Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : STF ପଞ୍ଝାରେ ବ୍ରାଉନସୁଗାର ବେପାରୀ, ୧କୋଟିରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ଧଳାଜହର ଜବତ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ମହାଲିଙ୍ଗ୍ ସନସାଇନ୍ ପବ୍ଲିକ୍ ସ୍କୁଲରେ ପ୍ରଶାସନର ତଦନ୍ତ, କାଗଜପତ୍ର ଯାଞ୍ଚ ସହ ଆୟବ୍ୟୟ ଅଟକଳର ଚାଲିଛି ଖୋଳତାଡ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୨ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୫୨୪ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଟି୨୦ ବିଶ୍ୱକପ : ସୁପର-୧୨ରେ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା, ୭୦ରନରେ ଆୟରଲ୍ୟାଣ୍ଡକୁ ଦେଲା ମାତ୍
  • ||
  • +୩ରେ ଲକ୍ଷେ ସିଟ୍ ଖାଲି, ଗୁରୁବାର ସ୍ପଟ୍ ଆଡମିଶନ ପାଇଁ ଆବେଦନ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଖରାଟିଆ ପାଗ, ୨୩ ସୁଦ୍ଧା ଫେରିଯିବ ମୌସୁମୀ
  • ||
  • ରାଜଧାନୀରେ ରହିବନି ମୁକୁଳା ଡ୍ରେନ୍ : ଦୁଇ ପାର୍ଶ୍ୱରେ ଲାଗିବ ତାରଜାଲି, ସମ୍ପ୍ରସାରଣ ହେବ ସଙ୍କୁଚିତ ନାଳ
  • ||

ଆଇଟି ମିନିଷ୍ଟରଙ୍କ ଟ୍ୱିଟର୍ ଆକାଉଣ୍ଟ ଲକ୍: ଏ.ଆର୍ ରେହମାନଙ୍କ ଗୀତ ସହିତ ଜଡିତ ମାମଲା

28/06/2021 at 7:19 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୮/୦୬: ଭାରତ ସରକାର ନୂତନ ଆଇଟି ନିୟମ ଲାଗୁ କରିଛନ୍ତି। ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଟ୍ୱିଟର ସହିତ ତାଙ୍କର ସମ୍ପର୍କ ଖରାପ ହୋଇଯାଇଛି। ଏଥି ମଧ୍ୟରେ, ନିକଟରେ ଆମେରିକାର କପିରାଇଟ୍ ଆକ୍ଟ (ଡିଏମସିଏ) ର ଉଲ୍ଲଂଘନ ହେତୁ ଟ୍ୱିଟର ସୂଚନା ପ୍ରଯୁକ୍ତିବିଦ୍ୟା ମନ୍ତ୍ରୀ ରବି ଶଙ୍କର ପ୍ରସାଦଙ୍କ ଟ୍ୱିଟର ଆକାଉଣ୍ଟକୁ ଏକ ଘଣ୍ଟା ବନ୍ଦ କରିଦେଇଥିଲା। କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଏହା ପଛର କାରଣ ହେଉଛି ସଙ୍ଗୀତ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଏ. ଆର୍ ରେହମାନଙ୍କ ଗୀତ ‘ମା ତୁଝେ ସଲାମ୍’ ଏବଂ ସୋନି ମ୍ୟୁଜିକ୍ ।

PunjabKesari

ଡିଏମସିଏ ନୋଟିସ୍ ଅନୁଯାୟୀ ରବି ଶଙ୍କର ପ୍ରସାଦଙ୍କ ୨୦୧୭ ର ଟ୍ୱିଟ ଉପରେ ଟ୍ୱିଟର କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରିଛି। ଏହି କାରଣରୁ, ମେ ୨୪, ୨୦୨୧ ରେ ଏକ ଡିଏମସିଏ ନୋଟିସ୍ ପଠାଯାଇଥିଲା, ଯାହା ଟ୍ୱିଟର ଜୁନ୍ ୨୫ ରେ ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲା ​​। ଗଣମାଧ୍ୟମ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ୧୯୭୧ ଯୁଦ୍ଧର ବିଜୟର ବାର୍ଷିକୀରେ ରବି ଶଙ୍କର ପ୍ରସାଦ ଭାରତୀୟ ସେନାକୁ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି ଅର୍ପଣ କରୁଥିବା ଏକ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଥିଲେ। ଯାହାର ବ୍ୟାକଗ୍ରାଉଣ୍ଡରେ ଏ ଆର୍ ରେହମାନଙ୍କ ଗୀତ ‘ମା ତୁଝେ ସଲାମ୍’ ଶୁଣାଯାଉଥିଲା। ଯାହାର କପିରାଇଟ୍ ସୋନି ମ୍ୟୁଜିକ୍ ପାଖରେ ଅଛି ।

PunjabKesari

କୁହାଯାଉଛି ଯେ ସୋନି ମ୍ୟୁଜିକ୍ ଏହି ଗୀତରେ କପିରାଇଟ୍ ଦାବି କରିଛି। ଏଥି ସହିତ ଟ୍ୱିଟର ଅନୁଯାୟୀ ଏହି ପୋଷ୍ଟ କପିରାଇଟ୍ ନିୟମର ଉଲ୍ଲଂଘନ ଅଟେ। ଟ୍ୱିଟର କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରିବା ପରେ ରବି ଶଙ୍କର ପ୍ରସାଦ ଏହି ପଦକ୍ଷେପକୁ ସମାଲୋଚନା କରି ଏହାକୁ ମନମୁଖୀ ମନୋଭାବ ଏବଂ ଆଇଟି ନିୟମ ଉଲ୍ଲଂଘନ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି। ଏଥି ସହ ରବି ଶଙ୍କର ପ୍ରସାଦଙ୍କ ଟ୍ୱିଟର ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଥିବା ପ୍ରତିବନ୍ଧକକୁ ହଟାଇ ଦିଆଯାଇଛି ବୋଲି ଟ୍ୱିଟର କହିଛି। ତେବେ ଯେଉଁ ଟ୍ୱିଟକୁ ନିଷେଧ କରାଯାଇଥିଲା ତାହା ବନ୍ଦ କରାଯାଇଛି।

   Related Posts