ ଖାଇଥିଲେ । ତେବେ ଯନ୍ତ୍ରଣା ନକମିବାରୁ ପୁଣି ଥରେ ସୋମବାର ରାତିରେ ଉକ୍ତ ଡାକ୍ତରଙ୍କୁ ସେ ଆସି ସାକ୍ଷାତ କରିଥିଲେ । ତେବେ ଡାକ୍ତର ଜଣକ ବିରକ୍ତ ପ୍ରକାଶ କରି ରୋଗୀଙ୍କୁ ଅନ୍ୟତ୍ର ଚାଲିଯିବାକୁ କହିବା ସହ ତାଙ୍କର ପ୍ରେସକ୍ରିପସନ୍ କୁ ମଧ୍ୟ ଚିରିଦେଇଥିଲେ । ପରେ ରୋଗୀଙ୍କ ସଂପର୍କୀୟ ଏସଂପର୍କରେ ଉକ୍ତ ଡାକ୍ତରଙ୍କୁ ପଚାରିବାରୁ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ସହ ବଚସା ହୋଇଥିଲା । ହଠାତ୍ ଡାକ୍ତର ଜଣଙ୍କ ହସ୍ପିଟାଲ ଛାଡି ରାତିରେ ଚାଲିଯାଇଥିଲେ । ଫଳରେ ଅନେକ ରୋଗୀ ହଇରାଣ ହରକତ ହେବାସହ ଡାକ୍ତରଖାନା ପରିସରରେ ଉତ୍ତେଜନା ଦେଖାଦେଇଥିଲା । ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ଖବର ପାଇ ସ୍ଥାନୀୟ ଉପ-ଜିଲ୍ଲାପାଳ, ନୀଳଗିରି ବିଧାୟକ ଓ ପୋଲିସ ପହଞ୍ଚି ପରିସ୍ଥିତ ନିୟନ୍ତ୍ରଣକୁ ଆଣିଥିଲେ । ପରେ ସ୍ବାଭବିକ ହୋଇଥିଲା ପରିସ୍ଥିତି । ଏ ସଂପର୍କରେ ତଦନ୍ତ କରାଯାଇ ଦୋଷୀ ବିରୋଧରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ନିଆଯିବ ବୋଲି ଉପ ଜିଲ୍ଲାପାଳ କହିଛନ୍ତି ।

   Related Posts