Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭିସା ଉପରେ ଲାଗିଥିବା କଟକଣା ହଟାଇଲେ ସରକାର
  • ||
  • ଟ୍ୱିଟରରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦିଙ୍କ ପାଇଁ କବିତା ଲେଖିଲେ ରାହୁଲ
  • ||
  • ମା’ ମାଣିକେଶ୍ଵରୀଙ୍କ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଛତର ଯାତ୍ରା ପାଇଁ ୧୪୪ ଧାରା ଜାରି
  • ||
  • ପ୍ରକାଶ ପାଇଲା ମାଟ୍ରିକ୍ ସପ୍ଲିମେଣ୍ଟାରୀ ପରୀକ୍ଷା ଫଳ
  • ||
  • ରାୟଗଡାରେ ବୋଲେରୋ-ବାଇକ୍ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା, ୨ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ବିନା ଅନୁମତିରେ ଦାଢ଼ି ରଖି ନିଲମ୍ବିତ ହେଲେ ପୋଲିସ ବାବୁ
  • ||
  • ପାଲଘର ମାମଲାରେ ଆଉ ୨୪ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୫ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ବିହାର ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ବିଜେପି ଜାରି କଲା ସଂକଳ୍ପ ପତ୍ର
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୯୧୩ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||

ଫେସବୁକରେ ଅଚିହ୍ନା ଆଇଡ଼ିରୁ ରିକ୍ଵେଷ୍ଟ ଆସୁଛିକି ? ସାବଧାନ ଥାଆନ୍ତୁ ଘଟିପାରେ ଏହିପରି କିଛି ଘଟଣା

8/01/2019 at 7:56 PM

ଗାଜିଆବାଦ ୮/୧ : ଫେସବୁକରୁ ଅଜଣା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହ ବନ୍ଧୁତା କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି କି ?  ତାହେଲା ଆମ କଥା ଶୁଣିସାରି ଯାହା କରିବେ । ଯଦି ଜାଣି ନଥିବା ଲୋକଙ୍କର ଫ୍ରେଣ୍ଡ ରିକ୍ଵେଷ୍ଟ ଗ୍ରହଣ କରୁଛନ୍ତି, ଏହିସବୁ କଥାପ୍ରତି ଧାନ ଦିଅନ୍ତୁ ।

ଫେସବୁକରୁ ବହୁତ ଫେକ ଆଇଡ଼ିରୁ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ରିକ୍ଵେଷ୍ଟ ଆସିଥିଲେ, ହଠାତ ନଜାଣି ନଶୁଣି ଗ୍ରହଣ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କ ବନ୍ଧୁତାଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପରିଚୟରେ ସେ ବ୍ୟକ୍ତି ନାହାଁନ୍ତି, ତାହେଲେ ଉପଯୁକ୍ତ ପରିଚୟ ଜାଣି ଫ୍ରେଣ୍ଡ ରିକ୍ଵେଷ୍ଟ ଗ୍ରହଣ କରନ୍ତୁ । ଏଭଳି କିଛି ନଜାଣି ବନ୍ଧୁତା ତିଆରି କରିଥିବା ଜଣେ ମହିଳା କିଭଳି ହଇରାଣ ହେବାକୁ ପଡ଼ିଛି , ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ।

ଗାଜିଆବାଦ ରାଜନଗରରେ ରହୁଥିବା ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କୁ ଫେସବୁକରେ  ଅନିକେତ ଶର୍ମା ନାମକ ଜଣେ ଯୁବକ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ରିକ୍ଵଷ୍ଟ ପଠାଇଥିଲା । ମହିଳା ଏହି ରିକ୍ଵେଷ୍ଟ ଗ୍ରହଣ କରିବା ପରେ ଯୁବକ ଜଣକ ସବୁବେଳେ କଥାହେବାକୁ ଚାହିଁଥିଲେ । ବନ୍ଧୁତା ପ୍ରେମ ଆଡ଼କୁ ଗତି କରିଥିଲା । ମହିଳାଙ୍କୁ ଯୁବକ ଭିଡ଼ିଓ କଲ କରୁଥିଲେ ବି ନିଜର ମୁହଁ ଦେଖାଉ ନ ଥିଲେ । ମହିଳାଙ୍କୁ ଯୁବକ ମୁହଁ ନଦେଖାଇବାରୁ ମହିଳା କଥାବାର୍ତ୍ତା ବନ୍ଦ କରିଦେଇଥିଲେ । ଯୁବକ ସବୁବେଳେ କହୁଥିଲେ ସେ କ୍ୟାନସରରେ ପୀଡ଼ିତ ଥବା କାରଣରୁ ମୁହଁ ଦେଖାଇବାକୁ ଚାହୁଁନାହାଁନ୍ତି ବୋଲି କହିଥିଲେ ।

ମହିଳା କଥାବାର୍ତ୍ତା ବନ୍ଦ କରିଦେବା ପରେ ଯୁବକ ଜଣକ ରାଗିଯାଇଥିଲେ। ସେ ପୂର୍ବରୁ ଭିଡ଼ିଓ କଲିଂ କରିଥିବା କ୍ଲିପ ଗୁଡ଼ିକୁ ମହିଳାଙ୍କ ସ୍ଵାମୀ ପାଖକୁ ପଠାଇଦେଇଥିଲା । ତା ସହିତ ମଧ୍ୟ ମହିଳାଙ୍କ ସହ ଖରାପ ସଂପର୍କଥିବା କଥା ମିଛରେ କହିଥିଲା । ଏହି ଘଟଣାକୁ ନେଇ ସ୍ଵାମୀ- ସ୍ତ୍ରୀ ଭିତରେ ବିବାଦ ଦେଖାଦେବା ପରେ ସେ ଫେସବୁକରୁ ସାଙ୍ଗ ହୋଇଥିବା ଯୁବକଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଥାନାରେ ଏତାଲା ଦେଇଥିଲେ । ସାଇବର କ୍ରାଇମ ଏସପି ଏହି ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ କରିବାକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଛନ୍ତି ।

   Related Posts