Wednesday, September 18, 2019

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ବିକିନୀରେ ଫଟୋ ସେୟାର କଲେ ଅନୁଷ୍କା, ବିରାଟଙ୍କ କମେଣ୍ଟ ଦେଖି ଆଚମ୍ବିତ ହେଲେ ଦର୍ଶକ

ମୁମ୍ବାଇ୧୯|୮: ବିଶ୍ବର ଶ୍ରେଷ୍ଠ କ୍ରିକେଟ ଖେଳାଳୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ ହେଉଛନ୍ତି ଟିମ ଇଣ୍ଡିଆର କ୍ୟାପଟେନ୍‌ ବିରାଟ କୋହଲୀ । ଅନେକ ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ରେକର୍ଡ ସୃଷ୍ଟି କରିଛନ୍ତି ବିରାଟ୍‌। ଅଧିକାଂଶ ଝିଅଙ୍କ ଦିଲରେ ରାଜ କରନ୍ତି ବିରାଟ।ହେଲେ ସମସ୍ତଙ୍କ ମନ ଭାଙ୍ଗି ୨୦୧୭ ମସିହା ଡିସେମ୍ବର ମାସ ୧୧ ତାରିଖରେ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ ବିରାଟ।

କୋହଲୀ କେବଳ କ୍ରିକେଟ୍‌ ମଇଦାନରେ ନିଜ ଜଲୱା ପାଇଁ ଫେମସ ନୁହନ୍ତି,  ବରଂ ସେ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଜିନିଷ ନେଇ ମଧ୍ୟ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରୁହନ୍ତି । ବିରାଟ କୋହଲୀ ଆଜିକାଲି ୱେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜରେ ଅଛନ୍ତି। ବିରାଟଙ୍କ ସହ ପତ୍ନୀ ଅନୁଷ୍କା ମଧ୍ୟ ଏବେ ୱେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜ୍‌ରେ ଅଛନ୍ତି।

ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ନିଜର ବିକିନୀ ଫଟୋ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଏହି ଫଟୋ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ଏହି ଫଟୋରେ ବିରାଟଙ୍କ କମେଣ୍ଟ ଅନେକ ଲୋକଙ୍କ ମନ କିଣିନେଇଛି। ଫଟୋ ସେୟାର କରି ଅନୁଷ୍କା “ସନ୍‌ କିସ୍‌ଡ ଏଣ୍ଡ ବ୍ଲେସ୍‌ଡ”(Sun Kissed & Blessed ) କ୍ୟାପଶନ ଦେଇଛନ୍ତି।

ଏହି ଫଟୋରେ ବିରାଟ ବହୁତ କ୍ୟୁଟ୍‌ କମେଣ୍ଟ ଦେଇଛନ୍ତି। ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା ଆଜିକାଲି ବଲିଉଡରୁ ଛୋଟ ବ୍ରେକ୍‌ ନେଇଛନ୍ତି। ଏବେ ସେ ସ୍ବାମୀ ବିରାଟଙ୍କ ସହ କ୍ବାଲିଟି ସମୟ ବିତାଉଛନ୍ତି।   

ବିଶ୍ବକପ୍‌ ପରେ ଭାରତୀୟ ଟିମ୍‌ ଜୁଲାଇ ମାସରେ ଫ୍ଲୋରିଡା ଯାଇଥିଲେ। ଫ୍ଲୋରିଡାରେ ଭାରତ ୱେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜ୍‌ ବିରୋଧରେ ୩ଟିକିଆ ଟି-୨୦ ସିରିଜ୍‌ର ୨ଟି ମ୍ୟାଚ୍‌ ଖେଳିଥିଲା। ଶେଷ ମ୍ୟାଚ୍‌ ୱେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜ୍‌ରେ ଖେଳା ଯାଇଥିଲା। ଏହି ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ଭାରତ ୩-୦ କ୍ଲିନସ୍ବିପ୍‌ କରିଥିଲା। ଆସନ୍ତା ଅଗଷ୍ଟ ମାସ ୨୨ ତାରିଖରୁ ଭାରତ ୱେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜ୍‌ ବିରୋଧରେ  ଟେଷ୍ଟ ସିରିଜ୍‌ ମଧ୍ୟ ଖେଳିବ।

17880 Views

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର