Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ୟୁପିରେ ବଡ ଧରଣର ଦୁର୍ଘଟଣା, ଖେରୀ ଘାଘରା ନଦୀରେ ଓଲଟିଲା ଡଙ୍ଗା, ୧୦୦ ଭାସିଗଲେ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୨ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୫୫୯ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଓ୍ୱାର୍ମ ଅପ୍ ମ୍ୟାଚରେ ମୁହାଁମୁହିଁ ହେବେ ଭାରତ-ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ, କଙ୍ଗାରୁ ବାହିନୀକୁ ମାତ୍ ଦେବାକୁ ତୟାର ବିରାଟ ଏଣ୍ଡ କୋ
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୪ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୧୯୭ ମୃତ
  • ||
  • ଆଜି କୁମାର ପୂର୍ଣ୍ଣିମା : ମା’ ବୃନ୍ଦାବତୀଙ୍କ ନିକଟରେ ଆଞ୍ଜୁଳି ଟେକିଲେ କୁମାରୀ
  • ||
  • ପୁରୀ : ଦାଦାବଟିକୁ କେନ୍ଦ୍ରକରି ମହିଳାଙ୍କୁ ଗୁଳିମାଡ଼, ପୂର୍ବରୁ ମିଳିଥିଲା ଧମକ
  • ||
  • ଜଗତସିଂହପୁର : କେନାଲର ଭାସୁଛି ଏକ ଗଳିତ ମୃତଦେହ, ୩ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଅଟକ
  • ||

ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡର ବିବାହ ଅଟକାଇବାକୁ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡର ଅନୁରୋଧ: ‘ମହୋଦୟ ଦୟାକରି ଶୀଘ୍ର ଲଗାନ୍ତୁ କଟକଣା’, ଅଟକିଯାଉ ବାହାଘର

9/05/2021 at 8:41 AM

ରାଜସ୍ଥାନ ୯/୫ : କରୋନାର ୨ୟ ଲହରକୁ ନେଇ ସବୁଠି ତ୍ରାହି ତ୍ରାହି ପଡିଲାଣି । ରାଜସ୍ଥାନର ବି ଏହାର ପ୍ରଭାବ ବେଶ ଅଧିକ ରହିଛି । ଏହାକୁ ଦୃଷିରେ ରଖି ଗେହଲତ ସରକାର ମେ ୫ରୁ ୧୫ ଯାଏଁ ଲକଡାଉନ ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି । ମେ ୧ରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଅଶୋକ ଗେହଲତ ନିଜର ଫେସବୁକ ପେଜରେ ଏକଥା ସ୍ପଷ୍ଟ କରିଥିଲେ । ତାଙ୍କର ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ କେହି କେହି ଲାଇକ କରିବା ସହ କମେଣ୍ଟ ମଧ୍ୟ ଦେଇଥିଲେ ।

ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ପୋଷ୍ଟରେ ଲେଖିଥିଲେ ଦୟାକରି ଯେଉଁମାନଙ୍କର ବିବାହ ହେବାକୁ ଯାଉଛି, ସେମାନେ ବାହାଘରକୁ ଘୁଞ୍ଚାଇ ଦିଅନ୍ତୁ । କାରଣ ସଂକ୍ରମଣର ଚେନ୍ ବ୍ରେକ୍ କରିବାକୁ ଆମେ କଠୋର ହେଉଛୁ । ଆପଣମାନେ ମଧ୍ୟ ଆମକୁ ସହଯୋଗ କରନ୍ତୁ ବୋଲି ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ କହିଥିଲେ । ତାଙ୍କ ନିଷ୍ପତ୍ତିକୁ ସ୍ୱାଗତ ଜଣାଇ କେହି କେହି ନିଷ୍ପତ୍ତି ସ୍ୱାଗତଯୋଗ୍ୟ ବି କହିଥିଲେ । ଏହି ପୋଷ୍ଟରେ ପାଖାପାଖି ଦେଢହଜାରରୁ ଅଧିକ କମେଣ୍ଟ ସହ ୩୦ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଲାଇକ ମିଳିଛି ।

ହେଲେ ମେ ୪ରେ ପୋଷ୍ଟରେ ଆସିଥିବା କମେଣ୍ଟକୁ ନେଇ ଏବେ ହଇଚଇ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି । ରାଜସ୍ଥାନର ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ନେହୁରା ହୋଇ ସାହାଯ୍ୟ ମାଗୁଛନ୍ତି । ସେ ଫୁଣି ଏମିତି ସେମିତି ସାହାଯ୍ୟ ନୁହେଁ । ଅଙ୍କୁର ଦରବାଲ ନାମକ ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କ କମେଣ୍ଟ ଏବେ ବେଶ୍ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି । ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି ଦୟାକରି ଆପଣ ମେ ୪ ରାତିରୁ ଏହି କଟକଣା ଲାଗୁ କରିଦିଅନ୍ତୁ । ଫଳରେ ୫ତାରିଖରେ ମୋ ପ୍ରେମିକାର ବିବାହ ଅଟକିଯବି। ନଚେତ୍ ମୋ ପ୍ରେମିକା ବାହାହୋଇ ଚାଲିଯିବ ।

   Related Posts