Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଦେଶ ପାଳୁଛି ୭୨ତମ ସାଧାରଣତନ୍ତ୍ର ଦିବସ
  • ||
  • ପଦ୍ମ ସମ୍ମାନ ଘୋଷଣା: ୩ଟି ବର୍ଗରେ ମୋଟ ୧୧୯ ଜଣ ପାଇବେ ସମ୍ମାନ
  • ||
  • ବଜେଟ୍‌ ଡେ’ରେ ପାର୍ଲାମେଣ୍ଟ ଚଲୋ: ଆନ୍ଦୋଳନକାରୀ କୃଷକ ଦେଲେ ଡାକରା
  • ||
  • ଚିନ୍ତା ବଢାଇଲେଣି କୁଲଡିହା ହାତୀପଲ, ନଷ୍ଟ କରୁଛନ୍ତି ବ୍ୟାପକ ଫସଲ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଫେବୃଆରୀ ୧୪ରୁ ରାଜ୍ୟରେ ଦ୍ବିତୀୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ଟିକାକରଣ
  • ||
  • ଅନୁଗୋଳ : ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କ ଅଫିସ୍ ଆଗରେ ମା’ ଓ ପୁଅଙ୍କ ଆତ୍ମାହୁତି ଉଦ୍ୟମ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୩୦ କୋଭିଡ୍ ସଂକ୍ରମିତ, ୩୩୪୪୩୦ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର : ଟ୍ରାକ୍ଟର ସହ ବାଇକ୍ ଧକ୍କା, ଜଣେ ମୃତ, ୨ ଶ୍ରମିକ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଆନନ୍ଦପୁର : ଧାନ ଡୋଲି ଓଲଟିପଡି ସ୍ତ୍ରୀ ମୃତ, ସ୍ବାମୀ ଗୁରୁତର
  • ||

ପୁଣି ଲଭ,ସେକ୍ସ ଆଉ ଧୋକ୍କା : ପ୍ରେମିକ ଫେରାର

6/01/2020 at 11:37 AM

ଯାଜପୁର ୬/୧: ଲଭ-ସେକ୍ସ- ଆଉ ଧୋକ୍କା । ଯୁବତୀଙ୍କୁ ବିବାହର ପ୍ରଲୋଭନ ଦେଖାଇ ପ୍ରେମିକ ଫେରାର । ଏଭଳି ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଘଟିଛି ଯାଜପୁର ଜିଲା ବଡଚଣା ବ୍ଲକ କୁନ୍ଦଳ ପଂଚାୟତରେ ।  ପ୍ରଥମେ ଲଭ,ପରେ ସେକ୍ସ କରି ପ୍ରେମିକାକୁ ଅନ୍ତସତ୍ତ୍ବା କରିବା ପରେ ପ୍ରତାରକ ପ୍ରେମିକ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଛି । ପୁଲିସ ଗିରଫ ଭୟରେ ମଧ୍ୟ ପରିବାର ଲୋକେ ମଧ୍ୟ ଘର ଛାଡି ଦେଇଥିବା ନେଇ ଜିଲାରେ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ପାଲଟିଛି ।

 ଏ ଘଟଣାଟି ହେଉଛି ଯାଜପୁର ଜିଲା ବଡଚଣା ବ୍ଲକ କୁନ୍ଦଳ ପଂଚାୟତ  କଉଡୁକୋଲ ଗ୍ରାମର  । ଏହି ଗ୍ରାମର ନରହରି ନାୟକଙ୍କ ପୁଅ ପ୍ରସନ୍ନଙ୍କ ସହ ଏହି ଗ୍ରାମର ଜଣେ ଯୁବତୀଙ୍କ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଗଢିଉଠିଥିଲା । ଠାକୁରଙ୍କ ପ୍ରସାଦ ଖୁଆଇ ବିବାହର ପ୍ରଲୋଭନ ଦେଖାଇ ଯୁବତୀଙ୍କ ସହ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ରଖିଥିଲା । ଏନେଇ ଯୁବତୀଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକେ ଜାଣିବା ପରେ ପ୍ରସନ୍ନକୁ ଅଟକ ରଖିବା ସହିତ ପ୍ରସନ୍ନଙ୍କ ବାପା ନରହରିଙ୍କୁ ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ଅବଗତ କରାଇଥିଲେ । ଏବଂ ଗ୍ରାମବାସୀଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତିରେ ଏଭଳି କାର୍ଯ୍ୟରୁ ନିବୃତ ରହିବାକୁ ପ୍ରସନ୍ନଙ୍କ ପରିବାର ପକ୍ଷରୁ ପ୍ରତିଶୃତି ଦିଆଯାଇଥିଲା । 

ହେଲେ ପ୍ରସନ୍ନ କାମ ବାସନାରେ ଅନ୍ଧ ପାଲଟିଯାଇଥିଲା।  ଯୁବତୀ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବାକୁ ବାରଣ  କରିବାରୁ ପ୍ରସନ୍ନ ତାଙ୍କୁ ବ୍ଲାକମେଲ୍ କରିବା ସହ ହତ୍ୟା ଧମକ ଦେଇ ସମ୍ପର୍କ ରଖୁଥିଲା । ଏହା ଭିତରେ ଯୁବତୀ ୪ମାସ ଗର୍ଭବତୀ ହୋଇଯିବା ପ୍ରସନ୍ନ ଜାଣିଯିବା ପରେ ତାଙ୍କୁ ଗର୍ଭ ନଷ୍ଟ କରିବାକୁ ବାଧ୍ୟ କରୁଥିଲା । ନଚେତ ବଦନାମ କରିବାକୁ ଧମକ ଚମକ ଦେବା ସହ ଗାଳି ଗୁଳଜ କରୁଥିଲା । ଅନ୍ତସତ୍ତ୍ବା ଘଟଣାକୁ ନ ଲୁଚେଇ ଯୁବତୀ ଜଣକ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କୁ କହିଥିଲା । ଯୁବତୀଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକେ ଆପୋଷ ସମାଧାନ ପାଇଁ ପ୍ରସନ୍ନଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକ ନିକଟକୁ ଯିବାର କଥା ଶୁଣିବା ତ ଦୂରର କଥା । ପ୍ରସନ୍ନଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକେ ଗାଳିଗୁଳଜ କରି ଯୁବତୀଙ୍କ ଘରଲୋକଙ୍କୁ ତଡି ଦେଇଥିଲେ । ଶେଷରେ ନିରାଶ ହୋଇ ବଡଚଣା ଥାନାରେ ପ୍ରସନ୍ନଙ୍କ ନାମରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ ।

ଅଭିଯୋଗ ଆଧାରରେ ପୁଲିସ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଡାକ୍ତରୀ ମାଇନା ପାଇଁ ଜିଲା ମୁଖ୍ୟ ଚିକିତ୍ସାଳୟରେ ଭର୍ତି କରିଥିଲା । ଅନ୍ୟ ପଟେ ଖବର ପାଇ ପ୍ରସନ୍ନ ଫେରାର ହେବା ପରେ ଘର ଲୋକେ ସମସ୍ତେ ଘରେ ତାଲା ପକାଇ ଫେରାର ହେବା ଘଟଣା ଏବେ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ପାଲଟିଛି ।   ଏସମ୍ପର୍କରେ ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁ ହୋଇ ତଦନ୍ତ ଚାଲିଛି ବୋଲି କହିଥିବାବେଳେ କ୍ୟାମେରା ସାମ୍ନାରେ କିଛି କହିବାକୁ ମନା କରିଦେଇଥିଲେ ।   ଅନ୍ୟପକ୍ଷେ ଯୁବତୀ ଜଣକ ଉପଯୁକ୍ତ ନ୍ୟାୟ ନ ପାଇଲେ ପ୍ରେମିକଙ୍କ ଘର ଓ ଥାନା ଆଗରେ ଧାରଣାରେ ବସିବେ ବୋଲି ପରିବାର ଲୋକେ ଚେତାବନୀ ଦେଇଛନ୍ତି । ଦିନକୁ ଦିନ ଜିଲାରେ ଏଭଳି ପ୍ରେମ ସମ୍ପକ ରଖିବା ସହ ଅନେକ ଯୁବତୀ ଗର୍ଭବତୀ ହୋଇବୁଲୁଛନ୍ତି ।  ଦେଖାଯାଉ ଏହି ଯୁବତୀଙ୍କୁ କେବେ ନ୍ୟାୟ ମିଳୁଛି।

   Related Posts