Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବ୍ୟାଟସମ୍ୟାନଙ୍କ ପରେ ବିଫଳ ହେଲେ ଆରସିବି ବୋଲର, ‘କର ବା ମର’ ମ୍ୟାଚରେ ୫ ଓ୍ୱିକେଟରେ ଜିତିଲା ହାଇଦ୍ରାବାଦ
  • ||
  • ଗହଣା ଦୋକାନରୁ ଚୋରି, ଛାତ କଣା କରି ଲୁଟିନେଲେ ୨ କିଲୋର ସୁନା ଅଳଙ୍କାର
  • ||
  • ସାରୁଅ ଜମି କେଳେଙ୍କାରୀ : ଓଡିଶା ଇନଫ୍ରାଟେକ୍‌ର ଦୁଇ କର୍ମଚାରୀ ଗିରଫ, ଶ୍ରମିକଙ୍କୁ ଧମକ ଅଭିଯୋଗରେ ବାନ୍ଧିଲା ବାଘମାରୀ ପୋଲିସ
  • ||

ବଲିଉଡ୍ ଜଗତକୁ ଆଉ ଏକ ଝଟ୍‌କା: ଅନୁରାଧା ପୌଡ଼ୱାଲଙ୍କ ପୁଅ ଆଦିତ୍ୟ ପୌଡ଼ୱାଲଙ୍କ ପରଲୋକ

12/09/2020 at 11:42 AM

ମୁମ୍ବାଇ ୧୨/୦୯ : ବର୍ଷ ୨୦୨୦ ବଲିଉଡ ଜଗତ ପାଇଁ ଅନେକ ଶୋକ ସମ୍ବାଦ ଆଣିଛି । ଚଳିତ ବର୍ଷ ବଲିଉଡର ଅନେକ ସେଲିବ୍ରିଟିଙ୍କ ପରଲୋକ ହୋଇଛି । ଋଷି କପୁର, ଇରଫାନ ଖାନ, ୱାଜିଦ ଅଲିଙ୍କ ସମେତ ଅନେକ ସିଲିବ୍ରିଟି ଦୁନିଆକୁ ଅଲବିଦା କରିଛନ୍ତି । ମନୋରଞ୍ଜନ ଜଗତରୁ ଆଉ ଏକ ଦୁଃଖଦ ଖବର ଆସିଛି । ବଲିଉଡର ପ୍ରଚ୍ଛଦପଟ ଗାୟିକା ଅନୁରାଧା ପୌଡ଼ୱାଲଙ୍କ ପୁଅ ଆଦିତ୍ୟ ପୌଡ଼ୱାଲଙ୍କ ପରଲୋକ ହୋଇଛି । ଆଦିତ୍ୟ ପୌଡ଼ୱାଲଙ୍କ ଦେହାନ୍ତ ପରେ ପୁରା ପରିବାରରେ ଶୋକର ଛାୟା ଖେଳିଯାଇଛି । ୩୫ ବର୍ଷ ବୟସରେ ସେ ଦୁନିଆକୁ ସବୁଦିନ ପାଇଁ ଅଲବିଦା କରି ଚାଲି ଯାଇଛନ୍ତି ।

ପ୍ରାପ୍ତ ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ଗତ କିଛି ମାସ ହେଲା ତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟବସ୍ଥା ଭଲ ନଥିଲା । କିଡନୀ ସମସ୍ୟା ଯୋଗୁଁ ସେ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି ଥିଲେ । କିଡନୀ ଫେଲ ହେବାରୁ ଶନିବାର ସକାଳେ ତାଙ୍କର ଆକସ୍ମିକ ଦେହାନ୍ତ ହୋଇଛି ।

ଆଦିତ୍ୟ ପୌଡ଼ୱାଲ ମଧ୍ୟ ନିଜ ମା’ଙ୍କ ଭଳି ଭଜନ ଓ ଭକ୍ତି ସଂଗୀତ ଗାଉଥିଲେ । ଏକ ଇଣ୍ଟରଭ୍ୟୁରେ ଆଦିତ୍ୟ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ଭକ୍ତି ଗୀତରେ ହିଁ ଧ୍ୟାନ କେନ୍ଦ୍ରିତ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି । ସେ ଜଣେ ସଂଗୀତ ନିର୍ଦେଶକ ମଧ୍ୟ ଥିଲେ । ଦେଶର ସବୁଠାରୁ କମ ବୟସ ସଂଗୀତ ନିର୍ଦେଶକ ବର୍ଗରେ ଲିମକା ବୁକ ଅଫ ରେକର୍ଡରେ ତାଙ୍କ ନାଁ ସାମିଲ ଅଛି ।

   Related Posts