Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସରିଲାନି ଆର୍ଯ୍ୟନ ଖାନ୍‌ଙ୍କ ଜାମିନ୍‌ ଆବେଦନର ଶୁଣାଣି, ଆସନ୍ତାକାଲିକୁ ସ୍ଥଗିତ ରଖିଲେ କୋର୍ଟ
  • ||
  • ଭାରତୀୟ ଶିକ୍ଷୟିତ୍ରୀଙ୍କ ପାକିସ୍ତାନ ପ୍ରେମ, ଷ୍ଟାଟସ୍ ଦେଲେ ‘ଆମେ ମ୍ୟାଚ୍ ଜିତିଗଲୁ’
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୪୩୩ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ସୀମାପୁରୀରେ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା : ଘରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ, ୪ ମୃତ
  • ||
  • ଏବର୍ଷ ରାଜ୍ୟରେ ହାଡଭଙ୍ଗା ଶୀତ, ଅଧିକ ଦିନ ଥରାଇବ
  • ||
  • ସିଆରପିଏଫ କ୍ୟାମ୍ପରେ ରାତି ବିତାଇଲେ ଶାହ, ଯବାନଙ୍କ ସହ କଲେ ରାତ୍ରି ଭୋଜନ
  • ||
  • ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟା ମାମଲା : ବିଜେପି ପକ୍ଷରୁ ୧୨ ଘଣ୍ଟିଆ ସମ୍ବଲପୁର ବନ୍ଦ, ସେପଟେ ଡିଜିପି ଅଫିସ ଘେରାଉ କରିବ କଂଗ୍ରେସ
  • ||

ପୁଅ ସିନା ନାହିଁ, ହେଲେ ହୃଦୟରେ ରହିଛି ତାର ସ୍ମୃତି, ଆଦିତ୍ୟକୁ ହରାଇବା ପରେ ରୋଗୀ ସେବା କରୁଛନ୍ତି ଅନୁରାଧା

27/05/2021 at 10:08 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୭/୦୫: ନିକଟରେ ଗାୟିକ ଅନୁରାଧା ପୌଡୱାଲ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଅତିଥି ଭାବେ ସିଙ୍ଗିଙ୍ଗ୍ ରିୟଲିଟି ସୋ ‘ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ଆଇଡଲ୍ ୧୨’ ରେ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ । ଅନୁରାଧା ପୌଡୱାଲ ବଲିଉଡର ଜଣେ ଜଣାଶୁଣା ଗାୟିକା । ଆଜି ବି ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କର ସୁମଧୁର ସ୍ୱର ପାଇଁ ପାଗଳ, କିନ୍ତୁ ଗତ ବର୍ଷଠାରୁ ତାଙ୍କ ଉପରେ ଦୁଃଖର ପାହାଡ ଭାଙ୍ଗି ପଡିଛି । ସେ ତାଙ୍କର ଏକମାତ୍ର ପୁଅ ଆଦିତ୍ୟଙ୍କୁ ହରାଇଛନ୍ତି। ଯାହାର ଦୁଃଖରୁ ଅନୁରାଧା ଆଜି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବାହାରି ପାରୁ ନାହାଁନ୍ତି ।

PunjabKesari

ନିକଟରେ ଏକ ଇଣ୍ଟରଭ୍ୟୁରେ ଅନୁରାଧା କହିଛନ୍ତି, ‘ଆଦିତ୍ୟ ସବୁବେଳେ ମୋ ସହିତ ଅଛି। ସେ ମୋ ହୃଦୟରେ ରହିବ । ମୁଁ ଆଉ ଆଦିତ୍ୟ ଏକ ସମାନ । ମୋ ପୁଅ ମୋ ଜୀବନର ଏକ ଅଂଶ । ଆଦିତ୍ୟ ତାର ମାକୁ ଛାଡି କୁଆଡେ ଯାଇ ନାହିଁ ।‘ ଅନୁରାଧା କହିଛନ୍ତି ଯେ ପ୍ରତିଦିନ ସେ କରୋନା ସହ ଜଡିତ ଖବର ପଢି ଚିନ୍ତିତ ହୋଇପଡୁଛନ୍ତି । ଲୋକମାନେ ପ୍ରାଣ ହରାଉଛନ୍ତି, ତାଙ୍କୁ କୌଣସି ସୁବିଧା ମିଳି ପାରୁନାହିଁ ।

ସେ କହିଛନ୍ତି, ଏସବୁ ଦେଖି ମୁଁ ସେମାନଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛି । ଅନୁରାଧା ପୌଡୱାଲ କରୋନା ରୋଗୀଙ୍କ ପାଇଁ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଅକ୍ସିଜେନ୍ କନସେନଟ୍ରେଟର ଏବଂ ଭେଣ୍ଟିଲେଟର ଯୋଗାଉଛନ୍ତି ।

PunjabKesari

ଅନୁରାଧା ପୌଡୱାଲଙ୍କ ପୁଅ ଆଦିତ୍ୟ ପୌଡୱାଲଙ୍କର ୩୫ ବର୍ଷ ବୟସରେ ଦେହାନ୍ତ ହୋଇଥିଲା। ସେ କିଡ୍ନୀ ଜନିତ ସମସ୍ୟା ସହ ସଂଘର୍ଷ କରୁଥିଲେ। ଡାକ୍ତରଖାନାରେ କିଡ୍ନୀ ଫେଲ୍ ହେତୁ ତାଙ୍କର ଦେହାନ୍ତ ହୋଇଥିଲା। ସେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ମା’ଙ୍କ ପରି ଭଜନ ଏବଂ ଭକ୍ତି ଗୀତ ଗାଉଥିଲେ। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ସେ ସଙ୍ଗୀତ ରଚନା ମଧ୍ୟ କରୁଥିଲେ। ଦେଶର ସର୍ବକନିଷ୍ଠ ସଂଗୀତ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ହୋଇଥିବାରୁ ତାଙ୍କ ନାମ ‘ଲିମ୍କା ବୁକ୍ ଅଫ୍ ରେକର୍ଡସ’ରେ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ ହୋଇଛି।

   Related Posts