Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ହରିୟାଣା : ଚଳନ୍ତା କାର ଉପରେ ଓଲଟି ପଡିଲା କଣ୍ଟେନର, ୩ ମୃତ
  • ||
  • ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆକୁ ଆଉ ଏକ ଝଟକା, ଷ୍ଟାର୍କ ଆହତ, ପ୍ରଥମ ଟି୨୦ରୁ ପଡିବେ ବାଦ୍ !
  • ||
  • ବରଗଡ : ଟ୍ରକ୍‌ ସହ ଧକ୍କା ହେଲା ବରଯାତ୍ରୀ ବୋଲେରୋ, ୩ ମୃତ, ୪ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୫ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୭୫୫ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜଧାନୀରୁ ପୁଣି ବ୍ରାଉନସୁଗାର ଜବତ, ୪ ଗିରଫ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୪୩୪ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୩୨୦୦୧୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : MDH ମସଲାର ପ୍ରତିଷ୍ଠାତା ଧର୍ମପାଲ ଗୁଲାଟୀଙ୍କ ପରଲୋକ
  • ||
  • ଗୋପ : ଜୀବନ ଯୁଦ୍ଧରେ ହାରିଗଲେ କରୋନା ଯୋଦ୍ଧା, କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍ ହୋଇ ଶେଷ ନିଶ୍ୱାସ ତ୍ୟାଗ କଲେ ଏଏସଆଇ
  • ||
  • ସୋର : ଘରେ ପଶିଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ, ବାପ-ପୁଅଙ୍କୁ ଗୋଡାଇ ଗୋଡାଇ ହାଣିଲେ
  • ||
  • କୋରାପୁଟ : ମିଳିଲାନି ଜାମିନ୍, ନିଜ ବେକ କାଟିଦେଲେ କଏଦୀ, ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ମେଡିକାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||

କେନ୍ଦ୍ରାପଡାରେ ବାବୁସାନ୍-ଅନୁଭବ ମୁହାଁ ମୁହିଁ, ଉଠିଲା ରିୟଲ ଆଉ ରିଲ୍‌ ହୀରୋ ପ୍ରସଂଗ

7/04/2019 at 9:44 PM

କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା୭\ର୍ (ମାତୃଦ୍ତ୍ତ ମହାନ୍ତି): କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ରାଜନୀତିରେ ଏବେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି ଆରୋପ ପ୍ରତ୍ୟାରୋପ | ନେତାମାନେ ପରସ୍ପରକୁ କାଦୁଅ ଫିଙ୍ଗିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଇଛନ୍ତି | ବୈଜୟନ୍ତ ପଣ୍ଡା ଙ୍କ ସଭାରେ ବାବୁସାନ୍ କହିଥିବା real hero ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଅନୁଭବ ଉତ୍ତର ରଖିଛନ୍ତି | ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ ଆଜି କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ରେ ଉଭୟ ବିଜେଡି ଲୋକସଭା ପ୍ରାର୍ଥୀ ଅନୁଭବ ମହାନ୍ତି ଓ କଂଗ୍ରେସ ଲୋକସଭା ପ୍ରାର୍ଥୀ ଧରଣୀଧର ନାୟକ ବୈଜୟନ୍ତଙ୍କ ଉପରେ ବର୍ଷଛନ୍ତି |

କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ାରେ ଷ୍ଟାରୱାର | ଆରୋପ ପ୍ରତ୍ୟାରୋପ | ପୁଣି ଚାଲିଛି ପରସ୍ପରକୁ କାଦୁଅ ଫିଙ୍ଗା | କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ବିଜେଡି ଲୋକସଭା ପ୍ରାର୍ଥୀ ଅନୁଭବ ମହାନ୍ତି ଓ ବୈଜୟନ୍ତ ପଣ୍ଡାଙ୍କ ଷ୍ଟାର ପ୍ରଚାରକ ବାବୁସାନ ହୋଇଛନ୍ତି ମୁହାଁମୁହିଁ | ଗତ ୬ ତାରିଖରେ ଡେରାବିଶଠାରେ ବୈଜୟନ୍ତଙ୍କ ସଭାରେ ବାବୁସାନ୍ ଙ୍କ ଭାଷଣ କୁ ନେଇ ଚର୍ଚା ଜୋର୍ ଧରିଥିଲା |

ଅନୁଭବଙ୍କୁ ବାବୁସାନ୍ ରିଲ୍ ହୀରୋ ବୋଲି କହିଥିବାବେଳେ ବୈଜୟନ୍ତଙ୍କୁ ରିୟଲ ହୀରୋ ବୋଲି ବର୍ଣ୍ଣନା କରିଥିଲେ । ବୈଜୟନ୍ତ ବିକାଶ ପାଇଁ ପ୍ରତିବଦ୍ଧ ବୋଲି ମଧ୍ୟ କହିଥିଲେ ।  ଆଜି ଅନୁଭବ ବାବୁସାନ୍ ଙ୍କ କଥାର ଜାବାବ ରଖିଛନ୍ତି | ଅନୁଭବ କହିଛନ୍ତି ବାବୁସାନ୍ ଟଙ୍କା ନେଇ ପ୍ରଚାର କରିବାକୁ ଆସିଛନ୍ତି | ସେ ସେହି କମ୍ପାନୀରୁ ଆୱାର୍ଡ ନେବେ ଏବଂ ଫିଲ୍ମ କରିବାର ସୁଯୋଗ ମଧ୍ୟ ପାଇବେ | ବାବୁସାନ୍ ଙ୍କ ଭଲି ପ୍ରଚାରକ ଆସିଲେ ମୋର ଲାଭ ବୋଲି ଅନୁଭବ କହିଛନ୍ତି |

ବୈଜୟନ୍ତଙ୍କୁ ଆକ୍ଷେପ କରି ଅନୁଭବ କହିଛନ୍ତି ଯେ ବୈଜୟନ୍ତ କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ଲୋକଙ୍କ ସହ ପ୍ରତାରଣା କରିଛନ୍ତି | ପାଣି ଟାଙ୍କି ବିକାଶର ମାପକାଠି ନୂହେଁ ବୋଲି ଅନୁଭବ କହିଛନ୍ତି | କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ାର ବିକାଶ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଏକ ସାମ୍ବାଦିକ ସମ୍ମିଳନୀରେ ନିଜ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ରଖିଛନ୍ତି କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା କଂଗ୍ରେସ ଲୋକସଭା ପ୍ରାର୍ଥୀ ଧରଣୀଧର ନାୟକ |

ଆସନ୍ତା କାଲି ନାମାଙ୍କନପତ୍ର ଦାଖଲ କରିବାକୁ ଯାଉଥିବା ଧରଣୀଧର ନାୟକ ନିଜ ପ୍ରତିଦ୍ଵନ୍ଦୀ ବୈଜୟନ୍ତ ପଣ୍ଡା ଙ୍କୁ କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ାର ବିକାଶକୁ ପ୍ରସଙ୍ଗ କରି ପ୍ରଶ୍ନ ଉତ୍ଥାପନ କରିଛନ୍ତି | ଏହି ପ୍ରସଙ୍ଗ ରେ ଧରଣୀଧର ମୁଁ ସାଇବେରିଆର ଚଢେଇ ନୁହଁ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି |

ଆସନ୍ତାକାଲି ବିଜେଡି ଓ ବିଜେପିର ପ୍ରାୟ ସମସ୍ତ ପ୍ରାର୍ଥୀ ନାମାଙ୍କନ ପତ୍ର ଦାଖଲ କରିବେ | ସେଥିପାଇଁ ଆଜିଠାରୁ କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ାରେ ନେତା ଓ କର୍ମୀ ମେଳି କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଇଛନ୍ତି | 

   Related Posts