Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବ୍ୟାଟସମ୍ୟାନଙ୍କ ପରେ ବିଫଳ ହେଲେ ଆରସିବି ବୋଲର, ‘କର ବା ମର’ ମ୍ୟାଚରେ ୫ ଓ୍ୱିକେଟରେ ଜିତିଲା ହାଇଦ୍ରାବାଦ
  • ||
  • ଗହଣା ଦୋକାନରୁ ଚୋରି, ଛାତ କଣା କରି ଲୁଟିନେଲେ ୨ କିଲୋର ସୁନା ଅଳଙ୍କାର
  • ||
  • ସାରୁଅ ଜମି କେଳେଙ୍କାରୀ : ଓଡିଶା ଇନଫ୍ରାଟେକ୍‌ର ଦୁଇ କର୍ମଚାରୀ ଗିରଫ, ଶ୍ରମିକଙ୍କୁ ଧମକ ଅଭିଯୋଗରେ ବାନ୍ଧିଲା ବାଘମାରୀ ପୋଲିସ
  • ||
  • IPL 2020: ବୁମରା ଓ ବୋଲ୍ଟଙ୍କ ଶାଣିତ ବୋଲିଂ ପରେ ଇଶାନଙ୍କ ଅର୍ଦ୍ଧଶତକ, ୯ ଓ୍ଵିକେଟ୍‌ରେ ଜିତିଲା ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ, ଦିଲ୍ଲୀର କ୍ରମାଗତ ଚତୁର୍ଥ ପରାଜୟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଆସିଲା ଅନଲକ୍ ୬.୦ ଗାଇଡ଼ଲାଇନ୍‌
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୨ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ୧୪୭୦ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ୧୬ତାରିଖରେ ଖୋଲିବ ସ୍କୁଲ, ନବମରୁ ଦ୍ୱାଦଶ ଶ୍ରେଣୀ ଯାଏଁ ପିଲା ପଢିବାକୁ ଆସିବେ
  • ||
  • ଝରକା ତାଡ଼ି ବ୍ୟାଙ୍କରୁ ଲୁଟ୍ ! ପୋଲିସର ତଦନ୍ତ ଜାରି
  • ||
  • ଭୟଙ୍କର ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ତୁର୍କୀ ଓ ଗ୍ରୀସ : ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୧୭କୁ ବୃଦ୍ଧି, ୭ ଶହରୁ ଅଧିକ ଆହତ
  • ||

ବିତିଗଲାଣି ୧୫ ଦିନ, ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହଙ୍କୁ ମନେପକାଇ ଏବେ ମଧ୍ୟ କାନ୍ଦୁଛନ୍ତି ଅଙ୍କିତା

28/06/2020 at 4:29 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୨୮/୦୬ : ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତଙ୍କ ନିଧନ ପରେ ତାଙ୍କ ଏକ୍ସ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ଅଙ୍କିତା ଲୋଖଣ୍ଡେ ଏଣେ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଶୋକରୁ ବାହାରି ପାରିନାହାନ୍ତି | ସୁଶାନ୍ତଙ୍କୁ ମନେପକାଇ ସେ ଏବେ ମଧ୍ୟ ଲୁହ ଝରଉଛନ୍ତି | ଅଙ୍କିତା ଓ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ନିକଟ ବନ୍ଧୁ ସନ୍ଦୀପ ସିଂହ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଅଙ୍କିତା ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ବହୁତ ଯତ୍ନ ନେଉଥିଲେ | ସେଵା ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ପସନ୍ଦରେ ସବୁ କାମ କରୁଥିଲେ | ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଅଙ୍କିତା କେବଳ ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ନଥିଲେ | ସେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଜୀବନରେ ମା’ଙ୍କ ଜାଗା ନେଇଥିଲେ | ସେ ମା ଭଳି ତାଙ୍କର ଯତ୍ନ ନେଉଥିଲେ, ତାଙ୍କୁ ଭଲ ପାଉଥିଲେ |

ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ତାଙ୍କୁ ୨୦ ବର୍ଷ ହୋଇଗଲାଣି କିନ୍ତୁ ସେ ଅଙ୍କିତାଙ୍କ ଭଳି ଝିଅ ଦେଖିନାହାନ୍ତି ବୋଲି କହିଛନ୍ତି | ଅଙ୍କିତା ସବୁବେଳେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମନ ପସନ୍ଦର ଖାଇବା ତିଆରି କରୁଥିଲେ | ଏପରିକି ଘରର ଈଂଟରିୟର ମଧ୍ୟ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ପସନ୍ଦର ଥିଲା | ଅଙ୍କିତା ବହୁତ ଇମୋସନାଲ | କ୍ୟାରିଅରରେ ଉଚ୍ଚ ସ୍ଥାନକୁ ପହଞ୍ଚିବା ପରେ ସେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଖୁସି ପାଇଁ ଅଭିନୟ ପାଖାପହି ଚଡି ଦେଇଥିଲେ | ସେ ଟିଭି ଜଗତର ଜଣାଶୁଣା ଚେହେରା | ତାଙ୍କୁ ଫିଲ୍ମରୁ ଅଫର ଆସିଥିଲା | ବ୍ରେକଅପ ପରେ ମଧ୍ୟ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଯେଉଁ ଫିଲ୍ମ ରିଲିଜ ହେବାକୁ ଥାଏ ଫିଲ୍ମର ସଫଳତା ପାଇଁ ସେ ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ଠାକୁରଙ୍କ ପାଖରେ ପ୍ରାର୍ଥନା କରୁଥିଲେ |

ସନ୍ଦୀପ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଯେତେବେଳେ ସେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଖବର ଶୁଣିଥିଲେ ସେତେବେଳେ ସେ ଅଙ୍କିତାଙ୍କ କଥା ଚିନ୍ତା କରିଥିଲେ | ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସରେ ଘରୁ ହସ୍ପିଟାଲ ଯିବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସେ ଅଙ୍କିତାଙ୍କୁ ବହୁତ ଥର ଫୋନ କରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ସେ ଫୋନ ରିସିଭ କରିନଥିଲେ | ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ ପରେ ସେ ଅଙ୍କିତାଙ୍କ ଘରକୁ ଯାଇଥିଲେ | ସନ୍ଦୀପଙ୍କୁ ଦେଖି ଅଙ୍କିତା ତାଙ୍କୁ ଯେଉଁଭଳି ଦୁଃଖରେ ଆଲିଙ୍ଗନ କରିଥିଲେ ୧୦ ବର୍ଷ ମଧ୍ୟରେ ଆଗରୁ କେବେ ସେମିତି କରିନଥିଲେ ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି | ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଖବର ଶୁଣି ଅଙ୍କିତା ସମ୍ପୂର୍ଣ ଭାଙ୍ଗି ଯାଇଛନ୍ତି ବୋଲି ସନ୍ଦୀପ କହିଛନ୍ତି | ସେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଭୁଲି ପାରୁନାହାନ୍ତି | ଅଙ୍କିତାଙ୍କ ଏହିଭଳି ଅବସ୍ଥା ଦେଖି ସେ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଦୁଃଖି ବୋଲି କହିଛନ୍ତି | 

   Related Posts