Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପରାଜୟ ଧାରା ଭାଙ୍ଗିଲା ଚେନ୍ନାଇ, ୬ ଓ୍ୱିକେଟରେ ହାରିଲା କୋଲକାତା ନାଇଟ ରାଇଡର୍ସ
  • ||
  • ସରକାରଙ୍କ ବଡ ନିଷ୍ପତ୍ତି, ନବମରୁ ଦ୍ଵାଦଶ ଶ୍ରେଣୀ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସ୍କୁଲ ଫି ୪୦ ପ୍ରତିଶତ କମିଲା, ଅଭିଭାବକଙ୍କୁ ମିଳିଲା ବଡ ଆଶ୍ଵସ୍ତି
  • ||
  • ଅଲମ୍ପିକ ପ୍ରସ୍ତୁତି ପାଇଁ ଗଠିତ ସଂସଦୀୟ କମିଟିର ପ୍ରଥମ ବୈଠକ ଅନୁଷ୍ଠିତ, କମିଟିର ସଦସ୍ୟ ରହିଛନ୍ତି ସାଂସଦ ଅନୁଭବ ମହାନ୍ତି ଓ ସସ୍ମିତ ପାତ୍ର
  • ||
  • ମଦ ଦୋକାନ ନ ଖୋଲିବା ପାଇଁ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କୁ ଦାବିପତ୍ର
  • ||
  • ବାଲେଶ୍ବର ଉପ ନିର୍ବାଚନରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଡିଜିଟାଲ ପ୍ରଚାର: କହିଲେ, ‘ମୁଁ ସବୁବେଳେ ଆପଣଙ୍କ ସାଥିରେ ଅଛି’
  • ||
  • ମଙ୍ଗ ସମ୍ଭାଳିଲେ ନୀତିଶ ରାଣା, ଚେନ୍ନାଇକୁ ୧୭୩ ରନର ବିଜୟ ଲକ୍ଷ୍ୟ ଦେଲା କୋଲକାତା ନାଇଟ୍ ରାଇଡର୍ସ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୩ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୬୧୭ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ରାଉରକେଲା : ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କ ନାଁରେ ୨୮ କୋଟି ଟଙ୍କାର GST ଠକେଇ ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • ଗଞ୍ଜାମ : ବୋମା ଭିଡୁଥିବା ବେଳେ ବିସ୍ଫୋରଣ, ଜଣେ ମୃତ, ଦୁଇ ଗୁରୁତର
  • ||

ଅନୁପ ସାଏଙ୍କୁ ଆଉ ୩ଦିନ ରିମାଣ୍ଡ ସହ ନାର୍କୋ ଟେଷ୍ଟ ପାଇଁ ପୋଲିସର ଆବେଦନ, ଗତକାଲିଠୁ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କ ଅଫିସ୍ ଆଗରେ ଧାରଣାରେ ଅନୁପଙ୍କ ପରିବାର

23/02/2020 at 11:03 AM

ଝାରସୁଗୁଡା ୨୩।୨: ବ୍ରଜରାଜନଗର ମା’-ଝିଅ ହତ୍ୟା ମାମଲାର ଅଭିଯୁକ୍ତ ଅନୁପ ସାଏଙ୍କ ପରିବାର ଶନିବାର ରାତିଠୁ ଝାରସୁଗୁଡା ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କ ଅଫିସ ଆଗରେ ଧାରଣା ଦେଇଛନ୍ତି ।

ଅନୁପ ସତ ନଓଗାଳିବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ତାଙ୍କ ପରିବାର ଏବଂ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କୁ ହଇରାଣ ହରକତ କରାଯିବା ନେଇ ପୋଲିସ ଧମକ ଦେଉଥିବା ଅଭିଯୋଗ ଆଣି ଅନୁପଙ୍କ ପରିବାର ଧାରଣା ଦେଇଛି ।

ଝାରସୁଗୁଡା ଉପଜିଲ୍ଲାପାଳ ଓ ବରିଷ୍ଠ ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀ ସେମାନଙ୍କୁ ବୁଝାସୁଝା କରିଥିଲେ ମଧ୍ୟ ସେମାନେ ସୁରକ୍ଷା ଦାବିରେ ନିଜ ଜିଦରେ ଅଡ଼ି ବସିଛନ୍ତି।

ଏପଟେ ରିମାଣ୍ଡ ଅବଧି ସରିବା ପରେ ଅନୁପଙ୍କୁ ଜେଲ୍ ହାଜତ ପଠାଇ ଦିଆଯାଇଛି । ରାୟଗଡ ପୋଲିସର ଆଉ ୩ଦିନ ରିମାଣ୍ଡ ଆବେଦନ ଉପରେ ସୋମବାର ଶୁଣାଣି ହେବ । ସେହିପରି ନାର୍କୋ ଟେଷ୍ଟ ଆବେଦନ ଉପରେ ଶୁଣାଣି ମଙ୍ଗଳବାର ହେବ ।

ପୋଲିସ ରିମାଣ୍ଡରେ ଆଣି ଅନୁପଙ୍କୁ ମାରାଥନ ଜେରା କରିଛି । ଏହାସହ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡର ସବୁ ଲିଙ୍କ୍ ଖୋଲିବାକୁ ତନାଘନା କରୁଛି । ଅନୁପଙ୍କ ପୁଅ ଶୁଭମ୍ ସାଏଙ୍କୁ ଚକ୍ରଧରନଗର ଥାନାରେ ହାଜର ହେବାକୁ ତାଙ୍କ ଘରେ କେହି ନଥିବା ବେଳେ ଲଟକା ଜାରି କରିଛି । ଏଥିସହ ମୃତ କଳ୍ପନାଙ୍କ ଭାଉଜ ରୀନା ଦାସ, ଭାଇ ବରୁଣ ଦାସଙ୍କ ସହ ଅନୁପଙ୍କ ଅନ୍ୟ ସମ୍ପର୍କୀୟମାନଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ପୋଲିସ ନୋଟିସ୍ ଦେଇଛି।

   Related Posts