Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଜିଲ୍ଲା ପରିଷଦ ନିର୍ବାଚନ ଲଢୁଛନ୍ତି ଡାକ୍ତରାଣୀ, ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ବିଜେପି ପ୍ରାର୍ଥୀ ମୋନାଲିସା
  • ||
  • ବିସ୍ଫୋରଣ କରି ଟ୍ରେନ୍ ଲାଇନ ଉଡାଇଲେ ନକ୍ସଲ, ପୋଷ୍ଟରରେ ଦେଲେ ଧମକ
  • ||
  • କୁହୁଡିର ଚାଦରରେ ଜଗତସିଂହପୁର, ଗମନାଗମନ ବାଧାପ୍ରାପ୍ତ
  • ||

ରାଜ୍ୟରେ ପୁଣି ଜଣେ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ସେପଟେ ସୁସ୍ଥ ହୋଇ ଫେରିଲେ ଆଉ ୩

18/04/2020 at 5:09 PM

ଭୁବନେଶ୍ବର୧୮/୪: ରାଜ୍ୟରେ ପୁଣି ଜଣେ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି। ନମୁନା ରିପୋର୍ଟ ପଜିଟିଭ ଆସିବା ପ​‌ରେ କୋଭିଡ-୧୯ ପଜିଟିଭ୍‌ଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୬୧କୁ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଛି। ସେପଟେ ଖୁସି ଖବର ହେଲା ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୩ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଛନ୍ତି। ଗତକାଲି ୨ ଦୁଇଜଣ ଦୁଇ ସୁସ୍ଥ  ହୋଇଥିଲେ। ଏବେ ସୁଦ୍ଧା ରାଜ୍ୟରେ ମୋଟ୍ ୨୪ ଜଣ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ସୁସ୍ଥ ହୋଇ ଫେରିଛନ୍ତି। ଅନ୍ୟପଟେ ଆଉ ୩୬ ଜଣ କୋଭିଡ-୧୯ ପଜିଟିଭ୍ ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅଛନ୍ତି। ଆଜି ସୁସ୍ଥ ହୋଇଥିବା ତିନିଜଣ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଭୁବନେଶ୍ବରର ବୋଲି ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ପରିବାର କଲ୍ୟାଣ ବିଭାଗ ଟ୍ବିଟ କରି ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି।

ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ ଗତକାଲି ରାତି ସୁଦ୍ଧା ମୋଟ ୮୬୧୯ ନମୁନା ପରୀକ୍ଷା କରାଯାଇଥିବା ବେଳେ କୋଭିଡ-୧୯ ପଜିଟିଭ ସଂଖ୍ୟା ୬୧କୁ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଛି। ତେବେ ୬୧ ତମ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ କିପରି କୋଭିଡ୍-୧୯ ରେ ଆକ୍ରାନ୍ତ ହେଲେ, ତାଙ୍କ ଟ୍ରାଭେଲ ହିଷ୍ଟ୍ରି ଓ ତାଙ୍କ ସଂସ୍ପର୍ଶରେ କିଏ କିଏ ଆସିଛନ୍ତି, ତାହାର ଯାଞ୍ଚ ଜାରି ରହିଛି।

   Related Posts