Friday, August 23, 2019

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

୫୨ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ଅରବାଜ ଖାନ, ୨୨ବର୍ଷ ସାନ ଯୁବତୀଙ୍କୁ କରୁଛନ୍ତି ଡେଟ୍

ମୁମ୍ବାଇ୪|୮: ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ଭାଇ ଅରବାଜ ଖାନ ଆଜି ନିଜର ୫୨ତମ ଜନ୍ମଦିନ ପାଳନ କରୁଛନ୍ତି। ଅଭିନେତା ଓ ପ୍ରଯୋଜକ ଅରବାଜ ଖାନ ନିଜ କ୍ୟାରିଅର ଅଭିନୟ କରି ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ। ଦରାର ଫିଲ୍ମରେ ଅଭିନୟ କରି ବଲିଉଡରେ ପାଦ ଦେଇଥିଲେ ଅରବାଜ। ନିଜ ପ୍ରଥମ ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ  ଫିଲ୍ମଫେୟାର ତାଙ୍କୁ ବେଷ୍ଟ ନେଗେଟିଭ ରୋଲ୍‌ର ଆୱାର୍ଡ ମଧ୍ୟ ଦେଇଥିଲା।

କିନ୍ତୁ ଏବେ ଅନେକ ଦିନ ହେବ ଅରବାଜ ନିଜ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନକୁ ନେଇ ବେଶ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଛନ୍ତି। ୧୯୯୮ ମସିହାରେ ମଲାଇକା ଅରୋଡା ଓ ଅରବାଜ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ବିବାହର ୧୮ ବର୍ଷ ପରେ ୨୦୧୬ ମସିହାରେ ଉଭୟଙ୍କ ବିବାହ ବିଚ୍ଛେଦ ହୋଇଛି । ମଲାଇକା ଏବେ ଅଭିନେତା ଅର୍ଜୁନ କପୁରଙ୍କୁ ଡେଟ୍‌ କରୁଥିବା ବେଳେ ଅରବାଜ ମଧ୍ୟ ନିଜ ନୂଆ ପ୍ରେମିକଙ୍କ ସହ ନଜର ଆସୁଛନ୍ତି।

ପ୍ରଥମ ସ୍ତ୍ରୀ ମଲାଇକାଙ୍କ ସହ ବିବାହ  ବିଚ୍ଛେଦ ହେବା ପରେ ଅରବାଜ ଖାନ ଏବେ ଇଟାଲିୟାନ ମଡେଲ ଜର୍ଜିୟା ଏଣ୍ଡ୍ରିୟାନୀଙ୍କୁ ଡେଟ୍‌ କରୁଛନ୍ତି। ଉଭୟଙ୍କୁ ଅନେକଥର ଏକା ସହ ବୁଲାବୁଲି କରିବାର ସ୍ପଟ୍‌ କରାଯାଇଛି। ୨୯ ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ଜର୍ଜିୟା ଜଣେ ଫେମସ ଇଟାଲିୟାନ ମଡେଲ। ସେ ଅନେକ ଦିନରୁ ମଡେଲିଂ କରୁଛନ୍ତି। ଭାରତରେ ମଧ୍ୟ ସେ ଅନେକ ର୍ୟାମ୍ପ ସୋରେ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଛନ୍ତି। ଜର୍ଜିୟା ଅରବାଜ ଖାନଙ୍କଠାରୁ ୨୨ ବର୍ଷ ସାନ।

ଏବେ ଉଭୟଙ୍କ ବିବାହ ନେଇ ବେଶ ଚର୍ଚ୍ଚା ଚାଲିଛି। ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ଦୁହେଁ ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ବାନ୍ଧିହେବେ ବୋଲି ଶୁଣାଯାଉଛି। ରିପୋର୍ଟ ଅନୁସାରେ ଖାନ ପରିବାରକୁ ଜର୍ଜିଆ ଖୁବ ପସନ୍ଦ ଆସିଛନ୍ତି। ପରିବାରର ସମସ୍ତ ବରିଷ୍ଠ ସଦସ୍ୟ ଏହି ବିବାହକୁ ନେଇ ନିଜ ଅନୁମତି ଦେଇସାରିଛନ୍ତି।

ହେଲେ ଜର୍ଜିଆ ଫିଲ୍ମ ଜଗତରେ ମଧ୍ୟ ନିଜ କ୍ୟାରିଅର ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚାହାନ୍ତି। ଏଥିପାଇଁ ଅରବାଜ ତାଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି। ୨୦୧୭ ମସିହାରେ ରିଲିଜ ହୋଇଥିବା ଫିଲ୍ମ ଗେଷ୍ଟ ଇନ୍‌ ଲଣ୍ଡନରେ ଜର୍ଜିଆ ନଜର ଆସିଥିଲେ ବୋଲି ବହୁତ କମ ଲୋକ ଜାଣିଛନ୍ତି। ଏହି ଫିଲ୍ମ ହିଟ୍‌ ହୋଇନଥିବାରୁ ଜର୍ଜିଆ ବିଶେଷ କିଛି କମାଲ କରିପାରିନଥିଲେ।

247 Views

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର