Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୩ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୬୧୭ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ରାଉରକେଲା : ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କ ନାଁରେ ୨୮ କୋଟି ଟଙ୍କାର GST ଠକେଇ ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • ଗଞ୍ଜାମ : ବୋମା ଭିଡୁଥିବା ବେଳେ ବିସ୍ଫୋରଣ, ଜଣେ ମୃତ, ଦୁଇ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ବୋମା ଭିଡୁଥିବା ବେଳେ ବିସ୍ଫୋରଣ : ଜଣେ ମୃତ, ଦୁଇ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଦେଶର ପ୍ରତ୍ୟେକ ନାଗରିକଙ୍କୁ ମିଳିବ କରୋନା ଟିକା : ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଡକାୟତି ଯୋଜନା ପଣ୍ଡ, ୪ ଡକାୟତଙ୍କୁ ବାନ୍ଧିଲା ପୋଲିସ
  • ||
  • ଅବସରପ୍ରାପ୍ତ ଡିଜିପି ମିଲନ ମହାନ୍ତିଙ୍କ ପରଲୋକ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ବଢୁଛି ଶୀତର ପ୍ରକୋପ, କନ୍ଧମାଳରେ ୧୫ଡିଗ୍ରୀ ତଳକୁ ଖସିଲା ପାରଦ
  • ||
  • ଅନୁଗୋଳରେ ବିଷାକ୍ତ ମଦ ପିଇ ୪ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣାରେ ୪ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଗିରଫ କଲା ପୋଲିସ
  • ||

ଅନୁଷ୍କା-ଆୟଶାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଝଗଡା ଯୋଗୁଁ ଟିମ୍‌ରୁ ବାହାରିଲେ ଶିଖର ଧାଓ୍ବନ ?

6/10/2018 at 1:13 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୬|୧୦:  ଇଂଲଣ୍ଡରେ ଟେଷ୍ଟ ସିରିଜ୍ ହାରିବା ପରେ ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ୍ ଟିମ୍ ଏବେ ଘରୋଇ ମାଟିରେ ଓ୍ବେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜ୍ ସହ ମୁକାବିଲା କରୁଛି । କିଛି ଦିନ ହେବ ଏମିତି ଖବର ଶୁଣିବାକୁ ମିଳୁଛି ଯେ, ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ୍ ଟିମ୍ ରେ ଖେଳାଳୀମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବିବାଦ ଲାଗିରହିଛି । କେତେବେଳେ କୋଚ୍-ଅଧିନାୟକ ବିବାଦ ତ କେତେବେଳେ ଅଧିନାୟକ ପଦକୁ ନେଇ ବିବାଦ ।ପୁଣି ଆଉ କେତେବେଳେ ଖେଳାଳି ଚୟନକୁ ନେଇ ବିବାଦ ଥିବା ଖବର ଜୋର୍ ଧରୁଛି ।

ଏକ ଖବର ଅନୁସାରେ ଭାରତୀୟ ଦଳର କେତେକ ସିନିୟର ଖେଳାଳୀ ବିରାଟ କୋହଲି ଏବଂ ଟିମ୍ ମ୍ୟାନେଜମେଣ୍ଟକୁ ନେଇ ଖୁସି ନାହାନ୍ତି । ପୂର୍ବରୁ ରୋହିତ ଶର୍ମା ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଏବଂ ଟ୍ବିଟରରେ ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କୁ ଅନଫଲୋ କରିବା ଏବଂ ଏବେ ଶିଖର ଧାଓ୍ବନଙ୍କୁ ଟିମ୍ ରୁ ବାହାର କରିବା ଏହି ଖବରକୁ ଆହୁରି ସ୍ପଷ୍ଟ କରୁଛି ।

ଖବର ଅନୁସାରେ ଇଂଲଣ୍ଡ ଗସ୍ତ ବେଳେ ବିରାଟଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା ଏବଂ ଶିଖରଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଆୟଶା ମୁଖାର୍ଜୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପାଟିତୁଣ୍ଡ ହୋଇଯାଇଥିଲା । ଅନୁଷ୍କା ଆୟଶାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ପରିବାରକୁ ନେଇ କିଛି କଥା କହିଥିଲେ । ସେଠାରୁ ହିଁ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଝଗଡା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା । ଏହା ପରେ ପରେ ହିଁ ଶିଖର ଦଳରୁ ବାଦ ପଡିବା ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା । ଯଦିଓ ଇଂଲଣ୍ଡ ଟେଷ୍ଟ ସିରିଜ୍ ବ୍ୟତୀତ ଏସିଆ କପ୍ ରେ ଶିଖରଙ୍କ ପ୍ରଦର୍ଶନ ଭଲ କରିଥିଲେ । ଅପରପକ୍ଷରେ ଏସିଆ କପ୍ ରେ ବିରାଟ କୋହଲି ଖେଳି ନଥିଲେ ।

ଟିମ୍ ର ବିଭିନ୍ନ ବୈଠକ ଏବଂ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା ସାମିଲ ହେଉଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି। ଏମିତି ମଧ୍ୟ ଶୁଣିବାକୁ ମିଳୁଛି ଯେ ଏହାକୁ କେତେକ ଖେଳାଳୀ ପସନ୍ଦ କରୁନାହାନ୍ତି । କିଛି ଦିନ ହେବ ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କୁ ନେଇ ଟିମ୍ ରେ ବିବାଦ ଲାଗିରହିଥିବା ଖବର ଶୁଣିବାରୁ ମିଳୁଛି ।  ଏହାର ପ୍ରତିଫଳନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ମଧ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି । ଏବେ ଏମିତି ମଧ୍ୟ ଶୁଣିବାକୁ ମିଳୁଛି ଯେ ଅନୁଷ୍କା ଏବଂ ଆୟଶା ଦୁହେଁ ଦୁହିଁଙ୍କୁ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଫଲୋ କରିବା ବନ୍ଦ କରିଦେଇଛନ୍ତି ।

   Related Posts