Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ହୁ ହୁ ହୋଇ ବଢୁଛି ତୈଳଦର, ମୁମ୍ବାଇରେ ୯୧ ଟଙ୍କା ଉପରେ ପେଟ୍ରୋଲ ଦାମ୍
  • ||
  • ରାଉରକେଲା : ନିଆଁ ପୁଇଁବା ହେଲା କାଳ, ଦଳିଦେଲା ଦନ୍ତା, ଚାଲିଗଲା ଜୀବନ
  • ||
  • ଝଲସିବ ଅର୍କ କ୍ଷେତ୍ର : ନୂଆ ରୂପ ପାଇବ କୋଣାର୍କ ସୂର୍ଯ୍ୟ ମନ୍ଦିର, ପର୍ଯ୍ୟଟକଙ୍କୁ ମିଳିବ ବିଶ୍ୱସ୍ତରୀୟ ସୁବିଧା
  • ||
  • ଆଜି ବସୁଛି କଂଗ୍ରେସର ସିଡବ୍ଲ୍ୟୁସି ବୈଠକ, ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ନିର୍ବାଚନ ନେଇ ହେବ ଆଲୋଚନା !
  • ||
  • ଏଥର ନିଜ ସ୍କୁଲରେ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ଦେବେ ମାଟ୍ରିକ ପରୀକ୍ଷା, ୨ ଘଣ୍ଟାରେ ଲେଖିବାକୁ ପଡିବ ଉତ୍ତର
  • ||
  • ଶୀତ ଖେଳୁଛି ଲୁଚକାଳି : ଆଜି ବଢିବ ଥଣ୍ଡା, କିନ୍ତୁ କାଲି କମିଯିବ
  • ||
  • ମହାପ୍ରଭୁ ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କୁ ଦର୍ଶନ କଲେ ମୁଖ୍ୟ ଶାସନ ସଚିବ
  • ||
  • ଜି.ଉଦୟଗିରି: ମିନିବସରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ
  • ||
  • ଟାଙ୍ଗୀ: ବାଲିନାଶିରେ ୨ ଭାଇଙ୍କୁ ଗୋଡ଼େଇ ଗୋଡ଼େଇ ହାଣିଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ, ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ଏମ୍ସରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର: ବେଆଇନ୍ ବାଲି ବୋଝେଇ ଟ୍ରାକ୍ଟର ଜବତ, ମାଲିକଙ୍କ ଉପରେ ୨୦ ହଜାର ଟଙ୍କାର ଫାଇନ୍ ଲଗାଇଲେ ତହସିଲଦାର
  • ||

ବିହାର ପୋଲିସକୁ ଦେଇଥିବା ବୟାନରେ ଅଙ୍କିତାଙ୍କ ବଡ ଖୁଲାସା, ‘ହାରାସ କରୁଥିଲେ ରିୟା’

30/07/2020 at 4:14 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୩୦/୦୭ : ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତଙ୍କ ଏକ୍ସ ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ଅଙ୍କିତା ଲୋଖଣ୍ଡେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ତାଙ୍କ ପରିବାରର ବହୁତ ନିକଟତର ଅଛନ୍ତି | ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ସେ ଦୁଇଥର ପାଟନା ଯାଇଥିବା ମଧ୍ୟ କୁହାଯାଉଛି | ରିୟାଙ୍କ ସହିତ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଖରାପ ସମ୍ପର୍କକୁ ନେଇ ମଧ୍ୟ ଅଙ୍କିତା ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ପରିବାର ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିଥିବା କୁହାଯାଉଛି | କେବଳ ସେତିକି ନୁହେଁ ଅଙ୍କିତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହଙ୍କ ସହିତ ହୋଇଥିବା କିଛି କଥାବର୍ତ୍ତତା ଚାଟ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ଭଉଣୀ ଶ୍ଵେତାଙ୍କୁ ଦେଖାଇଥିଲେ ଯେଉଁଥିରେ ସେ ରିୟାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ଅନେକ କଥା କହିଥିଲେ | ଅଙ୍କିତା ବର୍ତ୍ତମାନ ବିହାର ପୋଲିସକୁ ମଧ୍ୟ ନିଜର ବୟାନ ଦେଇଛନ୍ତି ଯେଉଁଥିରେ ଅନେକ ମହତ୍ଵପୁର୍ଣ ଖୁଲାସା ହୋଇଛି |

ଅଙ୍କିତା ଲୋଖଣ୍ଡେ ବିହାର ପୋଲିସକୁ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଫିଲ୍ମ ‘ମଣିକର୍ଣ୍ଣିକା’ ପ୍ରମୋସନ ସମୟରେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ତାଙ୍କୁ ୱିସ୍ କରିବାକୁ ମେସେଜ କରିଥିଲେ | ଉଭୟ ଚାଟରେ ଅନେକ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିଥିଲେ | ଅଙ୍କିତା କହିଥିଲେ ଯେ, ସୁଶାନ୍ତ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଭାବବିହ୍ୱଳ ହୋଇ ତାଙ୍କୁ କହିଥିଲେ ସେ ରିୟାଙ୍କ ସହିତ ରିଲେସନସିପରେ ଖୁସି ନୁହନ୍ତି, ସେ ବହୁତ ହଇରାଣ ହେଉଛନ୍ତି | ଅଙ୍କିତା କହିଛନ୍ତି ଯେ ସୁଶାନ୍ତ ରିୟାଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ତୁଟାଇବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ | ସେ ରିୟାଙ୍କ ସହିତ ସବୁକିଛି ଶେଷ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି | କାରଣ ରିୟା ତାଙ୍କୁ ବହୁତ ହାରାସ କରୁଛନ୍ତି |

ଅଙ୍କିତା ତାଙ୍କର ଓ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ହୋଇଥିବା ଚାଟର କିଛି ଅଂଶ ପୋଲିସ ସହ ମଧ୍ୟ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି | ଅଙ୍କିତା ଆହୁରି କହିଛନ୍ତି ଯେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ସହିତ ତାଙ୍କର ଗଭୀର ସମ୍ପର୍କ ଥିଲା | ସେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କୁ ହୃଦୟରୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଉଥିଲେ | ସେ ତାଙ୍କୁ ସବୁ ପରିସ୍ଥିତିରେ ସମ୍ଭାଳି ନେଉଥିଲେ | ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ସହଜରେ କାହାକୁ ନିଜମନ କଥା କହି ପାରୁନଥିଲେ ବୋଲି ଅଙ୍କିତା କହିଛନ୍ତି | ଅଙ୍କିତା ଆହୁରି କହିଛନ୍ତି ଯେ ୨୦୧୬ ମସିହାରେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ସହିତ ବ୍ରେକଅପ ପରେ ସେ ଭାବିଥିଲେ ଯେ ସୁଶାନ୍ତ ତାଙ୍କ ପାଖକୁ ଫେରି ଆସିବେ | କିନ୍ତୁ ସେ ଆସିନଥିଲେ | ସେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଦୁଃଖିତ ହୋଇ କହିଥିଲେ ଯେ ସୁଶାନ୍ତ ତାଙ୍କ ସହିତ ଥିଲେ ଆଜି ଏହିଭଳି କୌଣସି ଘଟଣା ଘଟିନଥାନ୍ତା, ସେ ଆଜି ମଧ୍ୟ ଆମ ସମସ୍ତଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଥାଆନ୍ତେ ଓ ଖୁସିରେ ଥାଆନ୍ତେ |

   Related Posts