Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ୨୫ ବର୍ଷ ପରେ ଦୁର୍ଲଭ ନାଗାର୍ଜୁନ ବେଶରେ ସଜେଇ ହେବେ ଶ୍ରୀଜିଉ, ଆରମ୍ଭ ହେଲା ପ୍ରସ୍ତୁତି
  • ||
  • କୋଇଲା ଖଣି ଆବଣ୍ଟନ ଦୁର୍ନୀତି ମାମଲାରେ ପୂର୍ବତନ କେନ୍ଦ୍ର ମନ୍ତ୍ରୀ ଦିଲ୍ଲୀପ ରାୟଙ୍କୁ ମିଳିଲା ଜାମିନ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : ମାଟି ତଳୁ ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଅସ୍ତ୍ରଶସ୍ତ୍ର ସହ ବିସ୍ଫୋରକ ସାମଗ୍ରୀ ଜବତ
  • ||
  • ରାଜନଗର : ଭୋଗ ଖାଇ ୧୫୦ ଅସୁସ୍ଥ, ୩୦ ଜଣଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ଗୁରୁତର
  • ||
  • ପାରାଦୀପ : ସମୁଦ୍ରରେ ବୁଡିଗଲା ମାଛଧରା ଟ୍ରଲର, ୫ ମତ୍ସ୍ୟଜୀବୀ ଉଦ୍ଧାର, ୪ ନିଖୋଜ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୪ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୪୮୦କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଟ୍ରେନ୍‌ରେ କଟି ବାପା-ଝିଅ-ପୁଅର ମୃତ୍ୟୁ, ଆତ୍ମହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ବାଇକ୍‌କୁ ଧକ୍କାଦେଲା ହାଇଓ୍ୱା ଟ୍ରକ, ଆରୋହୀ ମୃତ
  • ||

ଭୁବନେଶ୍ବରରୁ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୬ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୧୨୨ ଛୁଇଁଲା ଆକ୍ରାନ୍ତ‌ଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା

14/06/2020 at 12:57 PM

ଭୁବନେଶ୍ବର ୧୪।୬: ରାଜଧାନୀରୁ ଆଉ ୧୬ ଜଣ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି । ଏ ନେଇ ଭୁବନେଶ୍ବର ମହାନଗର ନିଗମ ପକ୍ଷରୁ ଟ୍ବିଟ୍ ଯୋଗେ ସୂଚନା ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଛି । ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିବା ୧୪ ସଂକ୍ରମିତଙ୍କୁ ମିଶାଇ ଭୁବନେଶ୍ବରରେ ମୋଟ୍ ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୧୨୨ରେ ପହଞ୍ଚିଛି । ଏଥିମଧ୍ୟରୁ ୬୦ ଜଣ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୩ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି । ସେହିପରି ୫୮ଟି ଆକ୍ଟିଭ୍ କେସ୍ ରହିଛି ।

ବିଏମସି ପକ୍ଷରୁ କରାଯାଇଥିବା ଟ୍ବିଟ୍ ରେ ଦର୍ଶାଯାଇଛି ଯେ, ୧୬ ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ୧୪ ଜଣ ହୋମ୍ କ୍ବାରେଣ୍ଟାଇନରେ ଥିବା ବେଳେ ୨ ଜଣ ସ୍ଥାନୀୟ ଅଞ୍ଚଳର ଲୋକ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଛନ୍ତି । ପଟିଆ ସ୍ଥିତ ଶ୍ରୀବିହାରରୁ ଗୋଟିଏ ପରିବାରର ୩ ଜଣ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଛନ୍ତି । ସେମାନେ ପୂର୍ବ ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ସଂସ୍ପର୍ଶରେ ଆସିଥିଲେ । ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ୩୧ ବର୍ଷ ଏବଂ ୬୫ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ଦୁଇ ଜଣ ପୁରୁଷ ଥିବାବେଳେ ୫୮ ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ଜଣେ ମହିଳା ରହିଛନ୍ତି ।

ସେହିପରି ଜୟଦେବ ବିହାର ସ୍ଥିତ ବିଜୁ ପଟ୍ଟନାୟକ କଲେଜ ଅଞ୍ଚଳର ଗୋଟିଏ ପରିବାରରୁ ୨ ଜଣ ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି । ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ୭୧ ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ଜଣେ ମହିଳା ଏବଂ ୭୨ ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ଜଣେ ମହିଳା ରହିଛନ୍ତି । ସେମାନଙ୍କର ଟ୍ରାଭେଲ ହିଷ୍ଟ୍ରି ୟୁଏସଏ ରହିଛି । ୟୁନିଟ୍ ୪ ସ୍ଥିତ ଶାସ୍ତ୍ରି ନଗରର ଗୋଟିଏ ପରିବାରର ଦୁଇ ଜଣ ପୁରୁଷ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଛନ୍ତି । ସେମାନଙ୍କ ବୟସ ଯଥାକ୍ରମେ ୭୫ ଏବଂ ୪୦ ବର୍ଷ । ସେମାନଙ୍କର ଟ୍ରାଭେଲ ହିଷ୍ଟ୍ରି କୋଲକତା ରହିଛି ।

ସେହିପରି ଡୁମୁଡୁମା ଫେଜ୍ ୧ ଅଞ୍ଚଳର ୨୨ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ଜଣେ ଯୁବକ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଛନ୍ତି । ତାଙ୍କର ଟ୍ରାଭେଲ ହିଷ୍ଟ୍ରି ପୁନେ ରହିଛି । କଳିଙ୍ଗ ବିହାର ସ୍ଥିତ ଶୈଳବାଳା ଏନକ୍ଲେଭ ଅଞ୍ଚଳର ୩୪ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ଜଣେ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଛନ୍ତି । ତାଙ୍କର ଟ୍ରାଭେଲ ହିଷ୍ଟ୍ରି ଓମାନ ରହିଛି । ସତ୍ୟନଗର ଓଭରବ୍ରିଜ ନିକଟ ଅଞ୍ଚଳରୁ ଜଣେ ୩୩ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ଯୁବକ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଛନ୍ତି । ତାଙ୍କର ଟ୍ରାଭେଲ ହିଷ୍ଟ୍ରି ଦିଲ୍ଲୀ ରହିଛି ।

ସେହିପରି ନୟାପଲ୍ଲୀ ସ୍ଥିତ ଶବର ସାହିର ୫୪ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଛନ୍ତି । ତାଙ୍କର ଟ୍ରାଭେଲ ହିଷ୍ଟ୍ରି ଚେନ୍ନାଇ ରହିଛି । ରସୁଲଗଡ ନେତାଜୀ ବିହାରର ଜଣେ ୪୭ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ବ୍ୟକ୍ତି ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଛନ୍ତି । ତାଙ୍କର ଟ୍ରାଭେଲ ହିଷ୍ଟ୍ରି ଗୁରଗାଓଁ ରହିଛି । ଯଦୁପୁର ସ୍ଥିତ ବେଗୁନିଆ ମସଜିଦ୍ ଅଞ୍ଚଳର ୩୧ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ଜଣେ ଯୁବକ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଛନ୍ତି । ତାଙ୍କର ଟ୍ରାଭେଲ ହିଷ୍ଟ୍ରି ଦିଲ୍ଲୀ ରହିଛି । ୟୁନିଟ୍ ୩ ସ୍ଥିତ ମସଜିଦ୍ କଲୋନୀର ୬୦ ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ଜଣେ ମହିଳା ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଛନ୍ତି । ତାଙ୍କର ଜଣେ ସଂପର୍କୀୟ କୋଲକାତାରୁ ଫେରିଥିଲେ ।

ସେହିପରି ପଳାଶୁଣୀ ସ୍ଥିତ କପିଳେଶ୍ବର ବିହାରର ଜଣେ ୨୫ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ଯୁବକ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଛନ୍ତି । ସେ ନିକଟରେ ଭଦ୍ରକରୁ ଫେରିଥିଲେ । ଭୁବନେଶ୍ଵରର ଏକ ପ୍ରାଇଭେଟ୍ ହସ୍ପିଟାଲର ସର୍ଭିସ୍ ପ୍ରୋଭାଇଡର ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଛନ୍ତି । ତାଙ୍କ ବୟସ ୩୨ ବର୍ଷ ।

   Related Posts