Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କଟକ : ମୁଣ୍ଡଳୀ ବ୍ୟାରେଜରୁ ଡେଇଁ ଜଣେ ନିଖୋଜ, ବ୍ରିଜ୍ ଉପରେ ଅଛି ଗାଡି ଓ ମୋବାଇଲ୍
  • ||
  • ଖୋର୍ଦ୍ଧା : ଯୁବକକୁ ଖୋଜି ଆଣିବା ଦାବିରେ ଏସ୍‌ପି ଅଫିସ୍ ଘେରାଉ, ରବିବାରଠୁ ଗାଈ ଚରେଇବାକୁ ଯାଇ ଅଛନ୍ତି ନିଖୋଜ
  • ||
  • ଚାନ୍ଦବାଲି : ଖେଳୁଥିବା ବେଳେ ପୋଖରୀରେ ବୁଡିଗଲେ ଦେଢ ବର୍ଷର ଶିଶୁ କନ୍ୟା, ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମମିତା ଘଟଣାରେ ରାଜଧାନୀ ହୁଲସ୍ତୁଲ, ଡିସିପି ଅଫିସ୍ ଘେରାଉ ବେଳେ ବିଜେପି କର୍ମୀ ଓ ପୋଲିସ ଧସ୍ତାଧସ୍ତି
  • ||
  • ନୟାଗଡ : ଗୁଣିଗାରେଡି ସନ୍ଦେହରେ ୫ ଜଣଙ୍କୁ ନିର୍ଯାତନା ଘଟଣା : ୫ ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କଲା ପୋଲିସ
  • ||
  • ମର୍ମନ୍ତୁଦ ଦୁର୍ଘଟଣା: ଡୋଡା ଘାଟିରେ ଖସିପଡିଲା ମାଟାଡୋର, ୮ ମୃତ ଓ ଅନେକ ଆହତ
  • ||
  • ଜଗତସିଂହପୁର : ଷ୍ଟାଡିୟମ୍ ନିକଟରୁ ମିଳିଲା ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ, ବୁଧବାର ସନ୍ଧ୍ୟାରୁ ଥିଲେ ନିଖୋଜ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟା ମାମଲାରେ କଂଗ୍ରେସର ଧାରଣା ୩ୟ ଦିନରେ, ମନ୍ତ୍ରୀ ଇସ୍ତଫା ନଦେଲେ ତୀବ୍ର ହେବ ଆନ୍ଦୋଳନ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ଇନ୍ଦ୍ରାବତୀ ଦକ୍ଷିଣ ମୁଖ୍ୟ କେନାଲରେ ଘାଇ, ଶହ ଶହ ହେକ୍ଟର ଧାନ ଚାଷ ନଷ୍ଟ ଆଶଙ୍କା
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ଶୌଚ ହୋଇ ଫେରିବା ବେଳେ ବୃଦ୍ଧଙ୍କୁ କଚାଡିଦେଲା ଦନ୍ତା, ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଚାଲିଗଲା ଜୀବନ
  • ||

ଭାଇ କର୍ନେଶ ଏବଂ ଅଭିନେତ୍ରୀ ତୃପ୍ତିଙ୍କୁ ଝୁରୁଛନ୍ତି ଅନୁଷ୍କା, ଫଟୋ ସେୟାର କରି ଲେଖିଲେ ଏମିତି…

10/04/2021 at 12:31 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୧୦/୦୪: ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଫିଲ୍ମଠାରୁ ଦୂରରେ ଥିଲେ ମଧ୍ୟ ସେ ତାଙ୍କ ପ୍ରଡକ୍ସନ୍ ହାଉସ୍ ଏବଂ ବିଜ୍ଞାପନରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଅଛନ୍ତି । ଅନୁଷ୍କାଙ୍କ ପ୍ରଡକ୍ସନ୍ କମ୍ପାନୀ ତାଙ୍କ ଭାଇ କର୍ନେଶ ଶର୍ମା ପରିଚାଳିତ କରନ୍ତି । ବର୍ତ୍ତମାନ ଅନୁଷ୍କା ତାଙ୍କ ଇନଷ୍ଟା ଷ୍ଟୋରୀରେ ତାଙ୍କ ଭାଇଙ୍କ ଏକ ଥ୍ରୋବ୍ୟାକ୍ ଫଟୋ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି ଯେଉଁଥିରେ ସେ ତାଙ୍କୁ ମନେ ପକାଇଥିବା ଦେଖାଯାଇଛି । ଫଟୋରେ କର୍ନେଶଙ୍କ ସହ ଫିଲ୍ମ ‘ବୁଲବୁଲ’ ଖ୍ୟାତନାମା ଅଭିନେତ୍ରୀ ତୃପ୍ତି ଡିମ୍ରି ମଧ୍ୟ ଅଛନ୍ତି । ଅନୁଷ୍କା ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଟ୍ୟାଗ୍ କରି ଲେଖିଛନ୍ତି- “ବହୁତ ମନେପଡୁଛି ।” ଏହି ଫଟୋକୁ କର୍ନେଶ ଏବଂ ତୃପ୍ତି ପୂର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ ପୋଷ୍ଟ କରିଥିଲେ ।

ଅନୁଷ୍କା ଏବଂ କର୍ନେଶ କ୍ଲିନ୍ ସ୍ଲେଟ୍ ଫିଲ୍ମସ୍ ନାମକ ଏକ ପ୍ରଡକ୍ସନ୍ ହାଉସ୍ ଚଳାଉଛନ୍ତି । ୨୦୨୦ ରେ ସେ ନେଟଫ୍ଲିକ୍ସ ପାଇଁ ଫିଲ୍ମ ‘ବୁଲବୁଲ’ କରିଥିଲେ । ଏଥିରେ ତୃପ୍ତି ଡିମ୍ରିଙ୍କର ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକା ଥିଲା । ଏହି ଫିଲ୍ମଟିକୁ ଖୁବ୍ ପ୍ରଶଂସା କରାଯାଇଥିଲା ।

Anushka Sharma holds daughter Vamika as Virat Kohli carries luggage in  viral airport photos | Entertainment News,The Indian Express

୧୧ ଜାନୁଆରୀରେ ଅନୁଷ୍କା ଏକ କନ୍ୟା ସନ୍ତାନ ଜନ୍ମ ଦେଇଥିଲେ । ପ୍ରସବ ପରେ ସେ କାମକୁ ଫେରିଛନ୍ତି । ଶିଶୁ କନ୍ୟା ଜନ୍ମ ପରେ ସେ ପ୍ରାୟ ଦୁଇମାସ ବିଶ୍ରାମ ନେଇଥିଲେ । ସେ କିଛି ବିଜ୍ଞାପନ ପାଇଁ ସୁଟିଂ କରିଥିଲେ । ଫଟୋ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବା ପରେ ଲୋକମାନେ ବିଭିନ୍ନ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇଥିଲେ । ଦୁଇ ମାସର ପ୍ରସବ ପରେ କେହି କେହି ତାଙ୍କ ସୁପରଫିଟ୍ ପ୍ରଶଂସା କରିଥିବାବେଳେ କେହି କେହି ତାଙ୍କ ଝିଅକୁ ଛାଡି କାମକୁ ଫେରିବା ପାଇଁ ସମାଲୋଚନା କରିଥିଲେ ।

Virat Kohli goes 'ohh teri' as Anushka Sharma lifts him off the floor,  watch | Entertainment News,The Indian Express

ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମାଙ୍କୁ ଶେଷ ଥର ପାଇଁ ୨୦୧୮ ରେ ରିଲିଜ୍ ହୋଇଥିବା ଫିଲ୍ମ ‘ଜିରୋ’ରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ତାଙ୍କ ସହ ଶାହରୁଖ ଖାନ ଏବଂ କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫ ଏହି ଫିଲ୍ମର ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଥିଲେ । ଫିଲ୍ମଟି ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ଫ୍ଲପ୍ ହୋଇଥିଲା । ଏହା ପରେ ଅନୁଷ୍କା ତାଙ୍କ ପ୍ରଡକ୍ସନ୍ ହାଉସ୍ ସହିତ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିଥିଲେ ।

   Related Posts