Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ୟୁପିରେ ବଡ ଧରଣର ଦୁର୍ଘଟଣା, ଖେରୀ ଘାଘରା ନଦୀରେ ଓଲଟିଲା ଡଙ୍ଗା, ୧୦୦ ଭାସିଗଲେ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୨ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୫୫୯ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଓ୍ୱାର୍ମ ଅପ୍ ମ୍ୟାଚରେ ମୁହାଁମୁହିଁ ହେବେ ଭାରତ-ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ, କଙ୍ଗାରୁ ବାହିନୀକୁ ମାତ୍ ଦେବାକୁ ତୟାର ବିରାଟ ଏଣ୍ଡ କୋ
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୪ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୧୯୭ ମୃତ
  • ||
  • ଆଜି କୁମାର ପୂର୍ଣ୍ଣିମା : ମା’ ବୃନ୍ଦାବତୀଙ୍କ ନିକଟରେ ଆଞ୍ଜୁଳି ଟେକିଲେ କୁମାରୀ
  • ||
  • ପୁରୀ : ଦାଦାବଟିକୁ କେନ୍ଦ୍ରକରି ମହିଳାଙ୍କୁ ଗୁଳିମାଡ଼, ପୂର୍ବରୁ ମିଳିଥିଲା ଧମକ
  • ||
  • ଜଗତସିଂହପୁର : କେନାଲର ଭାସୁଛି ଏକ ଗଳିତ ମୃତଦେହ, ୩ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଅଟକ
  • ||

କାଷ୍ଟିଂ କାଉଚ୍‌ରୁ ବଞ୍ଚିବା ପାଇଁ ମିଥୁନଙ୍କ ବୋହୂ ଆପଣାନ୍ତି ଏହି ଟିପ୍ସ, ଅଭିନେତ୍ରୀ କଲେ ଖୁଲାସା

8/10/2021 at 8:26 AM

ମୁମ୍ବାଇ ୦୮/୧୦: ମିଥୁନ ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କ ବୋହୂ ମଦଲସା ଶର୍ମା ମନୋରଞ୍ଜନ ଶିଳ୍ପର ଏକ ଅଂଶ। ସେ ଅନୁପମା ସିରିଏଲରୁ ଘରେ ଘରେ ଲୋକପ୍ରିୟ ହୋଇପାରିଛନ୍ତି। ଏକ ଇଣ୍ଟରଭ୍ୟୁରେ ସମୟରେ ମଦଲସା ତାଙ୍କ କାଷ୍ଟିଂ କାଉଚ୍ ଅଭିଜ୍ଞତା ବିଷୟରେ କହିଛନ୍ତି। ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହା ନୁହେଁ ଯେ ସେ ଏପରି ଘଟଣା ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଭାବିତ ନୁହଁନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଯାହା ଘଟେ, ତାହା ଆପଣଙ୍କ ଇଚ୍ଛା ଉପରେ ନିର୍ଭର କରେ।

Mithun Da's daughter-in-law Madalsa Sharma's bold style surprised the fans,  said - No Tumsa » Jsnewstimes

ମଦଲସା କହିଛନ୍ତି,ଆପଣଙ୍କ ଇଚ୍ଛା ଆପଣଙ୍କଠାରୁ କେହି ଛଡ଼ାଇ ନେଇ ପାରିବେ ନାହିଁ। ଲୋକମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି କିନ୍ତୁ ପ୍ରଭାବିତ ହୋଇଯିବା ଏକ ଭିନ୍ନ କଥା। ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କୁ ପଚରାଗଲା ଯେ କେବେ ତାଙ୍କର ଭୁଲ୍ ଫାଇଦା ଉଠାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରାଯାଇଛି କି? ଏହା ଉପରେ ମଦଲସା କହିଛନ୍ତି, ଆଜିର ସମୟରେ ଝିଅ କିମ୍ବା ପୁଅ ଉଭୟଙ୍କ ପାଇଁ କୌଣସି ପ୍ରଫେସନ୍‌ରେ ରହିବା ବିପଜ୍ଜନକ। ଅଭିନେତ୍ରୀ ହୁଅନ୍ତୁ କିମ୍ବା କର୍ପୋରେଟ୍ ଫାର୍ମ, ଆପଣ ଯେଉଁଆଡେ ଯିବେ, ପୁରୁଷମାନେ ମହିଳାଙ୍କ ପାଖରେ ବୁଲିବା ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତି । ବେଳେବେଳେ ଏପରି କିଛି ଲୋକ ମିଳନ୍ତି, ଯାହାକୁ ଆପଣ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି, ଅଭିନେତା କିମ୍ବା କର୍ମଚାରୀ ଭାବରେ ସେତିକି ଦେବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ନାହିଁ ଯେତିକି ସେ ଇଚ୍ଛା ରଖନ୍ତି।

ମଦଲସା ତାଙ୍କ ଅନୁଭବ ସେୟାର କରି କହିଛନ୍ତି, ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଭାବରେ ଯଦି ମୁଁ କାହାର ଉପସ୍ଥିତିରେ ଅସହଜ ଅନୁଭବ କରେ, ମୁଁ ଉଠି କବାଟ ବାହାରକୁ ଚାଲିଯାଏ। କେହି ମୋତେ ଅଟକାଇବାକୁ ନାହାଁନ୍ତି କିମ୍ବା କବାଟ ବନ୍ଦ କରି ମୋତେ ଯିବାକୁ ଅଟକାଇ ପାରିବେ ନାହିଁ। ତେଣୁ ଏହା ସର୍ବଦା ମୋର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ପସନ୍ଦ।

   Related Posts