Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୨୬୭ ମୃତ
  • ||
  • ଆସୁଛି ବାତ୍ୟା: ପ୍ରଭାବିତ ହେବ ଓଡ଼ିଶା, ୩ ରାତିରୁ ଉପକୂଳରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷିବ ଓ ପବନ ବୋହିବ
  • ||
  • ୨୦୧୭ ହତ୍ୟା ଘଟଣାର ଖୋଳତାଡ କରିବ କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ, ୪ ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ହତ୍ୟା ମାମଲା ରୁଜୁ
  • ||
  • ମିଚିଗାନ ସ୍କୁଲରେ ୧୫ ବର୍ଷର ଛାତ୍ରର ଉନ୍ମତ୍ତକାଣ୍ଡ, ଆଖିବୁଜା ଗୁଳିମାଡ଼ରେ ୩ ମୃତ
  • ||
  • ଭଦ୍ରକ ବରପଦା ନିକଟରେ ଦୁଇ ଅପରାଧୀଙ୍କୁ ଏନକାଉଣ୍ଟର
  • ||

କେବେ ଲତା ମଙ୍ଗେସକରଙ୍କ ପାଇଁ ହୋଇଯାଇଥିଲେ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ, ଗୋଟିଏ ନିଷ୍ପତ୍ତି ବଦଳାଇଦେଲା କ୍ୟାରିୟର

27/10/2021 at 12:41 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୭/୧୦: କଣ୍ଠଶିଳ୍ପୀ ଅନୁରାଧା ପୌଡୱାଲ ଆଜି ତାଙ୍କର ୬୬ ତମ ଜନ୍ମଦିନ ପାଳନ କରୁଛନ୍ତି। ସେ ତାଙ୍କ ସମୟର ସବୁଠାରୁ ଲୋକପ୍ରିୟ ଗାୟିକାମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ ଥିଲେ। ଅନୁରାଧା ପୌଡୱାଲଙ୍କ ସ୍ୱର ଏତେ ଚମତ୍କାର ଥିଲା ଯେ ତାଙ୍କୁ ଲତା ମଙ୍ଗେସକରଙ୍କ ସହ ତୁଳନା କରାଯାଇଥିଲା। ଏପରିକି ବଡ ସଂଗୀତ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକମାନେ ତାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଫିଲ୍ମରେ ଗୀତ ଗାଇବାକୁ କହୁଥିଲେ। ସେ ବଲିଉଡରେ ଏକରୁ ଏକାଧିକ ଗୀତ ଗାଇଛନ୍ତି। ଅନୁରାଧା ପୌଡୱାଲ ତାଙ୍କ କ୍ୟାରିୟରର ଉଚ୍ଚତାରେ ଥିଲେ ଏବଂ ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଉଥିଲା ଯେ ସେ ଆଗାମୀ ସମୟରେ ସଙ୍ଗୀତ ଜଗତରେ ଶାସନ କରିବେ।

Anuradha Paudwal Daughter: जैविक बेटी होने के महिला के दावों को अनुराधा  पौडवाल ने किया खारिज - anuradha paudwal denies the claim of kerala woman  being her daughter | Navbharat Times

ଯେତେବେଳେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ସଂଗୀତକାର ଓପି ନାୟର ଅନୁରାଧା ପୌଡୱାଲଙ୍କ ସ୍ୱର ଶୁଣିଥିଲେ, ସେତେବେଳେ ସେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇ ଯାଇଥିଲେ। ସେ କହିଥିଲେ, ବର୍ତ୍ତମାନ ଲତା ମଙ୍ଗେସକରଙ୍କ ଯୁଗ ଚାଲିଯିବ। ଅନୁରାଧା ତାଙ୍କୁ ରିପ୍ଲେସ୍ କରିଦେଲେ। କିନ୍ତୁ ଅନୁରାଧାଙ୍କ ଗୋଟିଏ ନିଷ୍ପତ୍ତି ତାଙ୍କ ସମଗ୍ର କ୍ୟାରିଅରକୁ ବଦଳାଇ ଦେଇଥିଲା।

ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ଅଭିମାନ’ରେ ଅନୁରାଧା ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଗୀତ ଗାଇଥିଲେ। ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ସେ ଏକ ଶ୍ଲୋକ ଗାଇଥିଲେ ଯାହାକି ବେଶ୍ ଲୋକପ୍ରିୟ ହୋଇଥିଲା। ତାଙ୍କ ସ୍ୱରରେ ଏତେ ମଧୁରତା ଥିଲା ଯେ ବଲିଉଡ ବ୍ୟତୀତ ଭକ୍ତି ସଙ୍ଗୀତର ଲୋକମାନେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ନିକଟକୁ ଆସିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ।

anuradha paudwal​ daughter case: SC stays woman's plea claiming to be Anuradha  Paudwal's daughter - The Economic Times

ଅନୁରାଧା ତାଙ୍କ କ୍ୟାରିଅରରେ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ଅଗ୍ରଗତି କରୁଥିଲେ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ସଂଗୀତଜ୍ଞ ବିଶ୍ୱାସ କରୁଥିଲେ ଯେ ସେ ସବୁଠାରୁ ବଡ ଗାୟକ ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଏପରିକି ଟି-ସିରିଜର ମାଲିକ ଗୁଲଶନ ମଧ୍ୟ ସ୍ଥିର କରିଥିଲେ ଯେ ସେ ଅନୁରାଧାଙ୍କୁ ଏହି ଯୁଗର ଲତା ମଙ୍ଗେସକର କରିବେ। ଅନୁରାଧା ବି ଟି-ସିରିଜ୍ ପାଇଁ ଅନେକ ଗୀତ ଗାଇଥିଲେ।

୧୯୯୦ ରେ ଅନୁରାଧାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କର ଦେହାନ୍ତ ହୋଇଥିଲା। ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ସେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାଙ୍ଗି ଯାଇଥିଲେ। ଏହା ପରେ ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ କେବଳ ଟି ସିରିଜ୍ ପାଇଁ ଗାଇବେ। ଏହି ନିଷ୍ପତ୍ତି ପରେ ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କ ନିକଟକୁ ଆସିବା ବନ୍ଦ କରିଦେଲେ। ଏହା ପରେ ଅଧିକାଂଶ ଅନୁରାଧା ଭକ୍ତି ଗୀତ ଗାଇବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ।

   Related Posts