Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କଟକଣା କଡାକଡି କଲା ହଙ୍ଗକଙ୍ଗ, ବାହାର ଦେଶର ନାଗରିକଙ୍କ ପ୍ରବେଶ ଉପରେ ରୋକ୍
  • ||
  • ଟଳିଗଲା ମୃତ୍ୟୁ, ଅଳ୍ପକେ ମରଣ ମୁହଁରୁ ବର୍ତ୍ତିଲେ କଲେଜ ଛାତ୍ରୀ ଓ ସ୍କୁଟି ଚାଳକ : ସିସିଟିଭିରେ ଛାତିଥରା ଦୃଶ୍ୟ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୨ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା ୮୪୧୧କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୨୨୮ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୧୦୪୯୧୦୮ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୬ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୧୯୦ ମୃତ
  • ||
  • ହଠାତ ହେଲା ବରଫ ଝଡ, ପବ୍‌ରେ ଫସିଗଲେ ୬୧ ଗ୍ରାହକ : ୩ ଦିନ ପରେ ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ମା’ ସୁରେଶ୍ୱରୀ ମନ୍ଦିରରୁ ଚୋରି, ନେଇଗଲେ ଦେବୀଙ୍କ ରୁପା ମୁକୁଟ
  • ||
  • ବୁଧବାରଠୁ କମ୍ପିବ ବିଧାନସଭା, ଅଧିବେଶନ ପୂର୍ବରୁ ରଣନୀତି ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବେ ଶାସକ ଓ ବିରୋଧି
  • ||
  • ଆସୁଛି ବାତ୍ୟା ‘ଜଓ୍ୱାଦ’, ୪ ତାରିଖରେ କରିବ ଲ୍ୟାଣ୍ଡଫଲ
  • ||
  • ଜଗତସିଂହପୁରରେ ‘ସାଗର କବଚ ଓଡି-୨୧’, ସମରାଭ୍ୟାସରେ ସାମିଲ ଭାରତୀୟ ତଟରକ୍ଷୀ ବାହିନୀ ଓ ମେରାଇନ୍ ପୋଲିସ
  • ||

ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ଜର୍ଜିଆଙ୍କ ସହ ମାଳଦୀପରେ ଛୁଟି କାଟୁଛନ୍ତି ଅରବାଜ, ସେୟାର କଲେ ରୋମାଣ୍ଟିକ ଫଟୋ…

3/11/2021 at 10:24 AM

ମୁମ୍ବାଇଇ ୦୩।୧୧ : ମଲାଇକାଙ୍କ ସହ ଛାଡପତ୍ର ପରେ ଅରବାଜ୍‌ ତାଙ୍କ ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡଙ୍କୁ ନେଇ ଖୁବ୍ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଥିଲେ । ହେଲେ ମଝିରେ ତାଙ୍କ ନାଁ ହଟି ଯାଇଥିଲା । ଆଜିକାଲି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ଅରବାଜ ଖାନ ଅନେକ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଆସିଛନ୍ତି। ଏବେ ତାଙ୍କୁ ପ୍ରାୟତଃ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ତଥା ମଡେଲ-ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜର୍ଜିଆ ଆଣ୍ଡ୍ରିଆନିଙ୍କ ସହ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି । ଦୁହେଁ ସବୁଠି ସ୍ପଟ୍‌ ମଧ୍ୟ ହେଉଛନ୍ତି । ବର୍ତ୍ତମାନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଉଭୟଙ୍କ ଫଟୋ ଏବଂ ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ଏଥି ସହିତ, ଉଭୟ ଆଜିକାଲି ମାଲଦ୍ୱୀପରେ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍‌ ଫଟୋ ସେୟାର କରୁଛନ୍ତି । ଯାହାକି ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି ଯେ ଦୁହେଁ ସେଠାରେ ଏକାଠି ସମୟ ବିତାଉଛନ୍ତି । ଏହି ଛୁଟିଦିନରୁ ଅରବାଜ ଖାନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ କିଛି ଫଟୋ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଏହି ଫଟୋ ଗୁଡ଼ିକରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି କି ଉଭୟ ଅରବାଜ ଏବଂ ଜର୍ଜିଆ ବହୁତ ରୋମାଣ୍ଟିକ ମନୋଭାବରେ କରୁଛନ୍ତି ।

ଅରବାଜ ଖାନ ତାଙ୍କର ଏହି ଫଟୋ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଏହି ପୋଷ୍ଟ ସହିତ ସେ କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖିଛନ୍ତି ‘ଆମାୟା କୁଦା ରାହରେ ଆମର ରହଣି ଉପଭୋଗ କରିଛି .. ଚମତ୍କାର ଆତିଥ୍ୟ ପାଇଁ ଧନ୍ୟବାଦ’। ଏହା ସହିତ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ମଧ୍ୟ ଉଭୟଙ୍କ ଯୋଡିଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରୁଛନ୍ତି। ତାଙ୍କର ଜଣେ ପ୍ରଶଂସକ ଲେଖିଛନ୍ତି କି ‘ଦୁହେଁ ଏକାଠି ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି’ ଏହା ସହ ଅନ୍ୟଜଣେ ଲେଖିଛନ୍ତି , ‘ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଫଟୋ’ ।

v

ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ଅରବାଜ ତାଙ୍କ ଫିଲ୍ମ କ୍ୟାରିୟର ଦରାର୍‌ରେ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ । ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଅରବାଜଙ୍କୁ ସାଇକୋ ସ୍ୱାମୀ ଭୂମିକାରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ​​। ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ପାଇଁ ସେ ଫିଲ୍ମ ଫେୟାରରେ ବେଷ୍ଟ ଭିଲେନ ପୁରସ୍କାର ମଧ୍ୟ ପାଇଥିଲେ। ଅରବାଜ ଗାର୍ଭ – ଦି ପ୍ରାଇଡ୍ ଅଫ୍ ଅନର, ଡବାଙ୍ଗ, ଡବାଙ୍ଗ 2, ହଷ୍ଟେଲ, ପ୍ୟାର କିୟା ଟୁ ଡର୍ନା କୟା, ହେଲୋ ଭାଇ ଭଳି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି । ଏଥି ସହିତ ଜର୍ଜିଆ ଆଣ୍ଡ୍ରିଆନି ‘ ୱେଲକମ୍‌ ବଜରଞ୍ଜପୁର’ ସହିତ ବଲିଉଡରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଜର୍ଜିଆ ୱେବ୍ ସିରିଜ୍ ‘କାରୋଲିନ୍ ଏବଂ କାମାକ୍ସି’ ସହିତ ଅଭିନୟ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ, ଏହା ପରେ ସେ ଗାୟକ ମିକା ସିଂଙ୍କ ସହ ମ୍ୟୁଜିକ୍ ଆଲବମ୍ ‘ରୁପ୍ ଟେରା ମସ୍ତାନା’ରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ ।

   Related Posts