Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କଟକ : ମୁଣ୍ଡଳୀ ବ୍ୟାରେଜରୁ ଡେଇଁ ଜଣେ ନିଖୋଜ, ବ୍ରିଜ୍ ଉପରେ ଅଛି ଗାଡି ଓ ମୋବାଇଲ୍
  • ||
  • ଖୋର୍ଦ୍ଧା : ଯୁବକକୁ ଖୋଜି ଆଣିବା ଦାବିରେ ଏସ୍‌ପି ଅଫିସ୍ ଘେରାଉ, ରବିବାରଠୁ ଗାଈ ଚରେଇବାକୁ ଯାଇ ଅଛନ୍ତି ନିଖୋଜ
  • ||
  • ଚାନ୍ଦବାଲି : ଖେଳୁଥିବା ବେଳେ ପୋଖରୀରେ ବୁଡିଗଲେ ଦେଢ ବର୍ଷର ଶିଶୁ କନ୍ୟା, ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମମିତା ଘଟଣାରେ ରାଜଧାନୀ ହୁଲସ୍ତୁଲ, ଡିସିପି ଅଫିସ୍ ଘେରାଉ ବେଳେ ବିଜେପି କର୍ମୀ ଓ ପୋଲିସ ଧସ୍ତାଧସ୍ତି
  • ||
  • ନୟାଗଡ : ଗୁଣିଗାରେଡି ସନ୍ଦେହରେ ୫ ଜଣଙ୍କୁ ନିର୍ଯାତନା ଘଟଣା : ୫ ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କଲା ପୋଲିସ
  • ||
  • ମର୍ମନ୍ତୁଦ ଦୁର୍ଘଟଣା: ଡୋଡା ଘାଟିରେ ଖସିପଡିଲା ମାଟାଡୋର, ୮ ମୃତ ଓ ଅନେକ ଆହତ
  • ||
  • ଜଗତସିଂହପୁର : ଷ୍ଟାଡିୟମ୍ ନିକଟରୁ ମିଳିଲା ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ, ବୁଧବାର ସନ୍ଧ୍ୟାରୁ ଥିଲେ ନିଖୋଜ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟା ମାମଲାରେ କଂଗ୍ରେସର ଧାରଣା ୩ୟ ଦିନରେ, ମନ୍ତ୍ରୀ ଇସ୍ତଫା ନଦେଲେ ତୀବ୍ର ହେବ ଆନ୍ଦୋଳନ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ଇନ୍ଦ୍ରାବତୀ ଦକ୍ଷିଣ ମୁଖ୍ୟ କେନାଲରେ ଘାଇ, ଶହ ଶହ ହେକ୍ଟର ଧାନ ଚାଷ ନଷ୍ଟ ଆଶଙ୍କା
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ଶୌଚ ହୋଇ ଫେରିବା ବେଳେ ବୃଦ୍ଧଙ୍କୁ କଚାଡିଦେଲା ଦନ୍ତା, ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଚାଲିଗଲା ଜୀବନ
  • ||

ବିରାଟ କୋହଲି ଟି-୨୦ର ଅଧିନାୟକ ପଦ ଛାଡିବା ପରେ ଅନୁଷ୍କା କହିଲେ ଏଭଳି : ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସେୟାର କଲେ ପୋଷ୍ଟ …

17/09/2021 at 3:09 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୭/୦୯ : ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ୍‌ ଦଳର ଅଧିନାୟକ ବିରାଟ କୋହଲି ଟି-୨୦ ଅଧିନାୟକ ପଦରୁ ଇସ୍ତଫା ଦେଇଛନ୍ତି । ଯେତେବେଳେ ସେ ଏହା ଘୋଷଣା କଲେ ସମସ୍ତେ  ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇ ଯାଇଥିଲେ । ବିରାଟ ଆଇସିସି ଟି-୨୦ ବିଶ୍ବକପ୍ ପରେ କୋହଲି ତାଙଦକ ପଦ ଛାଡିବେ । ଏନେଇ ସେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ପୋଷ୍ଟ ସେୟାର କରି ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି । ବିରାଟଙ୍କର ଏହି ନିଷ୍ପତ୍ତି ପରେ ତାଙ୍କ ଫ୍ୟାନ୍ସମାନେ ନିରାଶ ହୋଇଛନ୍ତି ।

ତେବେ ବିରାଟଙ୍କ ଏହି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାର କାରଣ  ଭାରତୀୟ ଦଳକୁ ତିନୋଟି ଫର୍ମାଟରେ ଅଧିନାୟକ କରିବା ତାଙ୍କ କେଳକୁ ବହୁତ ପ୍ରଭାବିତ କରୁଛି । ହେଲେ ବିରାଟଙ୍କ ଫର୍ମ କିଛି ଦିନ ପାଇଁ ଭଲ ଚାଲି ନଥିଲା । ଏହି କାରଣରୁ ସେ ଏତେ ବଡ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛନ୍ତି ବୋଲି ଜଣା ପଡିଛି ।  ବିରାଟଙ୍କ ଏହି ନିଷ୍ପତ୍ତି ଶୁଣି ପ୍ରଶଂସକମାନେ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର  ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି ।

ତେବେ ଏହି ସମୟରେ ବିରାଟଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଅନୁଷ୍କା ଏହି ନିଷ୍ପତ୍ତି ଉପରେ ନିଜର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଇଛନ୍ତି । ଅନୁଷ୍କା ଏନେଇ ତାଙ୍କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ ସମର୍ଥନ କରିଛନ୍ତି ।  ବିରାଟଙ୍କ ଅଧିନାୟକ ପଦରରୁ ଇସ୍ତଫା ଦେଇଥିବା ପୋଷ୍ଟ ନିଜ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ୍ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି । ଏହି ପୋଷ୍ଟରେ ବିରାଟ ମଧ୍ୟ ଲେଖିଛନ୍ତି କି ମୁଁ ବହୁତ ଭାଗଭାନ ଯେ କେବଳ ଭାରତ ନୁହେଁ , କ୍ରିକେଟ୍ ଦଳକୁ ପ୍ରତିନିଧିତ୍ନ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇଛି । ଏଥିପାଇଁ ମୁଁ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଜଣାଉଛି । ଯେଉଁମାନେ ମୋର ଏହି ଯାତ୍ରାରେ ସମର୍ଥନ କରିଥିଲେ ।

ନ୍ୟପଟେ ଅନୁଷ୍କା ଓ ବିରାଟ ଦୁହେଁ ଦୁବାଇରେ ଅଛନ୍ତି । ଅନୁଷ୍କାଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ କଥା କହିଲେ ତାଙ୍କୁ ଶେଷ ଥର ପାଇଁ ୨୦୧୮ର ଜିରୋ ଫିଲ୍ମରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ । ତାଙ୍କର ପ୍ରଡକ୍ସନ୍ ୱେବ୍ ସିରିଜ୍ ‘ପାଟାଲ୍ ଲୋକ’ ଆମାଜନ ପ୍ରାଇମ ଭିଡିଓରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିଥିଲା ​​ଏବଂ ଫିଲ୍ମ ‘ବୁଲବୁଲ’ ନେଟଫ୍ଲିକ୍ସରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିଥିଲା।

   Related Posts