Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ସୀମାପୁରୀରେ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା : ଘରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ, ୪ ମୃତ
  • ||
  • ଏବର୍ଷ ରାଜ୍ୟରେ ହାଡଭଙ୍ଗା ଶୀତ, ଅଧିକ ଦିନ ଥରାଇବ
  • ||
  • ସିଆରପିଏଫ କ୍ୟାମ୍ପରେ ରାତି ବିତାଇଲେ ଶାହ, ଯବାନଙ୍କ ସହ କଲେ ରାତ୍ରି ଭୋଜନ
  • ||
  • ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟା ମାମଲା : ବିଜେପି ପକ୍ଷରୁ ୧୨ ଘଣ୍ଟିଆ ସମ୍ବଲପୁର ବନ୍ଦ, ସେପଟେ ଡିଜିପି ଅଫିସ ଘେରାଉ କରିବ କଂଗ୍ରେସ
  • ||

ଅର୍ଚ୍ଚନା ପୁରନ ସିଂ ଛାଡିଲେ ‘ଦ କପିଲ ଶର୍ମା ଶୋ’! ସତ କ’ଣ ଜଣାଇଲେ ଅଭିନେତ୍ରୀ

30/06/2021 at 3:48 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୩୦/୦୬: ଟେଲିଭିଜନର ପ୍ରସିଦ୍ଧ କମେଡି ଶୋ ‘ଦ କପିଲ ଶର୍ମା ଶୋ’ ପୁଣି ଥରେ ଟେଲିଭିଜନରେ ପ୍ରସାରିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଜନତାଙ୍କୁ ହସାଇବା ପାଇଁ କପିଲ ଶର୍ମା, କୃଷ୍ଣା ଅଭିଷେକ, ଭାରତୀ ସିଂ, କିକୁ ଶାରଦା, ସୁମୋନା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ, ଚନ୍ଦନ ପ୍ରଭାକର ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତାମାନେ ପୁଣି ଥରେ ଶୋ’ରେ ହାଜର ହୋଇଛନ୍ତି । ଏଥି ସହ ଶୋ’ର ଜଜ୍ ଅର୍ଚ୍ଚନା ପୁରନ ସିଂଙ୍କ ବିଷୟରେ ଏକ ବଡ଼ ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। କିଛି ସମୟ ପୂର୍ବରୁ ଅର୍ଚ୍ଚନା ପୁରନ ସିଂ  ନବଜୋତ ସିଂ ସିଦ୍ଧୁଙ୍କୁ ଶୋ’ରୁ ରିପ୍ଲେସ୍ କରିଥିଲେ । ବର୍ତ୍ତମାନ କପିଲ ଶର୍ମା ଶୋ ଏହାର ନୂଆ ସିଜିନ ସହିତ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ କରୁଛି ।

PunjabKesari

ଦ କପିଲ ଶର୍ମା ଶୋ ଫେରିବା ପୂର୍ବରୁ ଅର୍ଚ୍ଚନା ପୁରନ ସିଂ ଶୋ ଛାଡିଛନ୍ତି ବୋଲି ଖବର ରହିଛି। ଏଥି ସହିତ, ବର୍ତ୍ତମାନ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଏହି ରିପୋର୍ଟଗୁଡିକୁ ଖାରଜ କରିଦେଇଛନ୍ତି । ଅର୍ଚ୍ଚନା ପୁରନ ସିଂ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହି ଗୁଜବରେ କୌଣସି ସତ୍ୟତା ନାହିଁ। ଦ କପିଲ ଶର୍ମା ଶୋ’ରେ ଏହି ଅପଡେଟ୍ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ମୁଁ ସେପରି କୌଣସି ସୂଚନା ପାଇ ନାହିଁ ।

ଅର୍ଚ୍ଚନା କହିଛନ୍ତି ଯେ ମୁଁ ଏହାର ଆଗାମୀ ସିଜନରେ ଶୋ’ର ଏକ ଅଂଶ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଗତ ବର୍ଷ ମଧ୍ୟ ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ଏକ ଫିଲ୍ମର ସୁଟିଂ କରୁଥିଲି ସେତେବେଳେ ଏପରି ଗୁଜବ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା । ଚଳିତ ବର୍ଷ ମଧ୍ୟ, ମୁଁ ଏକ ସିରିଜ୍ ପାଇଁ ସୁଟିଂ କରୁଥିଲି ଏବଂ ଲୋକମାନେ ଅନୁମାନ କରିଛନ୍ତି ଯେ ମୁଁ ଶୋ ଛାଡିବି । ଏହି ଗୁଜବରେ କୌଣସି ସତ୍ୟତା ନାହିଁ ।

PunjabKesari

ଅର୍ଚ୍ଚନା ପୁରାଣ ସିଂ କହିଛନ୍ତି ମୁଁ କମେଡି ଉପଭୋଗ କରେ ଏବଂ ଅଭିନେତାମାନଙ୍କୁ ମଞ୍ଚରେ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରୁଥିବା ଦେଖେ ।ଏହା ଚିତ୍ତାକର୍ଷକ ଏବଂ କପିଲ ମୋତେ ଶୋ’ର ଅଂଶ ହେବା ପାଇଁ ବାଛିଥିବା କଥା ବହୁତ ଭଲ ଅଟେ । ମୁଁ ଆଗାମୀ ସିଜିନରେ ମଧ୍ୟ ଏକ ଅଂଶ ହେବାକୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଛି ।

ଗତ ବର୍ଷ ଫେବୃଆରୀରେ ଦ କପିଲ ଶର୍ମା ଶୋ ଅଫ୍-ଏୟର ହୋଇ ଯାଇଥିଲା । ବାସ୍ତବରେ, ଶୋ’ର ହୋଷ୍ଟ କପିଲ ଶର୍ମା ଦ୍ୱିତୀୟ ଥର ପାଇଁ ବାପା ହୋଇଥିଲେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେ ତାଙ୍କ ପରିବାର ସହିତ ଗୁଣାତ୍ମକ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ । ବର୍ତ୍ତମାନ ଟିମ୍ ଛୋଟ ପରଦାରେ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ମନୋରଞ୍ଜନ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ।

   Related Posts