Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭାରତୀୟ ଶିକ୍ଷୟିତ୍ରୀଙ୍କ ପାକିସ୍ତାନ ପ୍ରେମ, ଷ୍ଟାଟସ୍ ଦେଲେ ‘ଆମେ ମ୍ୟାଚ୍ ଜିତିଗଲୁ’
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୪୩୩ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ସୀମାପୁରୀରେ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା : ଘରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ, ୪ ମୃତ
  • ||
  • ଏବର୍ଷ ରାଜ୍ୟରେ ହାଡଭଙ୍ଗା ଶୀତ, ଅଧିକ ଦିନ ଥରାଇବ
  • ||
  • ସିଆରପିଏଫ କ୍ୟାମ୍ପରେ ରାତି ବିତାଇଲେ ଶାହ, ଯବାନଙ୍କ ସହ କଲେ ରାତ୍ରି ଭୋଜନ
  • ||
  • ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟା ମାମଲା : ବିଜେପି ପକ୍ଷରୁ ୧୨ ଘଣ୍ଟିଆ ସମ୍ବଲପୁର ବନ୍ଦ, ସେପଟେ ଡିଜିପି ଅଫିସ ଘେରାଉ କରିବ କଂଗ୍ରେସ
  • ||

ୟୁପି ପୋଲିସ କାର୍ ଓଲଟି ଅପରାଧୀର ମୃତ୍ୟୁ, କିଛି ମାସ ତଳେ ବିକାଶ ଦୁବେକୁ ନେଇ ଆସିଲା ବେଳେ ଓଲଟିଥିଲା ୟୁପି ପୋଲିସ ଗାଡି

29/09/2020 at 3:31 PM

ଲକ୍ଷ୍ନୌ, ୨୯|୦୯: ପୁଣି ଥରେ ବିକାଶ ଦୁବେ ଘଟଣାର ପୁନରାବୃତ୍ତି । ବିକାଶ ଦୁବେ ଷ୍ଟାଇଲରେ ଆଉ ଏକ ଗ୍ୟାଙ୍ଗଷ୍ଟର ଦୁର୍ଘ଼ଟଣାରେ ପ୍ରା ହରାଇଛି।  ମୁମ୍ବାଇର ଜଣେ ଗ୍ୟାଙ୍ଗଷ୍ଟରକୁ ଗିରଫ କରାଯାଇ ଲକ୍ଷ୍ନୌ ନେବା ବାଟରେ ପୋଲିସ ଗାଡି ଦୁର୍ଘଟଣା ହୋଇଛି ।ଏହି ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଗ୍ୟାଙ୍ଗଷ୍ଟରଜଣଙ୍କ ପ୍ରାଣ ହରାଇଛି ।

ସୂଚନାନୁସାରେ, ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶ ପୋଲିସ ଏକ କାରରେ ଗ୍ୟାଙ୍ଗଷ୍ଟର ଫିରୋଜ ଅଲ୍ଲୀ ଓରଫ ସାମିକୁ ଗିରଫ କରି ଲକ୍ଷ୍ନୌ ନେଉଥିଲା । ତେବେ ପୋଲିସ ଗାଡିଟି ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶର ଗୁନା ଜିଲ୍ଲାର ପାଖାରିୟାପୁରା ଟୋଲ ନିକଟରେ ଓଲଟି ପଡିଥିଲା । ଏଥିରେ ଫିରୋଜର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା । ତେବେ ୪ଜଣ ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀ ଏହି ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି । ଆହତଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଜଣେ ଆଇଆଇସି ମଧ୍ୟ ରହିଛନ୍ତି । ଏହି ପୁରା ଘଟଣାକ୍ରମ ବିକାଶ ଦୁବେର ଏନକାଉଣ୍ଟର କଥା ମନେ ପକାଉଛି । ବିକାଶର ଗାଡି ମଧ୍ୟ ଓଲଟି ଯାଇଥିଲା । ଏହାପରେ ବିକାଶ ଏନକାଉଣ୍ଟରରେ ନିହତ ହୋଇଥିଲା ।

ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସୂଚନାନୁସାରେ, ଗାଡିର ଡ୍ରାଇଭର ରାସ୍ତା ଉପରେ ଏକ ଗାଈକୁ ରକ୍ଷା କରିବାକୁ ଯାଇ ବ୍ରେକ୍ ମାରିଥିଲେ । ଏହାପରେ ଗାଡିଟି ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ ହୋଇଥିଲା । ଏଥିରେ ହିଁ ଫିରୋଜ ପ୍ରାଣ ହରାଇଛି ।

୫୮ ବର୍ଷୀୟ ଫିରୋଜ ବହରାଇଚ ଜିଲ୍ଲାରେ ରହୁଥିଲା । ଲକ୍ଷ୍ନୌର ଠାକୁରଗଞ୍ଜାରେ ତା ବିରୋଧରେ ଗ୍ୟାଙ୍ଗଷ୍ଟର ଆକ୍ଟରେ ମାମଲା ରୁଜୁ ହୋଇଥିଲା । ସେବେଠୁ ସେ ଫେରାର ଥିଲା ।

   Related Posts